Şimdi Ara

DH Özel: GeForce GTX 465'in FOB fiyatı 249$ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
6.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: annihilator

yok güzel dostum sen demedin, ama senin "470 tarih oluyo" haberini veren müthiş site dedi...

sabrepc olayından öğrenemediniz, 465'te CUDA olmicak olayından da öğrenemediniz, hala dandik bi sitenin yaptığı haberlere %100 doğru muamelesi yapıosunuz vallahi bravo

ben öğrendiler sanıyordum, çünkü nvidia 400.000 sattı haberine inanmıyorum olmaz öyle şey diyolardı.
  • fiyatına göre 5850 performansı vermediği sürece alınmaz bu kart
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeFurkan

fiyati bence harika

yurt disinda nvidia gene cok satacak

TR de ise tamamen distributorlerin edecegi fahiş kar marjlarına bağlı

katılıyorum yurt dışında bir kullanıcı 250dolara yani şuanki kurla bizim paramızla 385tl bu kartı alıcak bedava ötesi...

yurt dışında ati çok ama çok zorlancak 5830 5850 satışlarını fena baltalar bu hamle gtx 480 ile zaten büyük darbe vurdu 5870e...

trde en ii ihtimalle 290+kdv =342dolar x 1540 =536tl olur tabi sınırlı sayıda adet yine az gelirse bu fiyat yine hayal olur
    ah şu ithalatçılar
  • 8800gt ile idare ediyoz
  • Ben de halen efsaneyi kullanmaya devam ediyorum (8800gt).

Ekran kartlarını çok pahalı buluyorum.

Şu an paraya kıyıp ta alınabilecek bir ekran kart göremiyorum.

Yeni bir efsaneye kadar en iyisi 8800gt kullanmaya devam :)
  • yuhh artık nvidia gene yapacağını yapmış o iğrenç mangal kömürlerini ve elektrik smürücüyü hala pahalı vermekte direniyor ... nvidia nvidia kendine gel bukadar da olmaz insanları enayi yerine koyma:))
  • Palitin TR de 300$ lık versiyonları olacaktır... :)
  • 5850 varken bunu almak mantıksız performanstada 5830-gtx275 kartlarından daha hızlı olacağını sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

quote:

Orijinalden alıntı: gserkan_gs

5850 varken bunu almak mantıksız performanstada 5830-gtx275 kartlarından daha hızlı olacağını sanmıyorum

az biraz olsa bile 5850'e rakip bir kart değil...

HD5850'e rakip olacağını bende düşünmüyorum ancak hd5850'nin fiyatıda TR'de 600tl yi gecmiş durumda umalımda,gtx465 buna yakın perf. versin fiyatıda 250$+kdv olsun,cünkü hd5850 330$+kdv ve hd5850 alma şu an için bana göre cok iyi bir secenek değil.Lakin o fiyata hd5770 CF yapilir.

• Offf offff offffffBu ne fiyat böyle

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=2894

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814500163&cm_re=GTX_465-_-14-500-163-_-Product

Linklere tıklamak istemeyen arkadaşlar için fiyatları yazayım.

Türkiye'de 336.51+kdv= 638TL

Yurt dışı fiyatı 279.99= 448TL

Şaka gibi :))))) Nasıl satacak bu kart anlamıyorum.Yurt dışında iyi satış yakalar ama Türkiye'de satış yapması zor.

• Buradaki ithalatçılar ve satıcılar resmen şerefsiz bunun başka bir açıklaması yok. Yurt dışında GTX 465 280$, GTX 470 350$, GTX 480 500$'a satılmakta, söz gelimi burada Zotac GTX 470'i 470$ + kdv'ye satıyorlar işte örneği aşağıda.
    http://novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=6063

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 9 Haziran 2010; 20:39:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoNZaREs

Buradaki ithalatçılar ve satıcılar resmen şerefsiz bunun başka bir açıklaması yok. Yurt dışında GTX 465 280$, GTX 470 350$, GTX 480 500$'a satılmakta, söz gelimi burada Zotac GTX 470'i 470$ + kdv'ye satıyorlar işte örneği aşağıda.

neden böyle burası bende bir anlam veremedim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasuh48

quote:

Buradaki ithalatçılar ve satıcılar resmen şerefsiz bunun başka bir açıklaması yok. Yurt dışında GTX 465 280$, GTX 470 350$, GTX 480 500$'a satılmakta, söz gelimi burada Zotac GTX 470'i 470$ + kdv'ye satıyorlar işte örneği aşağıda.

neden böyle burası bende bir anlam veremedim?

