Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (374. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.551
Cevap
18
Favori
2.815.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkürler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Natural Born Loser

quote:

Orjinalden alıntı: 2smoke
    yettim gari, :) cektiğin dosyanın uzantısını direk jar yap, winzip yada winrar la acamdan.Dosyanın uzantısını göremiyosan, klasor secenekleri gorunum den, bilinen dosya turkleri için uzantıları goster seceneğini sec, daha sonra uzantıyı jar olarak değiştir...

Eyvallah saolasın 2smoke tam istediğim olay oldu,bende masaüstümün son halini koyayım

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

BU TEMAYI NASIL BULABILIRIM ACABA ICONALRIYLA BERABER YARDIMCI OLURMUSUN :(

• arkadaşlar bu vistatema programı vtp6 home a da kurulabılıyormu acil
  • Kardeşim Ellerine Sağlık Benim Önerdiğim Vista İnspirat;)
  • Arkadaslar flayakiteosx le bi sekil verdim nasil olmus :D

• Winamp Skin Özellikle kız arkdasınızın hoşuna gidecek renkler bu Skindekiler sevgilinize hediye verin =))

inndirCem

• YAAA KMSE YOK YAAA HERKES NERDEEEEEE
  • bende 1 saat uğraştıktan sonra şöyle bişii yaptım. Paylaşmak istedim. Bi miktar daha uğraşıp ikonları biraz daha değiştircem sanırsam... Sağlam icon package ler bulamadım daha devianart ta

• Winamp Skin kacmıyacak ve herkesin arşivinde bulundurması gereken bir skin diye düşünüyorum mutlaka inndirin

inndirCem

• Winamp Skin

inndirCem
  • @siyahlım, winapm 5.x için güzel (şeffaf olursa süper olur) skin istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazan -- 18 Şubat 2007; 0:44:14 >
  • Biraz da sadelik

Bu arada çöp kutusunu programsız olarak nasıl yok ediyorduk? Regedit'ten bi ayarı vardı sanırım. Biri paylaşırsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ---Ali--- -- 18 Şubat 2007; 7:09:52 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Natural Born Loser

quote:

yettim gari, :) cektiğin dosyanın uzantısını direk jar yap, winzip yada winrar la acamdan.Dosyanın uzantısını göremiyosan, klasor secenekleri gorunum den, bilinen dosya turkleri için uzantıları goster seceneğini sec, daha sonra uzantıyı jar olarak değiştir...

Eyvallah saolasın 2smoke tam istediğim olay oldu,bende masaüstümün son halini koyayım

bu apple temasını nerden bulabilirim?aynı böle bi masaüstü istiyorum

• arkadaşlar bu konu ile alakalı değil ama hepimizin destek vermesini gerektiren bir konu. lütfen bir bakın.

http://forum.donanimhaber.com/m_12436656/tm.htm
  • quote:

MASAÜSTÜNDEN ÇÖP TENEKESİ KALDIRMA (REGEDIT)

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\HideDesktopIcons\NewStartPanel anahtarına gidin

{645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E}

eğer yazılı anahtar yoksa yeni DWORD olarak yukardaki anahtarı yaratın ve değerini 1 yapın, masaüstünde f5 e bastıgınızda çöp kutusu gidecektir, 0 yaparsanız geri gelir..

Eyvallah 2smoke, çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ---Ali--- -- 18 Şubat 2007; 15:01:32 >
  • quote:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\HideDesktopIcons\NewStartPanel anahtarına gidin

eğer yazılı anahtar yoksa yeni DWORD olarak yukardaki anahtarı yaratın ve değerini 1 yapın, masaüstünde f5 e bastıgınızda çöp kutusu gidecektir, 0 yaparsanız geri gelir..

Teşekkür ederim.
    Çöp tenekesi çok kötü duruyordu şimdi daha iyi oldu..

• quote:

VTP 6 kurulu arkadaşlar bunu yapmasınlar. Ben yaptım ve bilgisayar eski Xp görünümüne döndü. Klasör görünümü vb. Bir tek başlat çubugu degişmedi.

Sakın yanlış anlama 2Smoke kardeşim sana kızdıgım felan yok.

•  dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi
    en son hali nasıll

ARKADAŞLAR ANINDA HABER İLE HAVA DURUMU KALDI NASIL YAPABİLİRİM ACABA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM LÜTFEN BİDE BENDE LİNK EKLEMEK İSTİYORUM NASIL EKLEYEBİLİYORUZ ACABA İŞİNİZE YARİCAK BİŞEYLER VARDIR BENDE.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spy_casper35 -- 19 Şubat 2007; 23:43:57 >

• 
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.