Şimdi Ara

DH RENAULT KANGOO KULÜBÜ 62 kangocuyla yola devam ... (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.193
Cevap
29
Favori
596.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sanırım beni hatırladınız.
    bir kaç kangoo ilanı yorumu istemiştimm.
    nasip clio imiş 2007 10.000 kmde 1.4 clio aldım 17.000tl. kliması cd si var
    herkese yardımından ötürü çok teşekkürlerr selametle kalınn..
  • sanırım yeni sayfayı da açmış oldum:)))
  • quote:

Orjinalden alıntı: hilter

sanırım yeni sayfayı da açmış oldum:)))

Sayfada aracında hayırlı olsun,kazasız belasız kullan.
  • Kazasız belasız inşallah ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hilter

herkese s.a
    sanırım beni hatırladınız.
    bir kaç kangoo ilanı yorumu istemiştimm.
    nasip clio imiş 2007 10.000 kmde 1.4 clio aldım 17.000tl. kliması cd si var
    herkese yardımından ötürü çok teşekkürlerr selametle kalınn..

hayırLı oLsun !:. güLe güle kuLLan !..
  • hayırlı olsun.. kazasız belasız kullanman nasip olur insallah.
  • tekrar hayırlı olsun..
  • hepinize teşekkürler... cümlemize kazasız belesız sürüşlerrr..
  • evet kangocular ... kış geldi ... kar yağdı ...

kışlık lastiklerimizi takalım... lastik zinciri yanımızda bulunsun....

evet kangocular benim sizlere sorum olcak ...

1-)ben kangoyu geçen sene mart ayında aldım.ve kangoyla karlı günler geçiremedim..

sizlere sorum kangoo ve kar ilişkisiini bi yazarmısız

2-)sizlerin kangoyla karda macarasınız varmı anlatrmısnız ?

iyi akşamlar ...

• ----------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan1461 -- 24 Aralık 2008; 20:20:13 >
  • ßundan 2-3 sene önce ArçeLiğin Elektronik servisinde çaLışıyordum !..servis aracım 2005 modeL ßir kangoydu !..
    şehirler arası yoLda ilerLerken Karşıdan geLen araç staßiLizeye çıkıp spin atıp ßana çarpmıştı !.. kazada hava şartLarının ßir etkisi yoktu tamamen karşı tarafın dikkatsizLiğiydi !..

kazanın akaßinde aracım serviste 10 gün yatmıştı , servis araçlarını ßiLirsiniz özeLLiksiz ve sınıfLarının en takozLarıdır. ßenim kango rahattı servisten çıkmasını 4 gözLe ßekLiyordum !.. neyse onarıLdığı ve aLaßiLeceğimiz haßerini aLınca hemen gidip aracımı tesLim aLdım. iLk ışıkLarda 1-2-3-4 derken önümdeki UNO ani ßir fren yapmazmı ßenden acı ßir fren sesi ve küüütttt unoya arkadan girdik , hava çok soğuktu sanırım yoLLar donmuştu !.. yahu servisten çıkaLı daha 5 dk. oLmamıştı !.. düşünsenize 5 dk. sonra ön tampon ßagajda servise geri gittiğimi !.. yoLda kara kara düşünüyorum ne desem diye , sonunda cin gißi fikir geLmişti akLıma önümdeki araç geri geri çıkarken ßana çarptı dedim !.. yedilermi yemediLermi ßiLmiyorum !.. ßiLemiyorum ama sağoLsunLar tamponu onardıLar !.. hayatımda hiç ßu kadar mahçup oLmamıştım !.. ALLAH C.C. kimsenin ßaşına ßöyLe ßir sıkıntı vermesin !.. AMİNNNNNN....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan1461 -- 24 Aralık 2008; 20:18:46 >

• quote:

Orjinalden alıntı: lazminator

ßundan 2-3 sene önce ArçeLiğin Elektronik servisinde çaLışıyordum !..servis aracım 2005 modeL ßir kangoydu !..
    şehirler arası yoLda ilerLerken Karşıdan geLen araç staßiLizeye çıkıp spin atıp ßana çarpmıştı !.. kazada hava şartLarının ßir etkisi yoktu tamamen karşı tarafın dikkatsizLiğiydi !..

