Şimdi Ara

DH XBOX 360 Topluluğu/ XBOX 360'a Dair Herşey (41. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
830
Cevap
5
Favori
61.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konu galiba güncellenmiyor ve konu sahibide pek ilgilenmiyor.

Başlık ile ilgilenecek ve devamlı burada paylaşımlar yapacak biri aslında konuyu alsa çok iyi olur.
  • artık bende varım
    GT:MKAYA93

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muro9358 -- 23 Mart 2013; 19:45:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoxEye

Bu konu galiba güncellenmiyor ve konu sahibide pek ilgilenmiyor.

Başlık ile ilgilenecek ve devamlı burada paylaşımlar yapacak biri aslında konuyu alsa çok iyi olur.

Ben zamanında msn grup kurdum 150 kişiye yaklaşmıştık her gece online muhabbetlerimiz makaralarımız multiplayer oyunlarımız bitmezdi bundan 2 sene kadar önce kimse kalmamış ki :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benide ekliyebilirsiniz gt imzada yazılıdır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mariachi@

quote:

Bu konu galiba güncellenmiyor ve konu sahibide pek ilgilenmiyor.

Ben zamanında msn grup kurdum 150 kişiye yaklaşmıştık her gece online muhabbetlerimiz makaralarımız multiplayer oyunlarımız bitmezdi bundan 2 sene kadar önce kimse kalmamış ki :)

Yine yapılabilir ama konu güncellenmiyor. Bu konuda oyun haberleri, Xbox 360 ile ilgili yeni gelişmeler ve yeni Xbox'a dair birçok şey paylaşılabilir ama dediğim gibi konu sahibi uğramıyor bile o yüzden böylesine geri planda kalıyor.

• A T A K A N 5 3
  • Konuyu devraldim en yakin zamanda guncelleyecegim.

Konu başlığı artik daha aktif olacaktir ve bircok paylasim olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Konuyu devraldim en yakin zamanda guncelleyecegim.

Konu başlığı artik daha aktif olacaktir ve bircok paylasim olacak

Sterilmikrop Benide eklermisin :)
  • en tepeye beni yazman lazım konunun zamanında sahibi ve fikir babası olarak :D

• GT: zigoro1

Xbox 360 Slim 250GB
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

en tepeye beni yazman lazım konunun zamanında sahibi ve fikir babası olarak :D

Sıraya geç araya kaynama yapma
  • Resmi Xbox sitesinde yer alan bir açıklamaya göre Battlefield 4, 29 Ekim 2013 tarihinde (en azından Xbox 360 platformu için) satışa sunulmuş olacak. Yeni nesil konsolların 2013 yılı sonunda çıkacağını düşünürsek, tarih doğru olabilir.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Microsoft_Battlefield_4un_Tarihini_Aciga_Cikardi-36916.htm

• "Yeni Nesil Xbox Konsolu PS4'e Benzeyecek"

Yeni nesil PlayStation konsolu duyurulalı bir aydan uzun bir süre geçse de şu an için Microsoft cephesinden yeni açıklamalar beklenmekte. Microsoft cephesi yeni konsoluyla ilgili sessizliğini korusa da, yeni nesil Xbox adına Ubisoft'tan bir açıklama geldi.

Ubisoft'un en önemli projelerinin çıktığı stüdyo olan Ubisoft Montreal'in CEO'su Yannis Mallat, Eurogamer'a bazı açıklamalar yaptı. Mallat'ın belirttiklerine göre Sony'nin PS4 duyurusundan sonra Microsoft, yeni nesil Xbox konsolunun özelliklerinde bazı değişikliklere gitti. Yapılan açıklamalarda Microsoft'un konsola bazı sosyal özellikler eklediği belirtilirken, "Yeni nesil Xbox, (internete) bağlı olacak, sosyal olacak, etkileyici ve eğlenceli olacak." sözlerine yer verildi.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Yeni_Nesil_Xbox_Konsolu_PS4e_Benzeyecek-37001.htm

• ByFlozof
    Xbox ı nisanın son haftasında alacagım :DD
  • quote:

Orijinalden alıntı: JJoKeRRR

ByFlozof
    Xbox ı nisanın son haftasında alacagım :DD

Ekledim
  • Arkadaslar xbox a hakim güncel sürümlere fln birisi pm atarsa sevinirim 1-2 sorum olacak

• Söylenti: "Yeni Xbox 21 Mayıs'ta Tanıtılacak"

Geçtiğimiz günlerde What the Tech isimli bir internet programında konuşan teknoloji dünyasının tanınan ismi Paul Thurrott, program sırasında yeni nesil Xbox'la ilgili bildiklerine yer vermişti. Bu bilgilerden bir yenisiyle karşınızdayız.

Thurrott'un program sırasında verdiği bilgilere göre aslında yeni Xbox tanıtımıyla ilgili daha önce söylentileri ortaya çıkan 24 Nisan tarihi doğruydu. Fakat Microsoft, itibar kaybetmeme amacıyla bu tarihi 21 Mayıs'a kadar ertelemiş. Microsoft'un yeni Xbox'ı 21 Mayıs'ta tanıtacağını söyleyen Thurrott, bu tarihin de ertelenebileceğini fakat kesinlikle E3 öncesi bir tanıtım yapılacağını belirtti.

Son olarak Thurrott, yaptığı açıklamalarda Microsoft'un konsolu senenin son çeyreğinde, tahminen Kasım ayının başında çıkaracağını söyledi.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Soylenti_Yeni_Xbox_21_Mayista_Tanitilacak-37109.htm

• gt:orihorn benide ekle usta listedekileride ben ekliyorum
  • Gamertag: B2hn
  • gamertag'im imzamda yazıyor, eklerseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.