Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (971. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.551
Cevap
18
Favori
2.815.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 969970971972973
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Arkadaşlar ben bu Xwindows docku indirdim kurdum ama skin atttığımda görmüyor birde bunun stack'ları çok bulanık bende rocketdock aynı iconu daha kaliteli gösteriyo neden olabilir....
  • xwindows dock hangi versiyonunu indirdin? daha dün değil ondan öceki gün 5.2.3 versiyornu çıktı. Her çıkan versiyon bit öncekinin skinlerini kabul etmiyor. Bu nedenler kulandığın sürüme uygun skinler bulmanı tafsiye ederim.

stackların bulanıklıgına çözüm stack açıp simgenin üzerine sag tık yapıp edit diyip çıkan pencereden change diyip png formatında bir ikon ataman gerek. Yoksa bulanık takılmaya devam edeceksin. yada setting penceresinden stack icon ayarını 32px deyerine indirip öylede kulana bilirsin. 32px de çok kötü gözüküyor sen yine de 1 ci yolu izlesen daha iyi bir görüntü alırsın. Bunlar çok uzun yollar böyle docktan işmi olur dersen.Kaldır xwindows docku kur rocketdocku...gece saat iki ben uyur....
  •  dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi
  • quote:

Orjinalden alıntı: onur54529

Arkadaşlar ben bu Xwindows docku indirdim kurdum ama skin atttığımda görmüyor birde bunun stack'ları çok bulanık bende rocketdock aynı iconu daha kaliteli gösteriyo neden olabilir....

Baq kendin de sölemişsin Rocketdock daha kaliteli bi program olduğu için öle görünüyo.... Sende rocketdock kullan , öyle dandik programları, yani XWindows Dock kullanma... yada RocketLauncher diye bi dock programı daha var onu kullan... o da rocketdocktan daha görsel ve MACOS orjinal dock'a daha yakın görünümlüdür....
  • XPye geçtim yine modladım :D Vistaya geçerim yine modlarım

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Last_Patryn

ge]http://img168.imageshack.us/img168/6953/newdeskzj8.jpg[/simage]

Wallpaperi paylaşabilir misin acaba ?

gecikmeden dolayı özür dilerim DieselTRoniC
  • Herkesin yeni yılı kutlu olsun.
  • bu ne ya yeni yıldan itibaren hiç kimse birşey yazmamış, up...
  • Deskscapes in dışında dreamscene oynatacak program var mı?
    ben home premium da kırdım ama 2.0 sürümü 3 tanenin dışında oynatmıyor paralı sürümü alın diyor.
  • arkadaslar. bilgisayarimin vistaya birebir benzemesi icin kurabilecegim en iyi program hangisidir???
  • quote:

Orjinalden alıntı: switel

arkadaslar. bilgisayarimin vistaya birebir benzemesi icin kurabilecegim en iyi program hangisidir???

Vista TP var
  • xp'yi vista yerine windows 7'ye donusturebilecegim bir program var mi???
  • Ben denedim ve cok memnun kaldım win 7 teması isteyenler kullanabilirler.
    Vista sp1li sistemimde calıstı vista glazz
    Siz sisteminize uygun olan vista glazz'ı indirin.

Kolay gelsin.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Linki başka siteye upload edebilirmisiniz rica etsem
  • quote:

Orjinalden alıntı: x264

Linki başka siteye upload edebilirmisiniz rica etsem

http://r.a.p.i.d.s.h.a.r.e.com/files/179526410/Windows_Seven_M1_VS_by_deskmundo.rar.html
  • acaba bu vista icin mi yoksa xp'ye de kurulabiliyor mu??
  • quote:

Orjinalden alıntı: vincent mancini

quote:

Orjinalden alıntı: x264

Linki başka siteye upload edebilirmisiniz rica etsem

http://r.a.p.i.d.s.h.a.r.e.com/files/179526410/Windows_Seven_M1_VS_by_deskmundo.rar.html

teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 969970971972973
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.