Şimdi Ara

DH Rammstein FAN CLUB <272 Kişi Olduk> 2014 Güncel (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.028
Cevap
4
Favori
72.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rammstein yeni single ve klip 28 mart'ta yayınlanacak. Albümde nisan'da çıkıyor.

Single dan nakarat bölümü alttaki videoda.

• 10 yıllık bekleyiş sona erdi. Yeni albümden ilk şarkı ve klip yayınlandı. Albüm 17 mayısta.

• Rietveld kullanıcısına yanıt
    Muazzam olmuş. Klip ayrı müzik ayrı güzel. Canlı canlı ilk gösterime katılmakta harika bir histi. Bazı sorunlu tipler "ne lan bu mok gibi" desede efsane bir albüm geliyor.
  • oh be sonunda . ÇIKINCA ALIP DİNLERİZ
  • lextor L kullanıcısına yanıt
    Fikrimizi belirtince sorunlu mu oluyoruz Efsane falan değil, ortalama bir şarkı işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaşlar klip ve şarkı hakkındaki yorumlarınız nedir.

Ortalama bir R+ şarkısı bence. Ama 2009 daki lifad albümünün çıkış şarkısı olan pussy den daha iyi bir şarkı. Albümün kalanı nasıl olacak bakalım.

Bu arada klipte bir sürü simge ve göndermeler mevcut. Pek anlayamadım klibi. Anlayan varsa klibi özetleyebilirse sevinirim.
  • Hocam beğenmeyen adamı anlarımda senide anlıyorum, beğendim diye "hadi lan sen ne anlarsın tırt şarkı" diyen adamlaraydı sözüm :)

Efsane bir albüm geliyor bence :)

• lextor L kullanıcısına yanıt
    Tabi herkesin kendine göre fikri var, seven de çıkabilir ama ben o kadar da efsanelik bir şey göremedim

• Normal. Belki sen çok iyi bir dinleyicisindir ondandır dostum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lextor -- 30 Mart 2019; 20:31:56 >
  • grubu aktif olarak 8-10 yıl, arada bir olarak en son 4-5 yıl önce dinlerdim. az önce deutschland klibini izledim, klipten bir cacık anlamadım şarkıyı da beğenmedim acıkcası. parcanın tek dinlenebilir yanı arka fonu bana göre.

nerde o eski adios, spiel mit mir, heirate mich, alter mann, senhsucht, bestrafe mich, ohne dich, amour, feuer and wasser, führe mich, frühling in paris parcaları nerede bu parcalar. bu parcaları yıllar geçse unutmam şimdikiler genç nesile hitap ediyor genelde.

till bir ara ladyboy diye parca çıkardıydı demi

neyse anlaşılan pek severek dinleyeceğim bir albüm olmayacak gibi.
  • Ekle hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

grubu aktif olarak 8-10 yıl, arada bir olarak en son 4-5 yıl önce dinlerdim. az önce deutschland klibini izledim, klipten bir cacık anlamadım şarkıyı da beğenmedim acıkcası. parcanın tek dinlenebilir yanı arka fonu bana göre.

nerde o eski adios, spiel mit mir, heirate mich, alter mann, senhsucht, bestrafe mich, ohne dich, amour, feuer and wasser, führe mich, frühling in paris parcaları nerede bu parcalar. bu parcaları yıllar geçse unutmam şimdikiler genç nesile hitap ediyor genelde.

till bir ara ladyboy diye parca çıkardıydı demi

neyse anlaşılan pek severek dinleyeceğim bir albüm olmayacak gibi.
    Dur bakalım albümü bi görelim :)

• Şarkıyı ilk dinlediğimde baya gömmüştüm ama dinledikçe daha çok sevdim. Klip zaten muhteşem, en iyi 5 kliplerine girer direkt. Albüm çok bomba olacak
  • İtunesta album detaylari cikmis. Sarki isimleri sansurlu suan. Uzucu olansa sadece 11 sarki ve 46 dakika olmasi. Belki ekstra sarkilarda cikar sonra. 10 sene bekle 46 dakika dinle. Bi 15-16 sarki olsaydi bari :(

DH Rammstein FAN CLUB <272 Kişi Olduk> 2014 Güncel

• Şaka maka ilk dinlediğimde o kadar ahım şahım bir şey gibi gelmemişti ama dinledikçe güzelleşti, özellikle back vokalleri çok beğendim

• Rietveld kullanıcısına yanıt
    11 şarkı standart, her albümde 11 şarkı olur. Kural gibi bir şey bu. Bonus şarkılarla 3-4 tane daha salarlar ama. LIFAD albümü de öyleydi. Halt, Führe Mich, Liese şarkıları bonus olarak çıktı.

Bir de çok fazla şarkı yazdıklarını söylemişlerdi. Reise Reise'nin ardından artanlarla Rosenrot'un çıktığı gibi bir sürpriz de seneye gelebilir. Açıklamalar cidden çok fazla şarkının olduğu yönündeydi çünkü.

Edit: Yazdıktan sonra aklıma geldi, LIFAD'da bonus olarak bir de Donaukinder çıkmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Cluster -- 11 Nisan 2019; 17:42:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Cluster

11 şarkı standart, her albümde 11 şarkı olur. Kural gibi bir şey bu. Bonus şarkılarla 3-4 tane daha salarlar ama. LIFAD albümü de öyleydi. Halt, Führe Mich, Liese şarkıları bonus olarak çıktı.

Bir de çok fazla şarkı yazdıklarını söylemişlerdi. Reise Reise'nin ardından artanlarla Rosenrot'un çıktığı gibi bir sürpriz de seneye gelebilir. Açıklamalar cidden çok fazla şarkının olduğu yönündeydi çünkü.

Edit: Yazdıktan sonra aklıma geldi, LIFAD'da bonus olarak bir de Donaukinder çıkmıştı.
    Dediğin gibi olur inşallah. Donaukinder efsaneydi bonus olarak çıkmasına rağmen.
  • DH Rammstein FAN CLUB <272 Kişi Olduk> 2014 Güncel

Tracklist

1. DEUTSCHLAND 05:26

2. RADIO 04:37

3. ZEIG DICH 04:16

4. AUSLÄNDER 03:52

5. SEX 03:56

6. PUPPE 04:33

7. WAS ICH LIEBE 04:30

8. DIAMANT 02:33

9. WEIT WEG 04:19

10. TATTOO 04:10

11. HALLOMANN 04:09

Ayrıca albümdeki 9 şarkının ön izlemeleri yayınlandı. Alttaki linkten dinleyebilirsiniz.

Albümün ismi yok bu arada isimsiz bir albüm :)

https://www.youtube.com/watch?v=QFUphQ_KbRA&list=PLVTLbc6i-h_g_mhkN8LqFP9IRYhLgPrUt&index=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 19 Nisan 2019; 11:20:33 >

• üniversitede iken çok dinlerdim. keine lust. bide süper ot filminde du hast vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 19 Nisan 2019; 16:42:21 >
  • Was Ich Liebe'yi yıllar önce demo olarak sızdırmıştı bir yer, o şekilde edinmiştim. Bu albüme koymuşlar.
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.