Şimdi Ara

DH - ***Phoenix Suns (PHX)*** - Fan Club (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
3.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • maçı izliyorum iyi gidiyoruz böyle devam etmeliyiz

bu arada beni de eklersen sevinirim
  • microgenius
    ekledim senide

Utah 126-118 Phoenix

Amare 37 sayı attı ama malubiyeti önleyemedi.Utahta ise Deron Williams ve Memo 25'er sayı attılar.
    Nash:17 sayı - 15 asist
    Bell:19 sayı
    Shaq:20 sayı - 7 ribaund
    Diaw:8 sayı- 4 ribaund

Team 1 2 3 4 T
    Jazz 28 31 26 41 126
    Suns 33 33 28 24 118
  • quote:

Orjinalden alıntı: MALTERDUNKER

microgenius
    ekledim senide

Utah 126-118 Phoenix

Amare 37 sayı attı ama malubiyeti önleyemedi.Utahta ise Deron Williams ve Memo 25'er sayı attılar.

Team 1 2 3 4 T
    Jazz 28 31 26 41 126
    Suns 33 33 28 24 118

son çeyrek 41-24böyle olurmu yaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: phoenix_chelsea

quote:

microgenius
    ekledim senide

Utah 126-118 Phoenix

Team 1 2 3 4 T
    Jazz 28 31 26 41 126
    Suns 33 33 28 24 118

son çeyrekte savunma kevgire döndü.kaan kural ilk turda phx elenir dedi. ah marion ah adam nelere yapıyormuş.değeri gidince anlaşıldı ama olmuşla ölmüşe çare yok bakalım nereye kadar ilerliyecez

• Phoenix Suns koçu Mike D'Antonio Shaq ile ilgili basına çarpıcı açıklamalarda bulundu.
    Tecrübeli koç Shaq takasını yaptıklarından beri takımının nasıl oynadığı konusunda endişeli olmadığını dile getirirken, herhangi bir şüphe duymadığını belirtti.

D'Antonio açıklamalarının devamında neler olacağını göreceklerini söylerken , Shaq ile daha iyi olduklarını ifade etti ve ayrıca göze hoş gelen eski oyunu belki sahaya yansıtamayacaklarını fakat daha faydalı bir takım olacaklarını iddia etti.
  • san antonio maçını aldık, shaq kendini göstermeye başladı ve gerçekten iyi oynamaya başladı, çok hırslı ve kazanmayı çok isteyen bir shaq gördüm bu maçta, darısı diğer maçlara..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi microgenius -- 10 Mart 2008; 22:02:41 >
  • sızce lıg kacıncı sırada bıtıtrırız. playoffs bu kadro ıle kalacagımız kesın gıbı bu takas sampıyon olmaz ıcın yapıldı.shaq nasıl atlıyor.
    playoffslarda cok daha bıze yarıcak lıgde kotu bıtırsek bıle buna gucumuz var.dallasda takmıyor lıgı zaten bıze houston cıkmesını ısterım
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: phoenix_chelsea

quote:

microgenius
    ekledim senide

Utah 126-118 Phoenix

Team 1 2 3 4 T
    Jazz 28 31 26 41 126
    Suns 33 33 28 24 118

son çeyrekte savunma kevgire döndü.kaan kural ilk turda phx elenir dedi. ah marion ah adam nelere yapıyormuş.değeri gidince anlaşıldı ama olmuşla ölmüşe çare yok bakalım nereye kadar ilerliyecez

phx elenmez final oynar batıda....
    tabi hakem olmassa

• amare ben marıon yerınede oynarım dıyor.performansı oldukca arttı.golden karsısında tabı yıne ucluk yagmuru vardı.12-24 attık ve ılk yarıda gerı dussekde kazandık.nash oyunu duzeldı ve galıbıyetler serıye donusecek(tabı affetdırmesı gerekıyor bıraz)
    ama genelde bız son ceyrekde cosarız ama utah bır ıstısna sayalım.
  • Pasifikte Grubunda Son Durum

