Şimdi Ara

*****DH SKODA KULLANICILARI*****GÜNCEL*****VE DALYA! (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
475
Cevap
4
Favori
24.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2012 Octavia TDI DSG ile aranızdayım :)

Araçla ilgili bazı sorularım da var ama burası yeri değil diye düşünüyorum. Başlık referansı verebilirseniz oradan sorayım.
  • kecan K kullanıcısına yanıt
    Sizi de ekledim.

Octavia başlığı vardı ancak yeni kasa çıkınca bayağı gerilere düştü, oraya bakabilirsiniz. Buradan da sorabilirsiniz tabii ki, bilgisi olanlar yanıtlayacaktır.
  • Öncelikle bir kaç noktada trim sesi mevcut. Bunlar ile ilgili nasıl bir aksiyon alabiliriz. Örneğin sol ön direk ve bagajdan bozuk yollarda gelen ince trim sesleri var. Bunun gibi bir konu ile yetkili servise gidip sonuç alabilen varmı? Varsa hangi serviste sonuç aldı?

- Navigasyon ve geri görüş kamerası taktıran varmı? Varsa ne kadara mal oldu ve hangi serviste ne ürün takıldı? Yapılan işçilikten ve üründen memnunmu?
    - Xenon far taktıran oldumu? Aynı şekilde nerede ve ne kadara mal oldu?
    - Ön park sensörü var olan teybi ile uyumlu mu olan varmı ne kadar maliyeti var? Jettadaki teyp ile aynı olduğu ve jettada ön park sensörleri olduğundan vardır diye düşünüyorum.
    - Detaylı iç dış temizlik boya koruma için gittiğiniz istanbul içi avrupa yakasında bir yer varmı. Ben bahçelievlerde 1-2 yere gittim ama pek memnun kalmadım. İsimlerini isteyen olursa özelden verebilirim.
    - Aldığım araç üzerinde kış lastikleri var goodyear marka. Tam modeline bakıp iletirim ama inanılmaz bir uğultu var araç içinde. Neredeyse yüksek hızlarda müzik sesini bastıracak kadar. Bu durum her kış lastiği için bu şekilde mi? İlk defa kış lastiği kullanıyorum da o yüzden bilgi sahibi değilim.

Teşekkürler.

• 2004 Fabia 1.4 elegance eklerseniz sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahinbey66

2004 Fabia 1.4 elegance eklerseniz sevinirim

Sizi de ekledim.
  • ya benide kardeşim.

98 felicia 1.9d combi

• 2014 Skoda SuperB 1.6 TDI DSG Elegance prestij paketle bende aranıza katıldım. Haftaya gelecek araç. Umarım pişman olmam :)
  • marantz ve zorroid; sizleri de ekledim, hoşgeldiniz.
  • Selamlar 2012 Skoda Octavia 1.4 TSI Ambition Optimal (Beyaz)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skdci

Selamlar 2012 Skoda Octavia 1.4 TSI Ambition Optimal (Beyaz)

Sizi de ekledim.
  • Merhaba,

Bende aranıza geçtiğimiz günlerde katıldım... 2010 Passat 1.6 MPI aracımı takasa verdim... 2011 TSI Elegance, Full (Deri koltuklu + sunroof) aracımı aldım... küçük bir fark ödeyerek... Şu anda müthiş mutlu ve huzurluyum aracımla, keşke daha önce alsaydım diye hayıflanıyorum... Eski aracım 68 bin km'de idi aldığım bu araç ise 45 bin'de (ben 3 haftada 1000 km yol yaptım...keyiften... artık hep uzakları tercih ediyorum...:))
  • aytunca A kullanıcısına yanıt
    Tekrar hayırlı olsun. Sizi de ekledim.
  • beni de yazın o zaman listeye :) 2014 beyaz 1.6 TDI OCTAVIA elegance DSG.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonestorms -- 14 Mart 2014; 22:25:35 >
  • skoda superb 1.6 tdi dsg
    enokta hocam
    bu arada kış lastiği önerisi
    jant ile birlikte almayı düşünüyorum (araçta şu anda 225 45 17 lastik var)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meta80 -- 18 Mart 2014; 17:21:09 >
  • tonestorms T kullanıcısına yanıt
    Sizi de ekledim hoşgeldiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meta80

skoda superb 1.6 tdi dsg
    enokto hocam
    bu arada kış lastiği önerisi
    jant ile birlikte almayı düşünüyorum (araçta şu anda 225 45 17 lastik var)

Bütçe sıkıntısı yoksa Continental TS 850 öneririm; Good Year Ultra Grip 8 de güzel bir lastiktir. Ben olsam bu ikisinden birini seçerdim.

Size lastik testleriyle 2 site linki de vereyim, faydalı bilgiler ve karşılaştırma sonuçları bulabilirsiniz:

http://www.tyrereviews.co.uk/

http://www.tyretest.com/

• quote:

Orijinalden alıntı: enoktakenokta

Sizi de ekledim hoşgeldiniz.

hoşbuldum :)
  • 2012 1.2 tsi yeti active fresh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: telecaster52

2012 1.2 tsi yeti active fresh

Sizi de ekledim.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.