Şimdi Ara

DH Otomobil ÖNERİ KUTUSU ve KISAYOLLAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
701
Cevap
5
Favori
90.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

DH Otomobil ÖNERİ KUTUSU ve KISAYOLLAR

(En Son Oy Tarihi: 15.8.2017)
Giriş
  • BAZEN YAZDIĞIM MESAJLARIN, GEREKSİZ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM... YA DA SİNİRLİ BİR ANIMA DENK GELDİĞİNDE BANA YAKIŞMAYACAK ŞEYLER DE YAZABİLİYORUM. VE BUNLARI SİLMEK İSTİYORUM. AMA SİLİNMİYOR. (YA DA BEN BECEREMİYORUM)
    ESKİ YAZILMIŞ MESAJLARIN DA SİLİNMESİ GEREKİR BENCE.
    AYRICA,
    MESAJLARA FOTO EKLENİRKEN, BÜYÜK RESİMLER SAYFAYA SIĞMIYOR VE ANCAK RESMİN BİR BÖLÜMÜ GÖRÜNÜYOR...
    MAX "640*480 PİXEL" ÜST SINIR OLMALI DİYE DÜŞÜNÜYORUM...
  • eskiden; özellikle yaz aylarında forum çok tatlı birşeydi, tatlı tatlı tartışmalar, bilgilendirici konuşmalar, bizzat kendimizin yaptığı testler,....

artık eski güzellik yok galiba forumda, ya da eski tadı veren arkadaşlar da benim gibi biraz uzaktalar forumdan...

2 yıl önce bölümümüz ilk açıldığında çok hoş topicler vardı...

şu an bir çok arkadaşın açtığı-sorduğu, merak edilen bir çok sorunun cevabı vardı 2 yıl önce...

foruma yeni mod arkadaşlar alınırken de hiç haber verilmemiş olması bir nebze üzdü beni ama yeni arkadaşlar da bildiğim kadarıyla oldukça iyiler - kolay gelsin şimdiden

foruma eski tadı vereceğiz inşallah Öss den sonra

• roverci ;

mesajı attığında,hemen mesajında düzenle sil gibi seçenekler var,ordan silinmiyor mu?

m.C.k. ;

yeni yönetici alınacak topiği açıldı ,sonrasında bazı kişiler adaylık için başvurdu,bazı arkadaşlar bazı kişilere destek verdi.donanımhaber yönetimi de seçimini yaptı.

birkaç gün durdu sanırım.uzun süre durmadı..o arada rastlamamış olabilirsin..

ah öss ah...

kolay gelsin..onun stresi çekilmez son dönemeçte..inşallah istediğin yerleri kazanırsın..

eğer makine mühendisliği falan düşünürsen o konuda da istediğin yardımı yapabilirim.

hakan1111 sen de sağolasın.bu da değerlendirilir..

şu var burada olan her öneri normal olarak gerçekleşmeyebilir,ama değerlendirildiğinden emin olabilirsiniz..
  • ACABA ARIZALAR İÇİNDE AYRI BİR BÖLÜM AÇILABİLİRMİ.
  • konuyu biraz daha detaylandırırmısın...içeriği ne olmalı...biliyorsunki çok çeşitli arzalar var.
    quote:

Orjinalden alıntı: babatolia

ACABA ARIZALAR İÇİNDE AYRI BİR BÖLÜM AÇILABİLİRMİ.
  • Serkes hocam sen teknik konularda çok bilgili bir kişisin.Mesela teknik bölüm açılıp üst konu yapılabilir.Teknik konularda bilgi almak isteyen insanlar buraddan sizlerin yardımı ile faydalanabilir.Çünkü forumda teknik konularda faydalanabileceğimiz insan çok.Önerim budur.
  • Ben görmeyeli serkes le beraber .emre de yönetici olmuş hayırlı uğurlu olsun

bayadır yokum ama Motor Sporları iyi durumda bu haliyle kalsın bence...
  • Arkadaşlar bence bi an önce lastik jant, turbo nos chip rodaj süresi gibi teknik konuları üst konu yapalım..Çünki sürekli aynı şeyler soruluyor.....

bu arada fiat 131 le ilgili bi bölüm açmıştım.sonra bi kaç farklı resimde koydum ve baktım olmayacak fiatla ilgili bütün herşeyi orada toplayım dedim...fiat grubu araç alacaklar danışsın veya sorunları olanlar fazladan topic açmasın diye inşallah bi sakıncası yoktur?

