Şimdi Ara

DH The Crims Rehber (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.035
Cevap
3
Favori
110.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaw bencede kimseye güvenilmiyo arkadşlar birine kontak atıcaksanız veya kabul edicekseniz kesinlikle dier koloninizle adamın kaç adam öldürdüüüne bakın
  • yeni kayıt oldum nikim arsenik sağlam bi grup oluşturalım ..bide param 0 ne zmnda artar bu nasıl artar??
  • bu yazılalı çok zaman geçmiş galiba herşey değişmiş
  • Arkdslar 28. tur baslicak önümüzdeki gunlerde.bu turda kac kısı oynamak ıster acaba.yanı dıorumkı bu konu acılalı baya olmus konu eskımıs.fakat bn derımkı bu konu dvm etsın konuyu acan arkds 28. turda bır cete kuracak mı.bn kesın oynuyacam bu turda.hepbırlıkte guzel ısler cıkartabılırz dh olarak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DUKES

Arkdslar 28. tur baslicak önümüzdeki gunlerde.bu turda kac kısı oynamak ıster acaba.yanı dıorumkı bu konu acılalı baya olmus konu eskımıs.fakat bn derımkı bu konu dvm etsın konuyu acan arkds 28. turda bır cete kuracak mı.bn kesın oynuyacam bu turda.hepbırlıkte guzel ısler cıkartabılırz dh olarak.

Olabilir ben belki başlarım..
  • cete isteyen varsa +200 ise inearthed95(kardesim)i kontaklasin
    200+ degilse kassin
  • beyler bende başladım şuan puan 500 oldu ancak 7. güne kadar hapisteyim:(

şimdi bir çeteye griyim. çıkınca işlere başlarız. oyundak isim aynı
  • arkadaşlar fed çetesi arıyorum ID: 10384454 Nick:Cosef89 varsa fed cetesi cok iyi olur..
  • Beyler birşey sorucam . Ben ilk verilen bütün biletleri yedim ve saygınlığım 860a geldi.Şimdi bana hergün 12 bilet vericek ama bu 12 bilet ile benim ilerlemem çok yavaş olur.Ben sürekli soygun yapmak istiyorum ama gücümü doldurmak içinde her soygundan sonra gece kulübüne gitmem gerekiyor.Bilet sayımda cok az. Nasıl bir yöntem önerirsiniz bana ?

Ayrıca herkesi barıma beklerim :Drunken Oyster
    Genel evim : Beautiful Whorehouse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglarus -- 31 Temmuz 2008; 0:11:34 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: caglarus

Beyler birşey sorucam . Ben ilk verilen bütün biletleri yedim ve saygınlığım 860a geldi.Şimdi bana hergün 12 bilet vericek ama bu 12 bilet ile benim ilerlemem çok yavaş olur.Ben sürekli soygun yapmak istiyorum ama gücümü doldurmak içinde her soygundan sonra gece kulübüne gitmem gerekiyor.Bilet sayımda cok az. Nasıl bir yöntem önerirsiniz bana ?

Ayrıca herkesi barıma beklerim :Drunken Oyster
    Genel evim : Beautiful Whorehouse

Arkadasım kisisel soygun yapmiycan yaw klon kascan bu kdar basit
  • arkadaslar benım hesap baska dıl oldu bunu nasıl yenıden turkce yapacagım?
    bu arada 350 lwl ısteyenle cete kurarım...
  • Bnede varım MichaelCorleone7
  • O olmalı,haklısın.Teşekkürler!
    Zeki insanları severim, burda senin için $988
    haha para kazandım saati sordu cevasp verdim para kazandım bune böyle ?
  • detox yerine kullanılar bi ilaç var bağımlılık tedavisi die 500 den satılıyo bu pahalanırmı ben hep pahalı ilaç die biliodm ama fiyatı acayip ucuzlamış
  • crims gerçekten güsel bi oyun bayaa da oynamıstım ama cok fazla zamanımı aldığını farkettim bıraktım
  • Merhaba arkadaşlar, bu oyuna ilk defa bu sezonda başladım.. su an 600 civarı saygınlıgı olan bir karakterim var.. genel gidisat olarak gayet iyi gidiyor, birde su genelevdeki hasta karılar ve gördügü yerde sopalayan gavurlar olmasa cok daha ii olacak

nickim : haydarbey
    1 gece kulübüm var
    10 tane bira fabrikam var..

büyük bir cete olursa katılmak isterim.. ayrıca bugun 2 arkadasımı daha baslattım oyuna..
    oyunda bilmedigimiz trickleri paylasmak isterseniz memnuniyetle okuyacagız.. herkese bol şans hastalıksız günler diliyorum
  • Anlamadığım bi nokta var hep biri saldırıyo hastaneye düşüyorum

ben nası saldırabilirim onlara ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: Valikie

Anlamadığım bi nokta var hep biri saldırıyo hastaneye düşüyorum

ben nası saldırabilirim onlara ???

ona saldırman için zeka ve kuvvet gerekiyor ve ayriyeten senin saygınlıgın onun saygınlıgından daha yuksek olması gerekir demek adamın herşeyi senin zeka kuvvet ve saygınlıgından cok yani senin anlıcan birazdaha buyumen gerekir
  • çeteye benide eklermisiniz saygınlık 1100+ id:imozzi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fink u freeky -- 10 Ağustos 2008; 1:01:26 >
  • benide alın ceteye adım tostos23 :D ıd :10398592

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tostos41 -- 10 Ağustos 2008; 15:19:48 >
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.