Balık baştan kokar lafı çok uygun olur herhalde.1980'den sonra gelen kısa yoldan zengin olma zihniyeti son sekiz yılda hat safhaya ulaştı.Sonuçta benzinin litresini 1TLden alıp halkına 3.60TL den satan bir devletin ithalatçısından ne beklenir?Ülkemizde üretmeden üreticiden çok kazanma mantığını bunların ağa babaları yerleştirdi bu ülkeye.İthal edilen çoğu üründe üreticiden çok kazanan ithalatçılar var.Aynı şekilde yurt içindede bu böyle.Nesli tükenmekte olan çiftçi vb.üreticiden alıp ondan çok kazananlar var.Ama bununda adına serbest ekonomi demişler yumuşatmışlar.Eleştirirsen sende al sende sat derler ama bazıları bellerinde silahla gezerler bazıları etrafında 100 tane güneş gözlüklü korumayla.Yani bu zihniyet toplumu bozdu,artık onarılması çok güç.Sanat,siyaset,spor,yazılı ve görsel basın hatta hipokrat yemini etmiş doktorlarıda bozdular.Bunlar bozukkende düzgün bir halk beklemek hayal zaten.''Neden böyle burası demişsin'' Bende sana şöyle diyeyim.NEDEN BÖYLE OLMASIN?

• quote:

Kesinlikle katılıyorum
  • Fob un açılımını yapayım free on board demek. Üreticinin sattığı ürünü, daha önce kararlaştırılan gemi bordasına yüklemesi le sorumluluğun bitmesidir. İthalatçı firma navlun (yol masrafı) gümrük vergileri,fonlar.yerel taşıma bedellerni öder eğer üretici yaptırmıyorsa malların sigortasını yapar. Yani işin kısası çok kalem biner fob üzerine.
  • Yani ekran kartı pahalı gelmiyor, bizim dağıtıcılar pahalıya satıyor öyle mi? Sizin diliniz asıl kaynağına uzanamıyor bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diciotto

Fob un açılımını yapayım free on board demek. Üreticinin sattığı ürünü, daha önce kararlaştırılan gemi bordasına yüklemesi le sorumluluğun bitmesidir. İthalatçı firma navlun (yol masrafı) gümrük vergileri,fonlar.yerel taşıma bedellerni öder eğer üretici yaptırmıyorsa malların sigortasını yapar. Yani işin kısası çok kalem biner fob üzerine.

deprem sigortasıda yapıyorlar mı

gelirken çok sallanır o kart
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

quote:

Orijinalden alıntı: diciotto

Fob un açılımını yapayım free on board demek. Üreticinin sattığı ürünü, daha önce kararlaştırılan gemi bordasına yüklemesi le sorumluluğun bitmesidir. İthalatçı firma navlun (yol masrafı) gümrük vergileri,fonlar.yerel taşıma bedellerni öder eğer üretici yaptırmıyorsa malların sigortasını yapar. Yani işin kısası çok kalem biner fob üzerine.

deprem sigortasıda yapıyorlar mı

gelirken çok sallanır o kart

Sigortasız ne ithalat ne ihracat yapılıyor hocam. Sigortanın da çeşitleri var en sağlamı all risk. Kartlar ile dolu konteynerin denizde dalgalar ile temas ettikten sonra o ürünün sigortasız olduğunu görmek istemez herhalde alıcı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Yani ekran kartı pahalı gelmiyor, bizim dağıtıcılar pahalıya satıyor öyle mi? Sizin diliniz asıl kaynağına uzanamıyor bence.

Senin hayat amacını bilmeyen mi var şu forumda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pisiko_21

8800gt ile idare ediyoz

Aynen ben de. Yazılanları okuyunca, "5850 idare eder beni bir süre daha" yazanları görünce içim kararıyor resmen...

Biz demekki iyi idare ediyoruz hem de çok iyi
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.