Şimdi Ara

•DH Wii U KULLANICILARI• (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
631
Cevap
9
Favori
23.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • United Kingdom en ideali olur. TR'de ki kredi kartları ile kolayca alışveriş yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only Love

United Kingdom en ideali olur. TR'de ki kredi kartları ile kolayca alışveriş yapabilirsin.

hocam luigi ne kadar UK de ?
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

quote:

United Kingdom en ideali olur. TR'de ki kredi kartları ile kolayca alışveriş yapabilirsin.

teşekkürler

Wii U'yu açmayalı ay oldu nerdeyse. Luigi DLC'si bedava olarak gelecekti diye biliyorum. Paralı mı yoksa ?
  • quote:

quote:

quote:

teşekkürler

Wii U'yu açmayalı ay oldu nerdeyse. Luigi DLC'si bedava olarak gelecekti diye biliyorum. Paralı mı yoksa ?

tabi paralı hocam :/

luigi bedava gelecek diye bir duyuru olmadı hiç,keşke bedava olsa.

uk kullanan birisi bakıp söylebilir mi arkadaşlar ne kadar UK deki fiyatı?

• Valla bilmiyordum, free sanıyordum en başından beri. Alırım bu ay sonuna doğru. Haber için sağol.

Bu arada Aralık ayında Super Mario 3D World çıkacak. Aralık ayına kadar nasıl bekleyeceğim bilemiyorum. :)

•DH Wii U KULLANICILARI•
  • Luigi DLC'si UK Store'da 18 pound yaw. 4.5 pound da hesabımda vardı iyiki. Birkaç güne alım yapmayı düşünüyorum. :)
  • quote:

Luigi DLC'si UK Store'da 18 pound yaw. 4.5 pound da hesabımda vardı iyiki. Birkaç güne alım yapmayı düşünüyorum. :)

oyunun bir de kutulu standalone versiyonu var,ana oyunu gerektırmıyor super mario bros wii u olmadan da oynanabiliyor shoptoda onsıparişte 27 pound mu ne.sızın eshoptan alacagınız sanırım ana oyunu gerektırecek bıldıgım kadarıyla ana oyun olmadan oynanamıyor.

ben konsola baglı kaldığı ıcın dıgıtal olarak almayı dusunmuyorum
  • quote:

quote:

Luigi DLC'si UK Store'da 18 pound yaw. 4.5 pound da hesabımda vardı iyiki. Birkaç güne alım yapmayı düşünüyorum. :)

oyunun bir de kutulu standalone versiyonu var,ana oyunu gerektırmıyor super mario bros wii u olmadan da oynanabiliyor shoptoda onsıparişte 27 pound mu ne.sızın eshoptan alacagınız sanırım ana oyunu gerektırecek bıldıgım kadarıyla ana oyun olmadan oynanamıyor.

ben konsola baglı kaldığı ıcın dıgıtal olarak almayı dusunmuyorum

Ana oyun digital olarak elimde mevcut olduğu için digital olarak almayı düşünüyorum DLC'yi.
  • Luigi DLC'si mükemmel olmuş yahu. Geceye devam edeceğim. Herkese tavsiye ederim özellikle bizim gruba. :)
  • geçen akşam jimmy fallan show'da nintendo amerika genel müdürü hem konsolu hem bu oyunu tanıtmıştı.. aynı super mario galaxy tarzında ilerliyor.. kedi felan oluyorsun

super mario galaxy 2'den daha iyi olur mu şüpheliyim işin açıkçası
  • Jimmy Fallon show dehşet ya. Adamın konsol oyunlarına ilgisine bayılıyorum. Watch Dogs'u oynuyorlardı Ubisoft'un yapımcılarıyla. Superdi.

Conan'da dehşettir. Tavsiye ederim. Bizimkiler örnek alsın ama nerdeeeeeeee....
  • conan ayrı bi komedi ya kırılıyorum o adama gülmekten
  • dostum asıl amerikada bir komedi programı vardı.. whose line is it anyway.. müthiş bir komedi programıydı.. tabiki ülkemizde taklietleri çıktı ama ordaki adamların yeteneklerinin malesef 10'da biri yoktu.. mutlaka izle derim
  • Bakarım ona. Eyvallah.
  • Bende çok istiyom almayı ama ps3 ü alalı 2 ay oldu daha ona doymam lazım. Youtube'dan geliyor zaten biriksin köşede :D 1 ay sonra wii u parası çıkıyor.
  • Banım bitti
  • Super mario 3d world cok hos gozukuyor ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pikmin3de çıktı bu saatten sonra wiiu satılmaz uzun süre daha kullanırım :D maaşı alayım direk pikmin 3ü alırım zaten 1-2ay idare eder sonrasındada wind waker alırım sonrasıda zaten açık mk8 bayonetta vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: cahitdikici

pikmin3de çıktı bu saatten sonra wiiu satılmaz uzun süre daha kullanırım :D maaşı alayım direk pikmin 3ü alırım zaten 1-2ay idare eder sonrasındada wind waker alırım sonrasıda zaten açık mk8 bayonetta vs

Babama söylemeye başladım oyunu Bakalım alırsa multi oynarız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cahitdikici

pikmin3de çıktı bu saatten sonra wiiu satılmaz uzun süre daha kullanırım :D maaşı alayım direk pikmin 3ü alırım zaten 1-2ay idare eder sonrasındada wind waker alırım sonrasıda zaten açık mk8 bayonetta vs

wii u için softmode çıktı bildiğim kadarıyla.. o kadar ince hesap yapacağına daha kolay ve verimli olmaz mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.