Şimdi Ara

Dh silkroad online tayfası / Neredesiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
4.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 29 Haziran 2007'de üye olmuşum bu foruma.. sırf silkroad online bölümü için.. uzun bir süre forumun diğer bölümlerine göz atmamıştım bile.. benim için dh, sro bölümünden ibaretti..

oynadığım oyuna katkı sağlaması için buradaydım fakat oyunda kaldığım süreden çok daha fazlasını burada geçirir olmuştum.. burada hiç tanımadığım (sanalda dahi hiç birebir muhabbet etmediğim) bir çok kişinin konular içindeki sohbeti bağladı beni buraya.. foruma girmeyi bir gün dahi aksatmıyordum.. burada oyunla ilgili her şeyi paylaşmak bir yana eğleniyorduk.. fotoğraflar ekliyorduk, şakalaşıyorduk.. kısacası birlik beraberlik içindeydik.. sizi arıyorum arkadaşlar neredesiniz ? özledim o güzel sohbetinizi..

SerdarS9

MoriKalina

Auto CAD

__EFENDİ__

Spyxxx

-PiToN-

susuvekuku

TheHitchhiker

murderuo

PATEVRA

1 HiT u DowN

BlogKaan

.:DiFFeReNT:.

T-Mac 26

PeterPetrelli

Iron Maiden

*siteci*

papy0n

DostDeli

YateQo

_3RC4N3R_

shruikan

Kıdemli

MuRaT

Evil Clown

TuzsuzDELiBEKiR

LifesGood®

Sudden_Death

Mert

F9DARKVANE

umbaba

AngelSoul

EvilSoul

DeathWall

Mr.CoWbOy

ErİXMaN^^

FaTaL

kittyMiE

xcarkox

Canhatti

Ali KIRAN

Hypocrites

CnSd

_AlligatoR_

Seraphine

white_wolf_

DrilinnK

HellSinG_AlucarD

FeteLin0

_SouL_

Agamotto

Lu£

KöTü_CoCuK

Miroglu_

SmAcKDoWn

tembeler

__LP__

FireBraker

GenGar_TR

BaSKenTLee

ArtfuLLL

Lamb Of God

BluPassione

Number_One_Wizard

Royalty*

| LuFFy | Piece |

KORSAN_TR

Skillet

The Musty

ve daha kullanıcı adını hatırlayamadığım (bir kısmını hatırladığım :S ) arkadaşlar buradaysanız ses verin.. neden böyle olduk.. neden bölüm sadece karakter satış noktası haline geldi ? eskiden "bot" bile yazamadığımız onun üzerinden espriler yaptığımız günler, unique ssleri, her server öncesi toplanmalar güzel günlerdi..

sanırım o ortamı bir daha yakalayamayacağız..

• Valla baskan ben de 2007 tarihinde uye oldum. Bu kisilerin hepsini hatirliyorum.

Ben hala burdayim valla.

Bu arada listede olmassa olmaz bi kisi var. mai_mai.

Ozledim ya o eski gunleri...
  • Marstan ve Argos dan PubwiZ
  • @-Cronus

kesinlikle hocam mai_mai'nin charı mai'yi, forumda çoğu kişinin venüste toplanışını ve Avalon'u nasıl unutabiliriz.. sanırım avalondaki tek china char onunkiydi.. veya bir iki tane daha vardı yanlış olmasın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yorUMut -- 2 Aralık 2011; 1:34:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yorUMut

@-Cronus

kesinlikle hocam mai_mai'nin charı mai'yi, forumda çoğu kişinin venüste toplanışını ve Avalon'u nasıl unutabiliriz.. sanırım avalondaki tek china char onunkiydi.. veya bir iki tane daha vardı yanlış olmasın..

Nicer vardi , sehit dustu.

Allah tekrardan gani gani rahmet eylesin.

Bu arada dedigin dogru. Avalon'daki sayili Chinese karakterlerden biri ondaydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Cronus

quote:

Orijinalden alıntı: yorUMut

@-Cronus

Nicer vardi , sehit dustu.

Allah tekrardan gani gani rahmet eylesin.

Bu arada dedigin dogru. Avalon'daki sayili Chinese karakterlerden biri ondaydi.

Allah rahmet eylesin, sercan iyi bir kardeşimizdi çok severdim kendisini.

Auto CAD ( mücahid bu bölüme artık uğramıyor )
    __EFENDİ__ ( erdinç okul ile uğraşıyor sanırım arada geliyor )
    MoriKalina (süresiz banlandı diye hatırlıyorum)/
    Spyxxx ( colkanıda arada görüyorum, nadir)
    -PiToN- (yiğit iddaa bölümünün kralı şuan. )
    murderuo (ne yapıyor şuan bilmiyorum arada geliyor, uğurcum )
    DostDeli (en son oyunu bıraktı diye biliyorum, sonra gelmemeye başladı bölüme.
    YateQo (bu zaten erdinç, (__EFENDİ__) )
    _3RC4N3R_ (arada görüyorum)
    shruikan (arada görüyorum)
    Kıdemli (en son karakter satış ilanı açtı, ne yapar ne eder bilmiyorum.)
    DeathWall (ders dolayısı ile kendine ban attı sanırım)
    kittyMiE (arada görüyorum, ama daha çok diğer bölümlerde görüyorum lol,wow)
    Royalty* (askerde, kendisini selamlıyorum)

Diğerlerinden pek haberim yok.

