Şimdi Ara

DH Turnuvası(Fifa09) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
402
Cevap
0
Favori
9.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi de gruplarda 3 er maç da fazla gibi geldi valla geçen turnuva direk yalan olmuştu hatırlarsanız..1 er maç olsun daha kısa olsun çeyrek finalden itibaren karşılıklı 2şer maç olsun..iç saha dış saha da farketsin ama mesela deplasman golü kuralı olsun ...aa iki maç aynı skorlarla biterse nolcak lan sahi nası uzatma yapçaz
  • selfish sen sivasspor la da iş yaparsın gibime geliyo
    quote:

Orjinalden alıntı: moorsay

fiorentina mı

şansa bak ya,en dandik takım geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi longcafe -- 3 Mayıs 2009; 19:34:52 >
  • bence kuraları baştan çekelim
  • bence gruplarda 3 maç fazla değil ama çoğunluk tek maç derse tek maç yaparız
  • quote:

Orjinalden alıntı: moorsay

bence kuraları baştan çekelim

Bencede .
  • GT : Puerco TR

Numara:13
  • yakshi

quote:

Orjinalden alıntı: longcafe

gamertag:ozmeteor
  • bende girerim bu sefer
  • tek maç olmasın bence çünkü o maçta bi terslik oldumu maç gidiyo. 3 maçtada tamamlanması lazım yani katılanlar bunu düşünmeleri lazım geçen turnuvada daha 4 maç yapanlar var.
  • varmı dişli rakipler
  • benide katın ilk defa milli olucam:)
    quatroxx- 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quatroxx -- 3 Mayıs 2009; 20:58:23 >
  • 13 seçildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakshi -- 3 Mayıs 2009; 21:01:33 >
  • hocam beni de ekler misin 14 numara ama tercihimi sorarsan as roma
  • bende varım 16
  • Bende varım

GT: KeTeOr
    DH Nick: keteor
    15 numarayı alayım bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IBRAHIMOVIC' -- 3 Mayıs 2009; 22:10:06 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: keteor

Bende varım

GT: KeTeOr
    DH Nick: keteor
    15 numarayı alayım bende.

hocam şu ağ sorununu bi halletsen sende baya bi sorun var sanırım 5-6 arkadaş oynayamadı senle önceki ligte
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jokerguy

hocam şu ağ sorununu bi halletsen sende baya bi sorun var sanırım 5-6 arkadaş oynayamadı senle önceki ligte

Bazı arkadaşlarla sorunsuz oynuyorum her seferinde bazılarıyla da hiç oynayamıyorum bende anlayamadım.Ethernet kablosunu değiştireyim bakayım belki farkeder.
  • arkadaşlar takım seçmeden önce seçilmiş takımlara bakın oradaki numaraları söylemeyin
  • turnuva ne zaman arkadaşlar?tarih görmedim eğer akşam olursa mehmetxbox numara da 1 eklermisiniz turnuvanın sonunculuğunu kimseye kaptırmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetius -- 3 Mayıs 2009; 22:38:27 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.