L.A. Lakers 45 20 .690 -
    Phoenix 43 22 .660 2
    Golden State 40 24 .620 4.5
    Sacramento 29 35 .450 15.5
    L.A. Clippers 21 43 .330 23.5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Calderon_ -- 15 Mart 2008; 12:00:10 >
  • L.A. Lakers 46 21 0.687
    Phoenix 45 22 0.672
    Golden State 41 25 0.621
    Sacramento 31 36 0.463
    L.A. Clipperso 21 45 0.318

5 maclık serımız var.seattle yenıp 6 yapacagız.yıne yukarılar tırmandık.1-2 mac cok fark edıyor.1 mac kaldı lakersla onuda gececegız ıns
  • Ben şahsen Marion ı verip 35 yaşında bu sene yada öbür sene emekliye ayrılacak olan ve sakatlıktan yeni kurtulan tecrübeli star shaq ı almak en büyük hatalardan biriydi. Bilemeyiz tabi takım içini yada coach un düşüncesini ama bence phx bu trade den acayip dercede zararlı olacaktır. Ha marion ı ver al dwight howard ı bak o zaman anlarım. Ama bu Roberto Carlos un 35 yaşında Fb ye gelmesi gibi birşey değilki... Çünkü Phx in Fb gibi dünya kulübü olmak için çaba harcaması gibi bir düşüncesi yok ki. Bu yazdığıma Fb liler alınmasın kötü anlamda yada yermek için yazmadım. Sadece örnek gösterdim...
  • houston serıye basladı. bıze kotu dıyenler 7 maclık serıye ne dıyorlar bakalım.shaq playoffslarda savunması ıle bıze cok yarıdımı olacak.sampıyonluk ıcın shaq lıg ıcın marıon
  • quote:

Orjinalden alıntı: taxable

Ben şahsen Marion ı verip 35 yaşında bu sene yada öbür sene emekliye ayrılacak olan ve sakatlıktan yeni kurtulan tecrübeli star shaq ı almak en büyük hatalardan biriydi. Bilemeyiz tabi takım içini yada coach un düşüncesini ama bence phx bu trade den acayip dercede zararlı olacaktır. Ha marion ı ver al dwight howard ı bak o zaman anlarım. Ama bu Roberto Carlos un 35 yaşında Fb ye gelmesi gibi birşey değilki... Çünkü Phx in Fb gibi dünya kulübü olmak için çaba harcaması gibi bir düşüncesi yok ki. Bu yazdığıma Fb liler alınmasın kötü anlamda yada yermek için yazmadım. Sadece örnek gösterdim...

bu takımı marionluda gördük.tamam üst düzey performans sergiliyor ama ligde.playofflarda kayıp adam sezondan çok uzak oynuyor.üstüne amareyle kavgalarıda eklenince kapıya kondu.shaq takasının başarılı olup olmadığını playofflarda göreceğiz.ilk maçlarında alışma süresince alt düzeydeki takımlara bile yenildik ama shaq takıma ayak uydurdu ve phoenix artık daha güçlü

• nets macı rahat olur gıbı bu gece canlı ntv de 1:30 da 120 atarız heralde :D
  •  DH - ***Phoenix Suns (PHX)*** - Fan Club
    ---
     DH - ***Phoenix Suns (PHX)*** - Fan Club

19/04 22.00 SAS-PHO
    23/04 04.30 SAS-PHO
    26/04 05.30 PHO-SAS
    27/04 22.30 PHO-SAS

İlk maçımız bu akşam
  • Haydi hayırlısı

DH'ta Suns'ı destekleyenler daha fazla, Suns+Anti Spurs vs Spurs taraftarları
  • Haydi kenetlenelim Su lanet spurs belasindan kurtulalim
  • hadi bakalım ilk yarı bitti 48-40 öndeyiz
  • 117-115
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.