Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (1015. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.966
Cevap
128
Favori
569.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10131014101510161017
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Resimdeki ilk oyun link atamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hiç bir faydasi yok hocam tamamen keyfi hatta bir yerden sonra bağimlilik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • senin pc sistemini imzanda noktasına kadar yazmandan çokta farklı bir sebebi yok. Polemik peşinde koşmaya gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pablo Vader

Platin kupa almanın bir avantajı mı var? PSN ekstra indirim mi yapıyor eve plaket mi gönderiyor? Bir oyundan 4 tane platin alayım falan diye uğraşmayı çözemediğim için benim bilmediğim bir fayda var diye düşünmeye başladım ister istemez.
    Tamamen kişisel hedef olarak düşün bunları. Plaket gibi şeyler küçük adamları tatmin eder bence takılma bunlara.
  • renzokuken kullanıcısına yanıt
    oyunun linki hocam
    https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0896-CUSA12944_00-BUNDLEJACKNJILLD?PlatformPrivacyWs1=all&psappver=18.09.0&scope=sceapp&smcid=psapp%3Alink

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 18 Ekim 2018; 17:53:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agent82

senin pc sistemini imzanda noktasına kadar yazmandan çokta farklı bir sebebi yok. Polemik peşinde koşmaya gerek yok.
    Amacım polemik falan değil. Eskiden Live ve Steam ID'lerden falan da imza yapılıyordu ama uzun zamandır Gamer Tag kullanımı da görmediğim için merak edip yazmıştım. İşleri kişiselleştirmeye bu kadar meraklı olmayın.
  • Detroiti Platlayanlar bir bakabilir mi?

Oyunu bitirdim ama ortasında Connor delil yetersizliği nedeniyle davadan alınıp kapatıldı yani öldü diyelim. Şimdi Connorla ilgili kupalar kaldı sadece en zoru ise Connorun tüm ölüm sahnelerine tanık ol kupası var, şimdi ben en baştan yeni oyun açıp mı oynayayım yoksa bölümlerden ilk bölümü seçip mi oynayayım ayrıca Connor Ölüm kupası için bölümlerden seçip kaydetmeden ölüm sahnelerini yapsam sayar mı?
  • Dying Light platinledim, bir de the following tüm kupaları aldım. Multi oynayan çok var ama 4 kişi görev yapan pek denk gelmedi. Mecbur 4 kişi boost attık, gerçi boost diyoruz ama girip 10 dakka 5 görevi peşpeşe yaptık o kadar. Sonra birisiyle co-op görevlerini boostladık birbirimize. Genel olarak zor değildi ama oyunun en başından "Homo Homini Lupus Est" kupasına çok dikkat. Rehinli olan en az çıkan olduğu için etrafta dolaşırken haritada mavi sembollere gidip bakın.
  • tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt

Oyunun başındayken rehineyi kurtarmak için öldüysen, en baştan başlamana gerek yok. Ya da mesela ordan sonra zenci android sorgu sonrasında Connor'un kafasina sıkıyor. Onu da gördüysen atlayabilirsin. Daha sonra ilk öldüğü yerden başlayıp devam edebilirsin hangi ölüm sahnesini görmediysen. Ancak peş peşe oynamalısın. Bölüm bölüm oynayıp her seferinde öldürerek kupayı alamazsın. Ayrıca dikkat etmen gereken bişey var ki,
    Hank'in köprü bölümünde Connor'un kafasına sıkması için,
    oraya kadar ona düşman olarak gelmelisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 20 Ekim 2018; 21:51:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hiçbirini yapmadım bir sefer daha oynayacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 21 Ekim 2018; 11:13:33 >
  • tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    hocam birde oyun esnasinda diğer karakterleri öldürürseniz sadece connor ve kupa odakli oynarsaniz oyun 6saatte falan bitiyor. fazladan bölüm oynamak zorunda kalmazsınız. rehber linkini paylaştim yardim alabilirsiniz

http://www.powerpyx.com/detroit-become-human-ill-be-back-trophy-guide-all-connor-deaths/

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim evet haberim var bundan öyle yapacağım

• Heavy Rain bitirenler bakabilir mi ?

Kupaların çoğunu açtım, önemli olan ve kafama takılan şu kupalar kaldı.
    Nerd
    Perfect Crime
    All Endings

Bunları alabilmek için nasıl bir yol izlememi önerirsiniz ? Oyunu 4 kişi de hayatta kalacak şekilde bitirdim ve emeği geçenler ekranı bitene kadar izledim. Ayrıca kupa için Ethan ve diğerlerinin başarısız olması gerekiyordu o şekilde de bitirdim.
  • Needforspeed Payback

Merhaba; NFS Payback plat icin ugrasiyorumda sadece drift activityler kaldi.Cok zor :( siz hangi arabayla yaptınız? Beni çok zorluyor. Drift aktiviteleri

• #63 Assasin's Creed Odyssey

platinlemem 76 saat sürdü ama oyunda 40-50 saat daha yapilabilecek şeyler var. zamanim olmadiği için %100 yapmaya uğraşmiyacam şimdilik. sıkılmadan keyifli bir platin oldu. glitchli gözüken 6 kupa vardi oyuna başladiğimda sonra 3tanesi güncelleme ile düzeltildi ama diğer 3tanesi için bir açıklama yoktu. bana denk gelmemesi sevindirdi.

• bu video yardimci olabilir. birde çarpan önemli hocam kaza yapmadan gitmeye çalişin ozaman kazandiğıniz puanlar katlaniyor

https://youtu.be/rBEOkDNYTp0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 25 Ekim 2018; 10:20:53 >
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Oyunda ana göreve gideyim diye yola çıkıyorum gece sonunda bakmışım 10 tane yan görev yapmışım. İlginç bir şekilde sarıyor origins ten baya sıkılmıştım halbuki.bunun yüzüne rdr ye geç başlayacağım mecbur
  • Journey %100 bitirdim ama platin kupa vermedi.
  • denizaya kullanıcısına yanıt
    Çünkü o oyunda platinum kupa yok kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOZ_35

Çünkü o oyunda platinum kupa yok kardeşim.
    Teşekkürler bütün oyunlarda var sanıyordum.
  • 
Sayfa: önceki 10131014101510161017
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.