Şimdi Ara

DH PS4 OYUN TAKAS GRUBU[ANA KONU] [KUTULU OYUNLAR ] (658. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.944
Cevap
443
Favori
498.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Outlast Trinity(içinde 3 adet outlast oyunu mevcut) 95tl

Alınık

AC Odyssey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrdinaryEvil -- 9 Şubat 2019; 19:4:23 >
  • Takaslık shadow of war definitive edition (2 disc), şu oyunlar olabilir; cod ww2, bf5, nier automata, far cry 5 ve önerilere açığım

sahibinden sattım, vergiyi falan ödüyor kargoda indirim yapıyor seviyorum o siteyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilkingcry -- 17 Mart 2019; 16:15:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satılık takaslık assassins creed origins Fiyat 80 tl şirinevler metro metrobus elden teslim takas olabilcek oyunlar sniper elite 4 far cry 5 detroit become human veya yeni oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MichaelMyersSTAB -- 12 Şubat 2019; 18:3:7 >

• satılık detroit:become human teknosadan alınma kutulu çiziksiz.
  • Uncharted Nathan Drake Collection 80 tr dublaj. Takas olur oyununa göre üstüne para eklerim.

• Satılık Gta 5: 90 Tl

Satılık Horizon Zero Dawn Complete Edition: 40 tl

Yer Ankara veya Düzce elden teslim.

Takas olur. Ücret farkını ödeyebilirim. İl dışına kargolayabilirim.

• Uncharted Kayıp Miras ile Bahçelievler İski’de elden teslim şeklinde takas yapacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• %100 trophy açtığım oyunları oynamadığım oyunlar ile takas yapmak istiyorum. Shadow of the Tomb Raider ve Assassins Creed Odyssey ile takas olur.

• Satılık veya takaslık
    Assasin cread origins

• quote:

Orijinalden alıntı: boRa.

Kutulu oyuna karşıyım 😆
    yallah dijitale

• quote:

Orijinalden alıntı: erdemlim

Uncharted Kayıp Miras ile Bahçelievler İski’de elden teslim şeklinde takas yapacağım.
    İkisine karşılık nathan drake Collection sarayım?

• darkwingduckwithblaster kullanıcısına yanıt
    Kayıp miras hariç hepsinde platin trophy sahibiyim teşekkürler tekine kayıp miras istiyorum platin trophy için

• quote:

Orijinalden alıntı: erdemlim

Kayıp miras hariç hepsinde platin trophy sahibiyim teşekkürler tekine kayıp miras istiyorum platin trophy için
    Kayıp miras da var ikisine karşı alırım. Normalde arşivimde tutacaktım ama...

• Teke tek takas olabilir kayıp mirastan yüksek fiyatları zaten

• Spiderman kutulu arıyorum lütfen uçuk fiyatlar için mesaj atmayın fiyatları biliyorum.
  • Merhaba, Aralık sonunda aldığım Red Dead Redemption 2 kutulu oyununu takaslamak istiyorum. Hic deformasyonu yok.
    Düşündüğüm oyunlar;
    -Gran Turismo Sport
    -Spider Man
    -Call of Duty WWII
    -F1

Ücret olarakta 200 TL olabilir ancak takas tercihimdir. /ANKARA

-Takas yapıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat ATKAYA -- 21 Şubat 2019; 8:21:59 >
  • #Detroit Become Human ingilizce versiyon - Shadow of Tomb raider veya muaadili oyunlarla takas.
    #Uncharted Lost Legacy ingilizce seslendirme Türkçe altyazılı versiyon, mantıklı takas düşünebilirim.

• Sizce bu oyunlar toplamda ne kadar eder ankara icinde elden satmak istesem? Yardımcı olabilir misiniz?

• Satıldı )Assassins creed origins 75 tl şirinevler metro metrobus elden teslim takas yeni oyunlarla olur farkı odenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MichaelMyersSTAB -- 18 Şubat 2019; 14:5:26 >
  • Murat ATKAYA kullanıcısına yanıt
    Bana mesaj atmışsınız ama pm için telefon onayı istiyor yapamadım. Maalesef takas düşünmüyorum sağolun teklifiniz için. Zaten tam olarak satıp satmayacağım belli değil fiyatlarını öğrenmek istedim sadece. Belki pc toplama ihtimalim varda ondan kaynaklı.

• 
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.