Şimdi Ara

DH Rammstein FAN CLUB <272 Kişi Olduk> 2014 Güncel (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.027
Cevap
4
Favori
72.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Till'in solo projesi "Lindemann" Mayıs ayında bizlerle. 40 saniyelik bir bölüm yayınlandı albümdeki bir şarkıdan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rietveld

Till'in solo projesi "Lindemann" Mayıs ayında bizlerle. 40 saniyelik bir bölüm yayınlandı albümdeki bir şarkıdan.

-sanirim 2000 lerde grup parcalanmanin esigindeydi acaba yine oyle bir durum mu var. Tillin solo calismasi,richardin baska hrupla calmasi felan beni kuskulandirdi da.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rammstein

quote:

Orijinalden alıntı: Rietveld

Till'in solo projesi "Lindemann" Mayıs ayında bizlerle. 40 saniyelik bir bölüm yayınlandı albümdeki bir şarkıdan.

-sanirim 2000 lerde grup parcalanmanin esigindeydi acaba yine oyle bir durum mu var. Tillin solo calismasi,richardin baska hrupla calmasi felan beni kuskulandirdi da.

Richard Kruspe'nin efsanevi açıklamasını sanırsam hiçbir zaman görmedin.

Richard:Gruptan birisi ölene dek Rammstein Dağılmayacaktır.

Adam dağılmayacaklarının garantisini vermiş zaten.

• Arkadaşlar herkesin ağzında laf olmuş acaba Rammstein dağılacak mı diye.Yok öyle birşey sadece tatil ve uzun bir aradalar.Richard Emigrate'de albüm çıkarttı.Piyanist Flake Lorenz şiir kitabı çıkardı.Till Mayıs 2015'te yayımlanacak olan solo albüm çalışmasını gerçekleştirdi.Diğerlerinin akıbeti meçhul.Ama Rammstein'ın dağılma ihtimali sıfırdır.Richard'ında dediği gibi Gruptan birisi ölmedikçe Rammstein dağılmayacaktır.Ve bence ileryen zamanlarda 7.albüm kesinlikle gelicektir.Unutturmamak adına bir albüm daha gelir herhalde.
  • beni de ekler misin
  • Till'in solo projesi Lindemann'ın şarkı listesi yayınlandı. Albüm Mayıs ayında çıkıyor.

01. “Skills In Pills”
    02. “Ladyboy”
    03. “Fat”
    04. “Fish On”
    05. “Children Of The Sun”
    06. “Home Sweet Home”
    07. “Cowboy”
    08. “Golden Shower”
    09. “Yukon”
    10. “Praise Abort”

Şarkı listesine bakılırsa albüm ingilizce olacak keşke almanca olsaydı.

Üstteki arkadaşında dediği gibi grup dağılmıyor. Şu sıralar herkes kendi işine bakıyor ve tatil yapıyor. Tekrar kendilerini yeni albüm yapmak için hazır hissettiklerinde bir araya gelecekler. Bu şekilde olması grubun hep bir arada kalmasına ve efsane albümler çıkartmasına vesile oluyor. Üstelerinde sürekli bir stres olmuyor albüm çıkarmak için.

Albümün kapak resmide çok ilginç.

DH Rammstein FAN CLUB <272 Kişi Olduk> 2014 Güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 19 Mart 2015; 22:15:31 >

• rammstein pu**y sansursuz

• Amerika klibinde cok pis gonderme gozume carpti, hani orda bi tane japon motorun ustune biniyor ya o motor harley davidson markanin fat boy modeli.

Amerikanin japanyoya attigi iki nukleer bombanin adida FAT man ve Little BOY, cok guzel selam cakmislar valla

Edit: hd fatboy

http://www.harley-davidson.com/content/dam/h-d/images/motorcycles/my15/softail/fat-boy-lo-fat-boy-special/overview/dom/15-hd-fat-boy-lo-fat-boy-special-1.jpg

Fat man ve little boy ;http://en.m.wikipedia.org/wiki/Fat_Man_and_Little_Boy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rammstein -- 23 Nisan 2015; 19:15:32 >

• benide alin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu ölmüş ya.

Arkadaşlar Till'in solo projesi olan Lindemann'ın Skills In Pills isimli albümü çıktı.Sağlam albüm olmuş dinleyin bence.

Şarkı Listesi :

01. Skills In Pills (4:13)

02. Ladyboy (3:20)

03. Fat (4:12)

04. Fish On (4:12)

05. Children of the Sun (3:40)

06. Home Sweet Home (3:45)

07. Cowboy (3:11)

08. Golden Shower (4:24)

09. Yukon (4:45)

10. Praise Abort (4:44)

11. That's My Heart (4:35) - Bonus Track

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 22 Temmuz 2015; 15:13:51 >

• 25 Eylül'de, 5 sene önce verdikleri konserin albümünü çıkartacaklar.

https://www.youtube.com/watch?v=Q344Zgh_btE

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rammer kullanıcısına yanıt
    sonunda be

• Alım varsa ben de gelmek isterim.
  • Ladyboy diye şarkı yapmış? Bu adam harbi manyak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berdin123

Alım varsa ben de gelmek isterim.

Eklendiniz, biraz gec oldu ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu yeni konser bluray i ne zaman tr de satilacak be.ne ezik bir memleketiz

• Rammstein 6 yıl aradan sonra yeniden stüdyoda.

Rammstein yeni albüm kaydı için tekrar bir araya geldi stüdyoya girdi ve bunu Facebook sayfalarından duyurdu. Henüz hiç ayrıntı yok ancak ileriki günlerde bilgi geldikçe paylaşıcam.

• grup hala aktif mi
  • Aktif ancak Metallica'ya bağladılar. İyice ağırdan satıyorlar kendilerini. 2017'de bir albüm bekliyorum ben.
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.