Şimdi Ara

*** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ *** (890. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.742
Cevap
84
Favori
685.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 888889890891892
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaz için lastik arayışındayım (205 60 16), fiyatına göre performansından memnun kaldığınız marka model var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GYKA

yaz için lastik arayışındayım (205 60 16), fiyatına göre performansından memnun kaldığınız marka model var mı?
    geçen yaz michelin primacy 3
    2 tane aldım. sorun yok. sessiz fakat pahalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • firat74 F kullanıcısına yanıt
    Pahalıymış hocam, 4 tane lazım. Maddi yonden zorlar açıkcası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GYKA G kullanıcısına yanıt
    hocam yorumlara bakıp aldığım bir lastik genelde yorumları iyi virajlı yollarda bana göre tutuşu iyi ama ses ve konfor konusunda pek bilgim yok , zaten 2 yıllık şöförüm , 1 ay önce ilk uzun yolculuğumu yaptım . 3 saat uykuyla izmirden ankara 7.5 saate geldim bu arada 1 yıl oldu alalı o zaman diğer falken modellere göre daha dayanıklı diye bunu seçmiştim, arazi ve sert yollara dayansın diye .
    https://urun.n11.com/oto-lastik/falken-20560r16-92h-ziex-ze310-ecorun-yazlik-2019-51-hafta-urt-P337097829

• Yazliklarim Falken.

Fiyat performans olarak almistim..Memnunum.

• elfen_lied kullanıcısına yanıt
    maestro35 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, inceleyim hemen.
    rica ederim , olur da almaya karar verirseniz 1000 tl üzeri bir şipariş olacağı için kart kampanyalarınıda kollayın hatta çek felan araştırın , ben 290 tl getirmiştim geçen sene
    Sağlam
    Sessiz
    Islak yolda çok iyi
    Gelgör ki çok pahalı.
    ...
    Geçen yıl lastikciye kızıp aldım.
    Öderken kolay olmuyor tabi.

• 205 60 r16 icin ekonomik Falken, Sawa, Nexen, Kumho oneririm.

• Arkadaslar sx4 düz vitesin sanzuman yagini (vites kutusu) kac km de bir degistiriyorsunuz. Vites gecisleri daha iyi hale getiren memnun oldugunuz marka nedir. 75w80 mi 75w 90 mi orn.? Cok tskler

• nokian wetproof siparişi verdim 4 adet gitti gidiyor üzerinden (bugüne özel ekstra indirim varmış). 75 TL chip parayı da toplamdan düşersek tanesi 410 TL'ye geldi (mahallemdeki nokian yetkili bayisini aradım tanesine 500 TL dedi). kışlıklarından memnun olduğum için marka değişikliğine gitmedim. fikir veren arkadaşlara tekrar teşekkürler.
  • sakin35 S kullanıcısına yanıt
    Pek kimse yardim etmedi, soruma cevap veren olmadi.
    183k deki düz vites aracim icin 75-90 2 lt sectim. Vitesler daha tok...debriyaj pedali daha normal
    Sanirim daha once hic degistirilmemis. Oysa 80k yada 100k bir degismesi gerekmis...iyi gunler

• selamlar firat hocam mastro hocam nasilsiniz afiyettesiniz isallah,ara ara takip ediyorum forumu,stepway la iyi anlasiyoz sx4 u pek aratmiyo diyebilirim,20 bin km ye dayandik arac ekonomik olunca biraz daha fazla biniliyor.ama kapida halen babamin sx4 u ve biladerin swift ti duruyor,Allah kaza bela vermesin.
     *** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ ***

Forum genelde sessiz bu aralar..
    Mesajinizi bende gordum ama boyle teknik konularda isin uzmani olmadigimiz icin fikri olmayanlar genelde yazmiyor belki bir bilen yazar diye bekleniyor. Yanlis yonlendirmek istemeyiz. Emin olun baska forumlar olsa bu mevzuya bile millet birbirine girerdi ;) Ama bilinen bir sey olunca emin olun uzun uzun yaziyoruz.

Hazir buraya yazmusken kendime bir elestiri yapayim..

*** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ ***

Silecek aldim..Balkonda takilmayi bekliyor. Az once sigara icerken kendime kizdim..

Kış gelmis gecmis ben Silecek almisim

Hangi kafayla bu siparisi verdim diyorum.. Kış bitmis ben silecek siparisi vermisim

Neyse.. takayim bari.
    Bu ay bir yag degisimi LPG bakimi.. Nisan da Vize var.. Kasko var.. sigorta var !

• tedirgin011 kullanıcısına yanıt
    Oooo Başkanim.

Adana yollari tastan.. iyilik saglik gidiyor şükür.
    Sendende ses aldik.. sikinti yok.
    Kal saglicakla.

• maestro35 M kullanıcısına yanıt
    Sevgili maestro35, sanirim bu klubun bel kemigi sizsiniz. Insanlara sx4 ü öyle sempatiyle aktariyorsunuz ki, sx4 bir vw beetle oluveriyor onu kullanim anilarinizda ve bize aktarisinizda...
    Ben de sorulari sorarken hep sizin cevap vereceğinizi umdum😊
    Ama yine de cok naziksiniz tesekkurler. Bizlere bu sx4 sempatisini cok iyi asiliyorsunuz...
    Sevgiler

Ya Aslinda forumun en gevezesi ben oldugum icin oyle gozukyor. Zamanim olsa her mesaja cevap yazarim..
    İsler yogun ve stresli..

Bu aralar youtube da kendimce sayfa denemesi yapiyorum.. tum arkadaslar Takip etmeseniz de olur ama uye olursaniz sevinirim..
    İki takipcim var ;)

Adresi az sonra verecegim..

• Üç beş demeyelım arkadaşlar.. Kanalıma Destek, gerçi yürütebilirmiyim bilmiyorum

https://www.youtube.com/channel/UCYTNLj6-Xd9tZCDZ3Oqk4qw
    Sx4 e uyan diger ebatlar 215 65 r16, 215 60r16, 215 50 r16, 205 65 r16, 205 60 r16 (genelde standart), 205 55 r16, 205 50 r16 vb.Kuzey ve Guney Amerika da 225 60 r16 gibi 215 70 r16 kullananlar, 3 ila 5 cm yukseltme kiti ile 205 55 r17 vb 17 inc kullananlar var. Sx4 ve sedici amortisorleri cok sert oldugu icin sehirde 55 ten daha kucuk boyut cok sarsinti verir. Bence bu arac 215 65 r16 yi rahat goturur....boyut degistikce cap buyudukce performans ve ekonomi kayiplari olacaktir.

Kardes senin meslek ne acaba ?
    İlgili gorunuyorsun arada bilgilerini paylaş sen okumak iyi oluyor.

• 
Sayfa: önceki 888889890891892
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.