Şimdi Ara

DH Özel: Giagbyte X48-DQ6 ve X48T-DQ6 mercek altında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
10.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    bir kac yazı okudum x48 ler hakkında bayagı iyiydi
  • ya x38 asus maxsimus alsak acaba yada az daha bekleyip x 48 gigabyte ne yaparsınız siz

• quote:

Orjinalden alıntı: FATAL ¦ ERROR

taşıma cantası çok güzelmiş

• biz daha core serisini ucundan bile yakalamamışken bunlar chipset üstüne chipset çıkarıyor ve fiyatlar acayip yüksek .sistem toplanır o anakart parasıyla .intel chipsetleri geliştiriyor ama sıcaklıkları ortada chipsetlerin
  • quote:

Orjinalden alıntı: hit_glorfindel

Ben hala bu kartlarin en buyuk yararinin x38lerin fiyatlarini asagi cekmek olacagini dusunuyorum. Benim icin sahsen "native" 1600 fsb ve 1200mhz ddr2 destegi cok anlamli degil x38 nasil olsa bu degerlere hizasirtma ile ulasabiliyor, uzerinde iyi bir pasif sogutmali bir model alindiginda x38in isinma problemi olacagini sanmiyorum.

Bu arada Gigabyte'in p35 second edition (ga-p35-dq6 s.e. den bahsediyorum), x38, 790FX ve x48 chipsetlerinin dq6 modelleri icin ayni anakart tasarimini kullanmasi dikkat cekici, sanirim sirf chipseti degistirip piyasaya suruyorlar, ozellikle intel chipsetler hazirladigi kartlari resimlerinden kontrol edin tamamen ayni sirf kuzey koprusunu degistirip piyasaya suruyorlar. Eminim bu anlayis uretim ve tasarim masraflarini dusuruyordur, buna karsin gigabyte da ucuk fiyatlarla kasasini dolduruyor.
    Ticaret iste...

Bencede x38lerin fiyatlarının düşmesi için çok faydalı olacaktır. X38ler sayesinde P35 fiyatları baya ucuzlamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arsenic -- 7 Aralık 2007; 11:19:21 >

• Gerçekten çok güzel bir gelişme X48 i şöle Q9450 2.66Ghz 12Mb Cache li işlemciyle nasıl olur düşünemiyorum çünkü o zamana kadar kimbilir anakart üreticilerileri hangi chipsetleri çıkartırlar
  • x38 kartlarda stock olarak oc. yapabilirsiniz sancısız...
    tabi kasanızın iyi bir hava akımına ihtiyacı var HIZLI fAn yada çok fan demiyorum !
  • Bakalım bu kartı piyasaya ilk kim sürecek bence gigabyt yada asus olur ama kart gerçekten güzel sırf denek için ve sistemimin sınırlerını görmek için alaçağım!!!
  • en yakın zamanda x48-p48 ve nvida 790-780 testleri bekliyoruz :) mümkünse qx6600 le olsun :)
  • DDR 2 modelı 400 dolar cıvarında ddr 3 olsa olsa 470 flan olur
  • Gigabyte bu aralar baya ata kaltktı hem yeni hem güzel kartları ilk çıkarmaya başladı..
  • ram destek olayı gercekten ıyıymıs extreme kartlarda yuksek mhz destegı olmalı 1066 yla sınırlı kalmamalı...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.