Şimdi Ara

DH Turnuvası(Fifa09) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
402
Cevap
0
Favori
9.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tamam bende değişikliği yaptım B ve C gruplarını kuracak iki gönüllü yok mu
  • bu lig de yalan oldu dün baktım bizim gruba girdim daha bi tek yasin vardı grubu bile kuramıyoruz daha ..
  • ben girişimi yaptım gruba
  • Bir aksilik olmazsa 21:00 gibi bende girerim...
  • Lig B Kuruldu

Lig İsmi:DhligB
    Şifre:GrupB
  • bu arada maçların kaçar dakikaya ayarlanacağını belirlemeyi unuttuk...5 mi yaptı herkes ?
  • tüm gruplar kuruldu girişleri bekliyoruz
    ilk mesajda yazdım tüm maçlar 6dk final maçı 7dk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakshi -- 5 Mayıs 2009; 18:27:15 >
  • hacı diğer grupları açan arkadaşlar öyle ayarladı mı söyledin mi sen...bir de grup c yi kim kurdu ki ?
  • evet dekanass 1 kurdu c grubunu
    ilk mesajda yazıyor hepsi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakshi -- 5 Mayıs 2009; 19:04:06 >
  • ben 6 dakika yaptım lig ayarını...herkez girsin yavaştan...zaten bu ligede ismini yazdırıp girmeyen olursa bi daha alınmaz o kadar basit...

bu lig bari yalan olmasın...

bu arada maçlara başlayalım mı artık?
  • Eğer B grubundan bugün saat 12'ye kadar girecek olan olursa buradan haber versin ilk maçımızı yapalım
  • Bugün akşam gelebilirim turnuvaya grup kurulmuş madem gireriz oynamak isteyenlerlede oynayabilirim akşam
  • gece 12 den sonra gelirim ben de a grubundakilere duyrulur
  • quote:

Orjinalden alıntı: keteor

Eğer B grubundan bugün saat 12'ye kadar girecek olan olursa buradan haber versin ilk maçımızı yapalım

livedayım şuan
  • D grubu sesinizi duyalım:p

• Arkadaşlar ben bağlantımdaki sorunu buldum.Benim Nat bir türlü Open olmuyor.Nat'ı nasıl açık duruma getirebilirim ?
  • d grubundayım bekliyorum
  • bence bu lig 2 hafta sürsün en az işti okuldu derken kimse denk gelemicek ben pek umutlu değilim sanki bu ligden
  • Giriş yaptım D grubuna, bekliyorum
  • acılış macı super:D
    7-8 gol yedim artık önümüzdeki maçlar a bakıcaz selfish hocam sen naaptın ya
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.