Şimdi Ara

DH Üyelerine Özel Ekstra İndirimli Tatil Fırsatı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
40
Favori
3.572
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jemox

Günlük 400-500 civarı olursa mükemmel olur

Alıntıları Göster
    Günlük kişi başı 400 - 500 TL bütçe aralığı için sıkça yönlendirme yaptığımız Zeynep Otel Golf Standart Odalarını tavsiye edebiliriz.
    Regnum Otel tarafından işletilen tesis yiyecek - içecek hizmeti konusunda Regnum kalitesine yakın hizmet sağlamaya gayret gösteriyor.
    Yaptığımız yönlendirmelerden de yüksek memnuniyet geri dönüşleri alıyoruz.
    Bu yılın Belek Bölgesi'nde ki fırsat oteli diyebiliriz.
    Fiyatı özel mesaj olarak paylaştım, sevgiler.

• merhaba, temmuz ayı içerinde 2 yetişkin 2 çocuk çocuklar 13 ve 4 yaşında bütçe 4 bin tl tatil planlıyoruz yardımcı olabilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: nexivol191

merhaba, temmuz ayı içerinde 2 yetişkin 2 çocuk çocuklar 13 ve 4 yaşında bütçe 4 bin tl tatil planlıyoruz yardımcı olabilirmisiniz
    Merhaba.
    Taleplerinizde konaklama tarih aralığı belirtmeniz önemle ricadır.
    Sevgiler.
  • temmuz ayı ilk hafta 4 gece
  • 24-30 haziran arası Duja Bodrum By La Blanche oteline Coşkun bey vasıtasıyla rezervasyon yaptırdım. %10 yapı kredi indirimi+%2 Acente indirimi ile otel ücreti 7200den 6350ye düştü. Tatil planı olanlar en azından kendisinden fiyat ve fikir alabilirler, her türlü yardımcı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metuemre

24-30 haziran arası Duja Bodrum By La Blanche oteline Coşkun bey vasıtasıyla rezervasyon yaptırdım. %10 yapı kredi indirimi+%2 Acente indirimi ile otel ücreti 7200den 6350ye düştü. Tatil planı olanlar en azından kendisinden fiyat ve fikir alabilirler, her türlü yardımcı olacaktır.
    Emre Bey merhaba.
    Tatilinizi birlikte planlamak bizim için keyifti.
    Telefon görüşmemizdeki nazik tutumunuz ve hoş sohbetiniz için bizler teşekkür ederiz.
    Sevgiler.
  • selamlar yer farketmez 3 yetişkin +13 yaş çocuk 2000 lira civarı özellikle kaydıraklı öneriniz şimdiden teşekkürler 21.06 3 gece
  • 24 - 28 haziran arası 2 kişi 4000 tl bütçe Bölge farketmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: leooel

24 - 28 haziran arası 2 kişi 4000 tl bütçe Bölge farketmez
    Merhaba.

Duja Bodrum la Blanche
    Ana Bina Deniz Tarafı ODa

Zeynep Otel (Belek)
    Golf Standart Oda

Starlight Resort Hotel (Side)
    Standart Ana Bina Deniz Manzaralı Oda

Siam Elegance Hotels & Spa (Belek)
    Standart Oda

Tesislerini önrebiliriz.
    Ciddi fiyat avantajı yaratabiliyoruz bu tesislerde.
    Fakat özel mesaj kabul etmediğiniz için fiyat iletemiyorum.
    Dilerseniz bize 444 4 608 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
    Sevgiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nexivol191

merhaba, temmuz ayı içerinde 2 yetişkin 2 çocuk çocuklar 13 ve 4 yaşında bütçe 4 bin tl tatil planlıyoruz yardımcı olabilirmisiniz
    Merhaba.
    3 yetişkin 1 çocuk olarak konaklayacaksınız.
    Bütçenizi 5.000 TL civarına çekme şansınız var mı?
    Peşin fiyatına vade farksız 6 - 10 taksit avantajından faydalandırabiliriz.
    Sevgiler.
  • leooel kullanıcısına yanıt
    Özel mesaj kabul etmediğiniz için mesajınızı yanıtlayamıyorum.
    Dilerseniz 444 4 608 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
    Sevgiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diverso

Günlük kişi başı 400 - 500 TL bütçe aralığı için sıkça yönlendirme yaptığımız Zeynep Otel Golf Standart Odalarını tavsiye edebiliriz.
    Regnum Otel tarafından işletilen tesis yiyecek - içecek hizmeti konusunda Regnum kalitesine yakın hizmet sağlamaya gayret gösteriyor.
    Yaptığımız yönlendirmelerden de yüksek memnuniyet geri dönüşleri alıyoruz.
    Bu yılın Belek Bölgesi'nde ki fırsat oteli diyebiliriz.
    Fiyatı özel mesaj olarak paylaştım, sevgiler.

Alıntıları Göster
    Hocam merhaba ben de kız arkadaşımla biraz uygun bir tatil için araştırmalara başladım. Temmuz ve Ağustos ayı içerisinde en ucuz tarihler hangileri olur biliyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lagertha Lothbrok

Hocam merhaba ben de kız arkadaşımla biraz uygun bir tatil için araştırmalara başladım. Temmuz ve Ağustos ayı içerisinde en ucuz tarihler hangileri olur biliyor musunuz?

Alıntıları Göster
    Merhaba.
    Her iki ay da yüksek sezon fakat Ağustos'ta kurban bayramında fiyatlar daha da yüksek.
    Bu iki ay içerisinde bayram dönemini kapsamayacak şekilde tarih ve bütçe belirtirseniz elimizden gelen desteği sağlamaya çalışırız.
    Sevgiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diverso

Merhaba.
    Her iki ay da yüksek sezon fakat Ağustos'ta kurban bayramında fiyatlar daha da yüksek.
    Bu iki ay içerisinde bayram dönemini kapsamayacak şekilde tarih ve bütçe belirtirseniz elimizden gelen desteği sağlamaya çalışırız.
    Sevgiler.

Alıntıları Göster
    1 ağustos giriş 3 ağustos çıkış şeklinde düşünüyorum hocam. 2 gün için bütçe en fazla 2.000 lira.
  • Spice diye çıktık Granada oldu :) Granada diye gittik Zeynep oldu :) Zeynep kesin artık dedik Sueno Golf için rezervasyonu tamamladık

Umuyoruz güzel bir tatil olur.

Gerek yönlendirmeleri gerek fiyat konusunda yardımcı olmaları sebebiyle tercih sebebimiz oldular, çok teşekkürler. Tüm otellerle çalışmıyorlar ama gözünüze kestirdiğiniz otel varsa mutlaka bir de buradan fiyat alın derim.

• otelleri enreden gorebılıyoruz ?
  • Merhaba Granada Luxury Belek için 27-31 Ağustos tarihleri arasında iki kişilik bir de 1 yaşında bebek var fiyat verebilir misiniz bu otelle çalışıyorsanız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: funky soul

otelleri enreden gorebılıyoruz ?
    Merhaba.
    Setur internet sitesinden görüntüleyebilirsiniz.
    Sevgiler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.