Şimdi Ara

««« DH TOFAŞ KUŞ SERİSİ GENEL »»» (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
27.070
Cevap
49
Favori
4.105.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://img134.yukle.tc/images/6807DSC01364.jpg

arkadaşlar nasıl resim koyuluyor bi yardım etseniz iyi olcak ben bu kadar yapabildim ama olmuyo tam anlamıyla
  • hocam ... tenekeciye kestirdiğin zaman plakanın ebatları küçülüyor.ama o kenardaki kapartma çerçeveyi ezdiğin zaman,yaklaşık birer santim büyümüş oluyor plaka. ve özellikle sol taraftaki mavi zemin üzerine tr yazan yer çok hoş bir görüntü oluyor

şekildeki gibi .

««« DH TOFAŞ KUŞ SERİSİ GENEL »»»

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dainesee -- 29 Mart 2008; 15:59:10 >

• Hoşgeldin egeli_ dostum. Arabanın fotoğrafını ben senin yerine yükledim.Bizdede böyle bir şahin vardı zamanında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıraslan -- 29 Mart 2008; 14:54:07 >
  • egelim hoş geldin

Valla ben kestim plakanın yanlarını daha rahat oldu
  • evet... hangisinin daha rahat , daha kolay olduğunu tartışıyorsak ... o konuda haklısın bişi diyemem.

bu arada egeliii ...... hoşgeldin arkadaşım
  • hosbulduk arkadaşlar

ama benim resimler çıkmamış galiba birisi ilgilenirse veya bana anlatırsa daha ii olur
  • egeli grubumuza hoşgeldin ekledim :)

dainesse sanada uyarsa müsait olduğun bir zaman uzunca konuşalım şimdi ön plakanın çerçevesini söktüm. Ön plaka olayını anladımda arkayı sanırım daha detaylı anlamam lazım :D Malzemelerin hepsi elimde var :)
  • yaw benim gıcık olduğum bi kou var
    hani vizeye gittiğimizde arka plakaya sarı bir pul yapıştırıyorlarya onları çıkarsak bi sorun olur mu acaba bizim arka plakada 2 tane yapıştırmışlar çok gıcık duruyo sinirim bozuluyo her gördüğümde
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ahbikan

Bugün akşam yine eve dönerken marş yapıyorum tık ediyor kalıyor tık ediyor kalıyor anlamadım valla bir süre sonra (şansım varsa) çalışıyor. Yada yokuş aşşağı vurdurarak çalıştırıyorum. Bir ustanın görmesi lazım bunu

hosbulduk Ahbikan kardeşim ...

aman kardeşim arabayı çok vurdurma hemen ustaya göstersen ii olur avans ayarlarını mahvediyo vurdurmak sonrasında arabanın yaktını ve herşeyi etkiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -EgeLi- -- 29 Mart 2008; 20:20:52 >
  • Yok sadece mecbur kaldım o zaman vurdurmuştum. Marş dinamosu, dist. kapağı kablolar falan hepsi yenilendi. Şu an saat gibi araba.

Bu arada bugün sis far camlarını söktüm kirlenmişti. İç taraf iyice çürümüştü. 16 yıllık araba ne de olsa. Gittim 2 tane Farba sis farı aldım. Yerliler 7.5YTL idi orjinaller 12.5YTL iki tane orjinal aldım. Ampulleride taktık. Süper oldu. Plakayıda App gibi yapınca koyucam resimleri.

Merak eden varsa Doğan , Şahin Ön tampon 45YTL arka tampon 33YTL imiş değiştirmeyi düşündüm bir ara ben o yüzden bugün sordum sizide bilgilendireyim istedim.

Plaka olayına gelelim aynı yapıştırmalardan bende de var TCK yazıyor hatta :D app'de çok sırıtır gibi geliyor. Yasal olarak bir sorun çıkarmı bilen varmı?
  • valla antalyada o pullarla ilgili bişi dien yok arkadaşlar.hatta kimse yapıştırmıo desek yeri yaniii. ...
  • bizim burda ne olur bilmiyorum ama adamlar işi sıkı tutuyolar neyapacakları belli olmuyo o yüzden birazda korkuyom çıkarmaya biri gelir çevirir neden çıkardın der bide onunlada uğraşmak isteyemiyorum

benim arabanında sağ sis lambasını kaldırıma dokunduruvermişim camı kırıldı camıda satılmıyo galiba 50 ytl verip komple değişcek
  • arkadaşlar bu arabanın jantları 225 galiba nasıl kaldırıyo ki
    arabanın motorunu çok yorar gibime geliyor

• quote:

Orjinalden alıntı: egeli__

benim arabanında sağ sis lambasını kaldırıma dokunduruvermişim camı kırıldı camıda satılmıyo galiba 50 ytl verip komple değişcek

Sis farı komple 12,5 YTL Ampül'de 2,5 YTL ben ikisinide orjinal aldım 50ytl fln verme bence :) Eğer istersen ben satın alıp faturasıyla falan sana yollayabilirim daha ucuza gelir. Kendin takabilirsin sis farını. Öyle zor birşey yok.

Jant işine gelince sadece dezavantajları bildiğim şunlar olur,

Yakıt sarfiyatı artar
    Araba çukurları çok hissettirir. Tornet gibi olur :D

Avantajı nedir

Bir nebzede olsa yol tutuşu artar
    +
    Şekli var ;)

Tuning bu zevk meselesi.. Şahin'e Doğan'a yakışan CMS 40'dır. Üstelik yukarda yazdığım dezavantajları CMS 40'da pek geçerli değil.

• egeli senin plakada TR yokmu :)
  • benim arabada TR yok malesef ya okadar da onemli deil sanki yurt dışına mı çıkıyos biaralar mecburi tuttular sonrası malum burası türkiye ne kadar skıştırabilirlerki

Ahbikan benim sisler orjinal sis seil sonradan takma yukarda ki resme dikkatli bakabilrsen anlarsin beyaz şahin olan arkadaş benim yerime ekleyiverdi sağolsun onları ben işçilik dahil 50 ytl vermiştim geçen sene
  • milellet sizin kuşlar nkadar yakıyo

benim mübarek baya yakıyo LPG olmasına karşın 60 ytl gaz alıyorum şehiriçi 220 felan gidiyo bu günlerde(kış olmasına veriyorum ben)
  • ««« DH TOFAŞ KUŞ SERİSİ GENEL »»»
  • ««« DH TOFAŞ KUŞ SERİSİ GENEL »»»
  • SON RESİMDE GÖRDÜĞÜN GİBİ ALT PANJURA BAĞLI BENİM SİSLER VE ORJİNAL SİSLERDEN DAHA İİ IŞIK VE MAVİ - YEŞİL KARIŞIM Bİ RENK VERİYOR ÇOK GZEL
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.