Şimdi Ara

DH Userleri ve Ziyaretçileri.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

DH'ye daha yeni üye oldu şöyle bir hızlı şekilde forumu taradım sonra güncel konulara göz attım.
    İçler acısı bir haliniz var hepinizi koyamam aynı tasa lakin tası dolduracak kadar çoksunuz malesef.

Ülkeler ve halklarının uğraştığı konulara bakıyorum genel gündemlerine birde dönüp kendi ülkeme ve halklarına bakıyorum halleri içler acısı boğazına kadar siyasete ve bir çok farklı görüş fikir ayrılığı ile bocalıyorlar.

Kulaktan duyma o bunu demiş şu şunu yapmış o bunu yapıyor şu şunu diyor vs vs vs vs gibi bir sürü boş sözler sarfediyor ALLAH'ın verdiği aklı boş işlerde yoruyor tüketiyor yoruluyorsunuz.

Oysa gördüğüm kadarı ile herkezde zehir gibi bir akıl var yorumlardan imzalardan bunu görüyorum bu yeteneği başka işlere odaklasak inanın kendimizden başka konuşucak konuya ihtiyaçımız olmaz.

Forumu gezerken çok önemli bölümlerin ölü olduğunu farkettim özelikle bilişim alanı programlama teknolojileri.

İçinizden sen kimsin daha açtığın konu DH Trash varmadı diyebilirsiniz haklısınızda lakin dediklerimi bir düşünün.

Bir birinize hakaret ediyorsunuz siyasi irade için peki onlar ne yapıyorlar lüks bir yaşam sürüyor çocukları yurt dışında okuyor en iyi koltukları kapıyor en iyi yerlerde yaşıyorlar.

Peki ceremesini çekmek kime kalıyor o'çu - bu'çu - şu-cu taraftarlara.

Şurda topu topu 70 sene ömrümüz var ortalama onuda kavga gürültü siyasi idolojilerle tüketmeyelim lütfen yazık ediyorsunuz kendinize yaşımız 70 lere geldiğinde geriye dönüp baktığımızda pişmanlıklar duymayalım iyi işler yapalım kötülüklerin sağanak gibi yağdığı bu zamanda biz ne olursa olsun iyi işler yapalım.

Aldatmayalım,Aldanmayalım ne olursa dürüst olalım makam mevki para için satmayalım satılmayalım insana kravatı , takımı için değilde insan olduğu için değer verelim değer verelimki değerimiz artsın.

Heleki zamanımızda maddeler maneviyatın önüne geçtiği vakitte biz ne için yaşıyoruz bunu tekrardan hatırlamak gerekir.

En azından geceleri kafamı yastığa koyunca vicdanım hür.

Sevdiğim bir filmden replikle şimdilik veda etmek istiyorum.

Sahip Oldukların Sonunda Sana Sahip Oluyor - Dövüş Kulübü

• Kardeş bu dediklerin olmasa burası troll kaynar. Olay siyasi ideoloji meselesi de değil ayrıca. Artık kimsenin kandırılmaya tahammülü kalmadı. Baksana adam dün ne dedi bugün ne diyor. Gelip bunu savunan çomar evet 'o'dur ve 'o' çomar yüzünden biz hergün daha da fakirleşiyoruz. Sen de diyorsun hayat kısa duyarsızlığa devam diyorsun. Kusura bakma kardeş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.