Bu arada yönetici arkadaşlar bu kişisel bi ricam imzami değiştim ama kurallara uyuyomu uymuyomu bilmiyorum.bunu bi kontrol etme şansımız varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fiatci

Arkadaşlar bence bi an önce lastik jant, turbo nos chip rodaj süresi gibi teknik konuları üst konu yapalım..Çünki sürekli aynı şeyler soruluyor.....

bu arada fiat 131 le ilgili bi bölüm açmıştım.sonra bi kaç farklı resimde koydum ve baktım olmayacak fiatla ilgili bütün herşeyi orada toplayım dedim...fiat grubu araç alacaklar danışsın veya sorunları olanlar fazladan topic açmasın diye inşallah bi sakıncası yoktur?

Bu arada yönetici arkadaşlar bu kişisel bi ricam imzami değiştim ama kurallara uyuyomu uymuyomu bilmiyorum.bunu bi kontrol etme şansımız varmı?

fiatçı ;

http://forum.donanimhaber.com/m_7265512/tm.htm

bu üst konuya göz attın mı?

attıysan bazı faydalı linkleri pm atarsan onları da ekleriz.

imzan demek ki kural dışıymış yeni gördüm

• konu açmadan önce okuyun kısmına yazdım
    buraya da aynen yapıştırıyorum
    bi öneri olduğu / şikayet olduğu için

"yannız bu başlık kitleme işi birazcık abartıldı gibi gelio bana

teknik bilgiler netten bulunuyor
    fiyat dediğinizde arabanın sitesini girip bakın
    tavsiye istediğinde , zevk meselesi

ee
    ne konuşulcak forumda
    tamam aynı konuda iki başlık olmasına karşıyım
    ama nette bulunan herşeyi de burda yazmayıp birbirimizi sormıcaksak bu forumun ne anlamı war "
  • Ya keşke deseydin ben silerdim imzayı sanada zahmet oldu............
  • quote:

Ya keşke deseydin ben silerdim imzayı sanada zahmet oldu............

dedim ya yeni gördüm...

ben silmedim,sana böyle bir harekette bulunacak da değilim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre.

quote:

Ya keşke deseydin ben silerdim imzayı sanada zahmet oldu............

dedim ya yeni gördüm...

ben silmedim,sana böyle bir harekette bulunacak da değilim..

Yanlış anlama sakın bilseydim zaten ben silerdim..............sadece sordum............napalım başka bi amblem bulucaz artık.........
  • fiatçı ;

sorun pixelde yada kb oalrak büyüklüktedir.

paintte küçültebilirsin..
  • slmlar.biraz önce dikkatimi çekti yahu küfür yasak bildiğimiz gibi ama adam küfretmiş ama nokta nokta koymuş ee biz anlıyoruz eşşek değiliz böle durumlarda da ceza uygulamaları uyarılar olmalı.örn:yazdım oraya orda da si...leyen olmadı.şimdi burda bi harfi yazmayınca kuralları çiğnemio mu.bn bu konuya değinmek istedim daha önce bahseden arkadaşlarım da olmuşsa saygılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: shoparr_

slmlar.biraz önce dikkatimi çekti yahu küfür yasak bildiğimiz gibi ama adam küfretmiş ama nokta nokta koymuş ee biz anlıyoruz eşşek değiliz böle durumlarda da ceza uygulamaları uyarılar olmalı.örn:yazdım oraya orda da si...leyen olmadı.şimdi burda bi harfi yazmayınca kuralları çiğnemio mu.bn bu konuya değinmek istedim daha önce bahseden arkadaşlarım da olmuşsa saygılar.

gereken yapılacak...
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre.

gereken yapılacak...

senn uyarınla baktım ben msjın sonuna okumadım sonuu direk senn kitliceğini yazdım espri falan yapıpm ama adam demiş diceğini

buarada bir önerim daha var aşırı topic açan arkadaşlar var 2 günde 8-10 tane topic açan 1 ayda 1000 msjlara dayanan arkadaşlar var ben bu konuda da uyarı sisteminin olması gerektiğini düşünüyorum.kolaylıklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shoparr_ -- 27 Mayıs 2006; 0:19:11 >
  • Bencede bir kaos var topici mesela markalar+ teknik+modifiye+servisler+sorunlar diye mesela konulara bölsek
  • FORUMDAKİ ALT BAŞLIKLARIN DÜZENLENMESİ BİRKAÇ HAFTAYI ALACAKTIR.

BU DUYURUYU YAPMAK İSTEDİM ÇÜNKÜ ÖZEL İŞLERİMİZ BUNA ENGEL OLUYOR,

TAKDİR EDERSİNİZ Kİ FORUM ÇOK ZAMAN ALIYOR...
  • bu arada...
    vw (golf-passat-bora...vs) kullanan bir arkadaşımız vw ile ilgili bir team kursa ne iyi olurdu.

vw kullanıcıları bu aralar pek sessiz.......
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.