• Kuzenim vardi eski mudavimlerden "raydric".

Arada giriyor o da.
  • bende en aktif üyelerden biriyim halada aktifim demekki iz bırakamamışım
    giriş şubat 2007
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ophiafagus

bende en aktif üyelerden biriyim halada aktifim demekki iz bırakamamışım
    giriş şubat 2007

Biraz durust olmak gerekirse , arkadasimizin bu listede bulunan elemanlarin bir cogu agresif tavirli bir nebze de havali insanlardir. Simdi bana yalansa yalan de.

Ondan dolayi sen , ben gibi foruma sadece boyle takilmaya gelenler bilgi paylasiminda bulunup insanlari rencide etmeden cevap verdigimiz icin dikkat cekmememiz gayet normal.

Benim de giris Nisan 2007 bu arada.

• quote:

quote:

giriş şubat 2007

Biraz durust olmak gerekirse , arkadasimizin bu listede bulunan elemanlarin bir cogu agresif tavirli bir nebze de havali insanlardir. Simdi bana yalansa yalan de.

Ondan dolayi sen , ben gibi foruma sadece boyle takilmaya gelenler bilgi paylasiminda bulunup insanlari rencide etmeden cevap verdigimiz icin dikkat cekmememiz gayet normal.

Doğrudur. Bende 2007den beri bu forumdayım. Herkesi takip etmişliğim vardır. Biri gelipte say derse sayarım yani.

• Ophi hocam cronus hocam demeyin oyle siz burada oldugunuzdan yazmadim sizi :-) gidenleri kastettim o gunlerden kalanlar hala var cok sukur.. Sizler de olmasaniz burasi cekilmez.. Mesela nickini hatirlayamadigim bir arkadas daha var bir nukeri ve roguesi vardi troyda.. Nicki ooo_pro__wea idi.. O da kayboldu birden..

Nicer bolumun en aktif isimlerinden biriydi sehit dustu onu hic unutur muyuz.. Allah rahmet eylesin, ailesine sabir versin.. Cok ozluyoruz onu..
  • quote:

quote:

giriş şubat 2007

benim mizacım böyle yapcak bişi yok:)

• Baskentlee burda Zamanında iyisiyle kötüsüyle zaman geçirdim burada arada girip bakıyorum ama yazmıyordum.Greecede Morgan , Herada ___CaRBoN___ bi ara bendeydi.2009da bıraktım silkroadı.2006-2009
  • Bazıalrı oyunu bıraktığı için pek foruma bakmıyor, bazılarıda kız arkadaşlarıyla gezip tozmakdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: _aNaToLia_

Bazıalrı oyunu bıraktığı için pek foruma bakmıyor, bazılarıda kız arkadaşlarıyla gezip tozmakdan

İlhan abi yardın beni ya oyunu bırakma sebepleri ne abi onlarıda söyle :D
  • ah ah. o zamanlar ki nickim ya crazy_esesli ydi yada abolama

artık oyunu bıraktık bırakmadık yarım yamalak sayılır arada giriyorum şöyle 5 dk bakıp çıkıyorum. eski muhabbetler daha bir güzeldi.
    ama artık oyun kabak tadı verdi.kendinden soğutmak için elinden geleni yaptı oyun.

artık millet private serverlarda takılıyor. offical'a gelen az kişi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N0f3ar_74

quote:

Bazıalrı oyunu bıraktığı için pek foruma bakmıyor, bazılarıda kız arkadaşlarıyla gezip tozmakdan

Bırakma nedeni olarak, Kız arkadaşı bıraktıranlar var mesela
  • http://forum.donanimhaber.com/m_27835862/mpage_1/key_/tm.htm şu konuya rast geldim şimdi..

TrowZeeN
    PanadoL
    ErİXMaN^^
    CallRock
    KaTSuYa
    Virtus
    MirabLe
    BOSPHORUS
    300üb500
    PrettyKiller

bu isimler de birden kaybolanlardan..

bu arada İlhan Abi bir kişiyi kast ediyor galiba ama anlayamadık biz fransız kaldık :))
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: N0f3ar_74

quote:

Bırakma nedeni olarak, Kız arkadaşı bıraktıranlar var mesela

AUTO ??? undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sözleşme Okumayan Adam -- 19 Nisan 2013; 10:30:31 >

• Öncelikle selam ederim gençler ;

Arkadaşlar uzun zaman geçti konuya bugün baktımda şöyle bir eskiye döndüm diyebilirim :) Ben Silkroad Online'ı yaklaşık 2006 - 2011 arasında oynadım (Greece ZAYON) bilen bilir bizi sonrasında hayat şartları, oyundan sıkılma (ticaret çoklaştığı için) tadı kalmadı oyunun ve bıraktık. Karakterimiz halen daha aynı durur. Silkroad Online bölümünü bırakmamın sebebi farklı, onu çoğu kişi bilir fazla açmayacağım. Çünkü bazı değişikliklerden sonra bu bölüm bazıları için gerçek anlamda yalan olmuştu hakeden insanlara hiç bir kıymet gösterilmedi ve Silkroad bölümünün bel kemiği olan insanlar buradan ayrıldılar.

Ben forumda aktif olarak otomobil bölümündeyim ara sıra konu dışı. Başka değişiklik derseniz askere gittik geldik hayatımıza devam ediyoruz işte gençler. Bu arada mayıs gibi bir organizasyon yapacağız. Herkese duyuracağım.

Saygılarımla . . .

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.