kazanın akaßinde aracım serviste 10 gün yatmıştı , servis araçlarını ßiLirsiniz özeLLiksiz ve sınıfLarının en takozLarıdır. ßenim kango rahattı servisten çıkmasını 4 gözLe ßekLiyordum !.. neyse onarıLdığı ve aLaßiLeceğimiz haßerini aLınca hemen gidip aracımı tesLim aLdım. iLk ışıkLarda 1-2-3-4 derken önümdeki UNO ani ßir fren yapmazmı ßenden acı ßir fren sesi ve küüütttt unoya arkadan girdik , hava çok soğuktu sanırım yoLLar donmuştu !.. yahu servisten çıkaLı daha 5 dk. oLmamıştı !.. düşünsenize 5 dk. sonra ön tampon ßagajda servise geri gittiğimi !.. yoLda kara kara düşünüyorum ne desem diye , sonunda cin gißi fikir geLmişti akLıma önümdeki araç geri geri çıkarken ßana çarptı dedim !.. yedilermi yemediLermi ßiLmiyorum !.. ßiLemiyorum ama sağoLsunLar tamponu onardıLar !.. hayatımda hiç ßu kadar mahçup oLmamıştım !.. ALLAH C.C. kimsenin ßaşına ßöyLe ßir sıkıntı vermesin !.. AMİNNNNNN....

aminn...

• arkadaşLar 2004 kango muLtix Lerin deßriyajLarı hidroLik midir teLLimi ?..
    deßriyaj ortaLarda kavrıyor ve kaLkışLarda hafiften titriyor !.. gösterdim deßriyaj sağLam dediLer ara gazını ayarLamıyorsun dediLer ama ßaşka kangoLarda öyLe ßir sıkıntım oLmamıştı !.. seßesi kesinLikLe ßenmiyimdir acaßa ?..
  • quote:

Orjinalden alıntı: kirei

evet kangocular ... kış geldi ... kar yağdı ...

1-)ben kangoyu geçen sene mart ayında aldım.ve kangoyla karlı günler geçiremedim..

iyi akşamlar ...

Karda Kullanacaksan eger aracnı arkaya en az 50 kg at ve kar yoldan kalkıncaya kadar indirme ..

yoksa arabayı virajlarda filan kesinlikle yolda tutamassın ..

kesinlikle kar lastiği al ..

benim tavsiyelerim bunlardır

• quote:

Orjinalden alıntı: 42has42

quote:

Orjinalden alıntı: kirei

evet kangocular ... kış geldi ... kar yağdı ...

iyi akşamlar ...

Karda Kullanacaksan eger aracnı arkaya en az 50 kg at ve kar yoldan kalkıncaya kadar indirme ..

yoksa arabayı virajlarda filan kesinlikle yolda tutamassın ..

kesinlikle kar lastiği al ..

benim tavsiyelerim bunlardır

haklısın ....

lastik taktırdım ...

ama bende bunu söylemek beni üzüyo ama kış ve kar konusunda kangoma güvenemiyom...

inş kazasız belası kış mevsimi geçririz ...

• geçen kışta şimdide olduğu gibi, önlerde kar tipi lastik. arkada normal 4 mesim kullandım aracımı.. karlı ve buzlu yollarda kaygan zeminde eğer tecrübeniz varsa bi sorun yaşamazsınız. arkalardada kar tipi lastik olursa kullanımınız daha kolay olur.. direksiyon manevrası yapılmadığı sürecede fren yapınca arabanın arkası ayrı bi tarafa gitmiyo. en azından benim aracım böyle :)
  • arkadaşlar 2000 ila 2003 arası hususi ruhsatlı 1.4 kangolardan almayı düşünüyorum.bunlarda rn rt rna pamapa gibi modeller i var hangisi daha iyi dir. Benzinli /lpg li şehir içi ne yakar.bu konularda bilgisi olanalar yazarsa sevinirim.alırken nelere dikkat etmeli özellik olarak.
  • Bugün pazarda 2007 model 19.000 km de beyaz 80 hp lik bir Kangoo denkgetirdim.Fiyat konusunda da anlaştık sayılır en son 18.5 a indi.Yarın arabayı servise götürüp baktıracaz.Dediğine göre rütuş dahi yokmuş bakalım görecez.Araba hoşuma gitti.Abs,çift airbag,sis farları,cd çalar,tavan rafları,arka koltuklarda açılır kapanır masa vs özellikleri de iyi.Bir problem çıkmazsa alacam hayırlısıyla ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: chaka32

arkadaşlar 2000 ila 2003 arası hususi ruhsatlı 1.4 kangolardan almayı düşünüyorum.bunlarda rn rt rna pamapa gibi modeller i var hangisi daha iyi dir. Benzinli /lpg li şehir içi ne yakar.bu konularda bilgisi olanalar yazarsa sevinirim.alırken nelere dikkat etmeli özellik olarak.

Donanım Seviyesi En yüksek Olan Bildiğim Kadarıyla Pampa ..

Fakat 1.4 Motor Kangoyu Ceker mi Bilmem...

Bende 2003 1.9 D var Neredeyse Bazen O bile Zorlanıyor....

Ve Arac BUlmadıysan Aracım Satlık
  • 200 1,5 dci multix authentique 80 000 sorunsuz kullanıyorum...
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.