Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (646. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21.966
Cevap
128
Favori
569.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Bugün BF4'ün PS4 sürümünün yüklemesi bitti (60 küsür GB). İlk maçta PS3 sürümünde açtığım tüm online trophyler (DLC'ler dahil) otomatik olarak açıldı. Şu cross-buy, cross-play ve rütbe kopyalama olayını kim akıl ettiyse helal olsun.

NOT: Olur mu öyle şey diyenler aşağıdaki linke tıklayıp bakabilir. Hile vs. yok. Bu, DICE'ın oluşturduğu bir sistem.

http://psnprofiles.com/trophies/2238-Battlefield-4/Asp3ndora666

Haberin bile yok ama senin sayende BF4 ü platinlemiştim ..

• quote:

Orijinalden alıntı: HideBound

Bu platin kupa nasıl alabilirirz bir adet bile yok bende hep bronz doldu yardımcı olur musunuz?

Kusura bakma da kardeş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowz61

Trophy konusunda takıntılı birisi değilim ama o trophy namus meselesidir artık benim için! Diablo 3'ü olan ve hardcore 70 level tamamlamış birisini arıyorum beni de 70 yapması için (PS4)

Oyuna heyecan katması açısından hardcore mode'da monk açtım iyi güzel oynuyorum act V'in sonundaydım o kadar rahat oynarken bi anlık dalgınlıkla 67 level'da Malthael'e öldüm ya delirdim olacak iş değil

İlgili trophyler:
    -Hardcore mode'da 70 level'a ulaşmak
    -Hardcore mode'da Malthael'i kesmek

Yardımlarınızı bekliyorum. PSN ismim imzamda yazıyor

Biri yardım etse pek iyi olur

• PS3'te platinum almıştım normal sürümünden ancak Ultimate Evil Edition henüz edinmedim, olsa yardımcı olurdum.

@HideBound

Her oyun için farklı oluyor platinum gereksinimleri, menüde kupalar kısmındaki listesine bakabilirsin yapman gerekenler için. Ancak bir rehber kullanman senin yararına olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ps4 de Destini Takım'ı için kimler gönüllü ?

• quote:

Bugün BF4'ün PS4 sürümünün yüklemesi bitti (60 küsür GB). İlk maçta PS3 sürümünde açtığım tüm online trophyler (DLC'ler dahil) otomatik olarak açıldı. Şu cross-buy, cross-play ve rütbe kopyalama olayını kim akıl ettiyse helal olsun.

NOT: Olur mu öyle şey diyenler aşağıdaki linke tıklayıp bakabilir. Hile vs. yok. Bu, DICE'ın oluşturduğu bir sistem.

http://psnprofiles.com/trophies/2238-Battlefield-4/Asp3ndora666

Maşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: **Nicolae**

Infamous Second Son'da uzman'da oyunu bitirmek için zorluğu uzmana aldım fakat kafama bir soru takıldı. Oyunun başında malumunuz menü açılmıyor. Otobüsün orada aklıma geldi hiç çatışmaya girmemiştik zorluğu hemen orada uzman'a aldım. Oyunu bitirdiğimde kupa gelir mi acaba

gelir hocam rahat olun,yanında kupaya uygun yazıyor mu ona dikkat edin sadece.
  • CriminaI kullanıcısına yanıt
    Kupaya uygun yazıyor ilk sorduğum zaman bakmıştım yazıyordu devam ediyoruz bakalım gelecek inşallah
  • Teşekkür ederim yine de

Diablo 3 ROS konusunda yardım istiyorum

Trophy konusunda takıntılı birisi değilim ama o trophy namus meselesidir artık benim için! Diablo 3'ü olan ve hardcore 70 level tamamlamış birisini arıyorum beni de 70 yapması için (PS4)

Oyuna heyecan katması açısından hardcore mode'da monk açtım iyi güzel oynuyorum act V'in sonundaydım o kadar rahat oynarken bi anlık dalgınlıkla 67 level'da Malthael'e öldüm ya delirdim olacak iş değil

İlgili trophyler:
    -Hardcore mode'da 70 level'a ulaşmak
    -Hardcore mode'da Malthael'i kesmek

Yardımlarınızı bekliyorum. PSN ismim imzamda yazıyor

Sürekli eksileyen kimdir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowz61 -- 25 Ocak 2015; 13:37:59 >

• shadowz61 kullanıcısına yanıt
    Konuya dadanan var birkaç rahatsız kişi. Kafaya takma eksi olayını.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wolfgangg

Haberin bile yok ama senin sayende BF4 ü platinlemiştim ..

Selam. Nasıl bir yardımda bulundum merak ettim. Eğer yazdığım trophy rehberini takip ederek platin aldıysan sevindim.

Platin için uğraşmayı düşünmüyordum ama rehber heveslendirdi 6 ayda aldım :) kolay oyunlar için birkaç rehber daha olsa çok iyi olurdu..
  • Arkadaşlar Farcry 4'te sadece multiplayer trophyleri kaldı ancak şimdiye kadar 3 maç yaptım, 3'ünde de maç ortasında "host migration failed" hatası alıp oyundan atılıyorum. Bağlantım gayet yeterli, kronik bir sorun olsa gerek, çözüm bilen var mı?

• Pvz platin icin yardimci olacak varmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: canikoblivan

Arkadaşlar Farcry 4'te sadece multiplayer trophyleri kaldı ancak şimdiye kadar 3 maç yaptım, 3'ünde de maç ortasında "host migration failed" hatası alıp oyundan atılıyorum. Bağlantım gayet yeterli, kronik bir sorun olsa gerek, çözüm bilen var mı?

Bugün Ps4te bir şey var sanırım ondan bu durum. Biz de giremiyoruz Advanced Warfare online uğraşıyoruz ama olmadı. Yurtdışından arkadaşlar da var hatta Türkiye'de de değil sadece genel problem var bence ondan.
  • Arkadaşlar aranızda Sherlock Holmes: Crimes and Punishments oyununu bitiren var mı acil bişey sormam gerek

• Platinum #290 Final Horizon (PSVita)

Son zamanlarda Vita'ya güzel oyunlar geliyor, sevindirici. Eğlenceli ve reflekslere dayalı bir kule savunma oyunu. PS3 ve PS4'te bu kadar oyun varken tavsiye etmem ama Vita'nız varsa kaçırmayın derim.

• Hiç mi Diablo 3'te 70 hardcore tamamlamış birisi yok?
  • Pek oynayan olmadı onu burada, sanırım C-TRanger platinum almıştı PS4 sürümünden

• Ilk sayfada son guncelleme 5/1/15 diyor ama benimaylar onceki (650 trophy oncesi) trophy card'im duruyor , sikayet olarak algilamayin, sadece merak ettim, neden diye.
  • Stubborn kullanıcısına yanıt
    Yönetime aylar boyunca milyon kez söyledik, güncellenmiyor resimler diye; problem yok dediler. Sonuç bu.

• 
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.