Şimdi Ara

DH - ***Phoenix Suns (PHX)*** - Fan Club (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
3.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben yeni bir üyeyim tam bir phoenıx hayranıyım beni fun club a alırmısınız

I love nash

yaşasın phoenıx

• Bugün Raptors maçı var haydi hayırlısı
    Bu arada PHX 1968 de kuruldu 2008de 40.cı yılımız kutlu olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Aster -- 22 Aralık 2007; 15:15:45 >
  • artık 40. senemızde sampıyonluk yakısır bıze. toronto formda bıraz bız yoldan cıkaracaz artık
    ama lakers mutlak yenmemız gerek playoffslar ıcın
  • quote:

Orjinalden alıntı: phoenıx_Suns

arkadaşlar ben yeni bir üyeyim tam bir phoenıx hayranıyım beni fun club a alırmısınız

I love nash

yaşasın phoenıx

tamamdır.

• bugunkı macda toronto karsısında cok guzel oynadık.ast yapmayan kalmadı(bundan olsa gerek)cok zevk alarak ızledım.artık vıtes yukseltelım bıraz.torontoyu 8 macdır yenıyoruz bea
  • 122 - 103 yendik torontoyu
  • lac cok rahat yendık 30 dk ustune cıkan 2 oyuncu vardı.nash az sure aldı ama 12 ast yaptı.bu gecede dınlemmıs olarak yenerız
  • AMARE KAMAN I NASU DURDURDU BEAAA
  • dun aksam gercek gucumuzu gosterdık.sayıda bızı gecemelerı cok zor. 20\31 ucluk gecınde gorem
    ama denver savunması ısımızın kolaylastırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSuR YuReK -- 8 Ocak 2008; 11:13:55 >
  • bu akşam nets maçı var
  • bızım Minnesota ıle yapılmıs anlasmamızmı var acaba 4 ust uste alıyoruz sonra adamlar bızı yenıyor anlamadım gıttı.kucumsuyorar mı,yedek mı soyunuyorlar 2 macdada kaybettık.
    bılrekmı bırakıyorlar ''bunlar bızım dengımız degıl vıtes dururun'' dıyorlar galıba
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeSuR YuReK

bızım Minnesota ıle yapılmıs anlasmamızmı var acaba 4 ust uste alıyoruz sonra adamlar bızı yenıyor anlamadım gıttı.kucumsuyorar mı,yedek mı soyunuyorlar 2 macdada kaybettık.
    bılrekmı bırakıyorlar ''bunlar bızım dengımız degıl vıtes dururun'' dıyorlar galıba

sallamamaktan kaynaklanıyor ciddi bi rakipler oynar gibi oynasalar
  • up
  • bence takımda ribaunt alma sorunu var gıbı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeSuR YuReK

bence takımda ribaunt alma sorunu var gıbı.

bence herşey iyi ama çok çok iyi defans ribaunt olmadığı için oluyor.
    spurs maçında kafayı yemiştim.aynenbundan idi...
  • Hem konuyu uplayıvereyim..
    Bu arada beni de oralara yazıver.Arada bu topice yazdığım yazıları falan da gönderirim imzayı da çekıyım hemen
    Bu arada rosterdan Banks ve Marion'u çıkarıver...
    Ah ah neydi o new orleans maçı
    Nba.com'da scoreboard'a bakıp en çok heyecan duyduğum maçtır heralde
    Valla öldüm öldüm dirildim ama sonunda kaybettik..
    Bu topic'te shaq yorumlarına da başlayalım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dwadech48 -- 10 Şubat 2008; 3:40:20 >
  • @ dwadech48

ekledim seni

Kadromuz güncellenmiştir.

New Orleans maçı gerçekten ölüp ölüp dirildiğim maç oldu ama bizim hakkımız değildi tam biterken atıyoruz bi tane uzatıyoruz maçı Barbosa son topuda soktu ama peja yıktı son saniye şutuyla.zaten tüm maç bela olmuştu başımıza
  • Sağol ekledğin için bu arada shaq'La ilgili ntvspor.net'te bir yazı var okumanızı tavsiye ediyorum
    Link:http://www.ntvspor.net/pages/19897.asp
    Burayı da biraz haraketlendirelim... Değişik calışmalarla gelicem karşınıza merak etmeyin..
    Shaq takasıyla ilgili benim yorumumu isterseniz artık set hücümunda koça bakma,ya da Nash'İn olağanüstü pasları dışında oyuncular yaratıcılıklarını kullanıyorlardı..Artık set hücumunda topu eline verebileceğimiz NBA'in yakın zamana kadar ! en dominant pivotlarından biri var. Biz zaten hızlı hücümü yapabiliyoduk ve elimizdeki oyuncularla yaparız.
    İstatistiklere bakarsak Shaq'ın sadece blok istatistiğinin çok azalmadığını görebiliriz.Yani kolay kolay pota altına kimseyi sokmayacağız.Belki top çalmalarımız azalacak ve karşı takımın yıldızlarını tutmakta sorun yaşayacağız ama her takasta olduğu gibi bir şeyler kaybettik ve kazandık.
    Shaq'ın sadece basketboluna değil işin soyunma odası kısmına da canlılık getireceğini göreceğiz.Amare'nin gelişimi için en önemli adımlardan birini attık.Amare'nin en çok istediği şeyin Shaq gibi pota kırmak olduğunu ve Shaq gibi bir uzun olmak istediğini biliyoruz.Bu takastan belki sahada birşey kazanamayabiliriz ama soyunma odasında Amare'ye tecrübelerini aktarmasıyla birçok şey kazanabiliriz.
    Zaten takasını isteyen mutsuz bir Marion yerine kenarda oturan bir Shaq'ı tercih ederim ya da duygularıma göre yazıyorum bilmiyorum ama inşallah hayırlı olcak bizim için.
    ellerim yoruldu ya

• kadroya giriceki ekledim.
     DH - ***Phoenix Suns (PHX)*** - Fan Club

dwadech48
    dediğin yazıyı okudum.takası güzel yorumlamış.
  • bu aksamkı mac cok olnemlı.utah karsısında mutlak yenmelıyız.batıda takımlar uctular baya gerı dustuk bazıları playoffs bıle yapamaz dıyorlar.shaq gelısı bahane olarak gosterılıyor.bence shaq playoffs larda bızı ılerıde goturecek kısılerden bırı kendını orada gosterecegını sanıyoyum.bıraz az galıbıyet alırız ama playoffs larda bıraz daha sansımız artı gorusundeyım.

gırıcek gelmesı bence ıyı utahdakı havayı bızdede yakalrsa faydası cok olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSuR YuReK -- 7 Mart 2008; 19:54:54 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.