Şimdi Ara

🤩💥KASKO-SİGORTA ÇOK MU PAHALI?🤩💥LTD-AŞ ÇALIŞANI-MEMUR-MÜH.-ÖĞRETMEN-EMEKLİ KASKO ÖZEL İNDİRİMLER (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
892
Cevap
105
Favori
57.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• mstfylcn444 M kullanıcısına yanıt
    Poliçeleriniz hayırlı olsun.
  • Merhaba,

Az önce Erol bey ile Trafik Sigortası + IMM yaptık. Kendisi işinin ehli, oldukça saygılı ve kibar bir beyefendi. Kazasız günler dilerim.

• Poliçelerimizi kestirdik teşekkür ederim Erol Bey’e.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirim fln anladikta bu kaskoda sigortada ne gibi ozelliklervar f/p olarak hangileri iyi ondan bahsedin. Yoksa 3 bine kasko yapanda var ama kaza olunca bı işe yaramıyor Türkiye burası belli standart yok adı var sadece kasko .bu şekilde olmaz.

Ben kaskomda şunları ararım:

2 milyon imm

Yılda en az iki defa çekici

Yetkili servis ve orjinal parça

Kaza olduğunda hasarsızlık bir alt kademeye düşsün ama en başa sıfırlanması haklarımı

Orjinal ön cam önemli misal uzun yolda köpeğe koyuna carpsan arabadan içeri almasın diye

Gibi gibi..

Bunları veren lazım kağıt üzerinde değil gerçek anlamda mağdur etmeyen firmalar hangileri?

Yoksa geçen adam generali den yaptırdım bi ise yaramadı diye yazmış grublardan birine başından geçenleri ibretlik

• SigortaTower kullanıcısına yanıt

Hasarsızlık indirim oranı kaçtı arkadasimizin

• Erol bey hem trafik hem kasko için yardımcı oldu.

teşekkür ederim.

• Trafik sigortasını hızlı ve kolay yaptırdım gitti :)

En düşük teklifi buradan aldım. Bir kez de buradan teşekkür ediyorum.

• treyturop T kullanıcısına yanıt

Erol beyden yaptırdım ben de dedikleriniz kapsamda sadece imm bir buçuk benim. İnşallah lazım olmaz ne diyeyim.

İlgilendi sorularıma cevap verdi. Umarım memnun kalırım. Forumdan da şu ana kadar bir şikayet gelmedi dedi, acente bazında destek olacağını düşünüyorum. Kasko firmasından da memnun kalırız inşallah.

• Hızlı bir şekilde ve en ucuz olacak şekilde trafik sigortamı yaptı, ellerine sağlık, tavsiye ederim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kasko poliçesini en uygun fiyatla yeniledik. Teşekkürler

• Gece yarısı sabah körü fark etmeksizin hızlı yanıt alabildim. 500 bin IMM li aynı kasko için internette 9700 farklı sigortacılarda ise 9000 liraya kadar fiyatlar alabildim ancak hem 5 milyon IMM ile 7800 liraya %30 indirimle alabildim. Kendilerine teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi --MK-- -- 2 Temmuz 2023; 18:57:1 >
  • Uyguna yaptırdım. Tavsiye ederim . Fiyat alın karşılaştırın anlarsınız .

• Ben de bir kez daha Erol bey sayesinde sıfır aracıma en kapsamlı en uygun kasko ve trafiği yaptırdım. Bayinin verdiği 25k kasko fiyatına karşılık benzer kapsamlı kaskoyu 16k ya yaptırdım. Bayi kazığını en azından kasko nezdinde tatmamış olduk. Geçen sene de eski aracımın kasko ve sigortasını yine en uygun kendisi ile yaptırarak tanışmıştık, onların iptali konusunda da destek oldu sağolsun. Sadece kasko iptali acente kaynaklı sanıyorum biraz gecikti. Desteği, açık sözlülüğü, dürüstlüğü ve çözüm odaklı yaklaşımı için Erol bey’e bir kez daha buradan teşekkür ediyorum. Çevremdeki herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Kendisine hayırlı ve bol kazançlar dilerim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kendisine teşekkür ediyorum. Uğraşıp en uygun fiyatı bulmaya çalıştı. Her zaman hızlı cevaplarla yardımcı oldu. Trafik sigortamı yaptırdım. Bundan sonra ilk fiyat alacağım kişi kendisi.

• Erol beye teşekkür ediyorum bende. Mesai bitimi olmasına rağmen 2 aracım içinde tanıdık acentanın verdiği fiyatın % 25 i daha az rakamla ve daha yüksek IMM ile kaskoları mı yaptı. Her soruma gayet samimi ve bilgilendirici cevaplar verdi bıkmadan usanmadan. İlgi alaka için tekrardan teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İşlemi hızlı ve daha uygun fiyata hallettik, bundan sonra inşallah Erol bey ile çalışacağız

• En uygun 3200 TL fiyat aldığım sigortayı Erol bey sayesinde 2900 TL'ye hallettik.

Forumdaki referansları dikkate alarak kendisiyle ilk defa çalıştım bundan sonra çalışmaya devam ederiz inşallah. :))

• Sergenss kullanıcısına yanıt
    Poliçeleriniz hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.