Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (1046. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.966
Cevap
128
Favori
569.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10441045104610471048
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Horizon Zero Down berbat bir oyunmuş gerçekten her ne kadar ucuza alsam da verdiğim paraya acıdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç sorma valla,grafikleri olmasa tamamen bomboş bir oyun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Grafikleri olmasa mı, hadi grafiklerini geçtim muhteşem hikayesini nasıl görmezden geliyorsunuz. Eleştirilmekle haksızlık etmek arasında çok ince bir çizgi var. Nier Autamata ile birlikte son dönemlerin en iyi hikayesine sahip oyuna, grafiğinden başka hiçbir şeyi yok demek tek kelimeyle haksızlık etmektir. Oyundaki robotların script yapısını eleştir, oynanışın sıkıcı olmasını eleştir ama hikayenin hakkını vermek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 20 Ağustos 2019; 17:57:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu oynadığın zorluk seviyesini yükseltmeni öneririm.
    Horizon zero dawn’ın stratejik derinliğini ancak yüksek zorlukta oynarken yaşayabiliyorsun.
    Bence oyunun olumsuz yanı düşük zorlukta sıkıcı hale geliyor olması, zorluğu düşük tutunca hiç stealth mekaniklerine ihtiyaç duymadan bam güm girişip genelde tek vuruşla düşmanları indiriyorsun bu da her düşmanı neredeyse aynı şekilde devirmene ve oyunun tekrara düşmesine yol açıyor, çeşitli av silah ve ekipmanlarını yerinde kullanmanın hazzını alamıyorsun

• Çöp oyun, güzel Platin :)
  • Kankkunen kullanıcısına yanıt
    Tebrikler darısı başıma 😁😁

• quote:

Orijinalden alıntı: Kankkunen

Çöp oyun, güzel Platin :)
    Tebrikler güzel insan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Otto_Skorzeny -- 20 Ağustos 2019; 20:17:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Otto_Skorzeny

Tebrikler güzel insan

Alıntıları Göster
    Görüşemiyoruz, öldürdünüz grubu

• quote:

Görüşemiyoruz, öldürdünüz grubu

Alıntıları Göster
    Haklısın abi, grubu eski yoğun günlerine döndürmemiz şart

• Davayjın duruyor hala, davay davay!!!

• quote:

Davayjın duruyor hala, davay davay!!!
    Onu beraber halledeceğiz abi, kaçış yok

• Haklı olabilirsiniz ama hikaye dediğiniz olayda biraz görece değil mi sizce?
    Kimini bağlar,kimini sıkar. Zevk meselesi.
    Ana görevlerden yan görevlere kadar birbirinin kopya işlerini yaptığımız,müdavimleri gibi rengarenk zırhlar topladığımız bir oyunun benim gözümde pek değeri yok.
    Mekan ve grafik olarak 10 numara 5 yıldız.
    Geri kalanı vasat bir deneyim yaşattı bana.

• Hocam tarafsız gözlerle baksak dahi inanılmaz komplike ve felsefik bir hikaye var ortada herşeyden önce oyunun en güçlü yanını bu oluşturuyor.
    Şu konuda size katılırım, robotlar keske script yerine özgür olabilselerdi. Misal Monster Hunter da bütün canavarlar özgürce gezebiliyor. Yinede Horizon Zero Dawn çoğu eksisine rağmen keyifle oynanan bir oyundur. Yukarıda Mehmet abinin de dediği gibi zorluğa bağlı da alınan zevk artıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Grafikleri olmasa mı, hadi grafiklerini geçtim muhteşem hikayesini nasıl görmezden geliyorsunuz. Eleştirilmekle haksızlık etmek arasında çok ince bir çizgi var. Nier Autamata ile birlikte son dönemlerin en iyi hikayesine sahip oyuna, grafiğinden başka hiçbir şeyi yok demek tek kelimeyle haksızlık etmektir. Oyundaki robotların script yapısını eleştir, oynanışın sıkıcı olmasını eleştir ama hikayenin hakkını vermek lazım.
    Diğer Exclusive oyunlara göre hikayesi bana çekici gelmedi hocam.Bu sene Gow,Rdr 2 oynadıktan sonra karakterler çok donuk ve yavan geldi görevler desen hep aynı şeyleri yapıyorsun insanı bunaltıyor.Üstüne oynayışı da kötü olunca dayanamayıp sildim.

• Kankkunen kullanıcısına yanıt
    Tebrikler old school.

• quote:

Orijinalden alıntı: GOZ_35

Tebrikler old school.
    Eyvallah :)

• #82 wolfenstein youngblood

2 tane grind kupasi var. one woman army ve gear heat baya bir zaman istiyor. 63 saat sürdü platin. genel olarak bakinca güzel zevkli oyun oldu.

• Selamun Aleyküm cümleten arkadaşlar bi sorum olacak Sniper Elite 4 ü Tr psn de platinlemiştim us psn den indirsem tekrar platin alabilirmiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: valley4891_sony

Selamun Aleyküm cümleten arkadaşlar bi sorum olacak Sniper Elite 4 ü Tr psn de platinlemiştim us psn den indirsem tekrar platin alabilirmiyim
    Bende bir soru sorayim bnm az trophy kaldi bunlari yapmak icin 8 bolumu hengi zorluk seviyesinde yapmam lazim birde aklindaysa oyunda hangi rifle favorindi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Bende bir soru sorayim bnm az trophy kaldi bunlari yapmak icin 8 bolumu hengi zorluk seviyesinde yapmam lazim birde aklindaysa oyunda hangi rifle favorindi.

Alıntıları Göster
    Oyunu Authentic zorlukta ve hiç manuel save yapmadan bitirmeniz gerekiyor. Yalnız oyun Sniper Elite serisinin en kolay platin alınabilecek oyunu olmuş resmen. Authentic zorlukta bile oyun çok sık otomatik kayıt yapıyor. Ölseniz bile öldüğünüz yere çok çok yakın yerden devam edebiliyorsunuz böylece.
  • 
Sayfa: önceki 10441045104610471048
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.