Şimdi Ara

DH Otomobil Genel, 2011 YILI UNUTULMAZLAR ! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
3
Favori
9.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: aanil
    Bugattinin şanzumanıyla vw jetta golf vsvs şanzumanlarının aynı olduğunu söyleyen arkadaş. Okuduğumda çok şaşırmıştım.

Bu gerçekten bu senenin en cahilce mesajıydı.

2011'e damga vuran konu ise Haluk abinin "Test Sürüşü İzlenimleri" isimli konusu oldu.

Haluk abi daha iyisini yapana kadar en iyisi bu.

http://forum.donanimhaber.com/m_49551522/tm.htm

• Vitesi çaat diye 4 e atmak
    Attraction'un sınırsız ban yemesi
    cihanair
  • toyotanın gizli beygirleri mercedes 403'ün 190'dan sonra kontağı kapatıp açtığımızda roketleme sistemine geçmesi Attraction!ın ban yemesi.
  • sert plastik yumuşak plastik tartışması showroomlardaki tıklatmalar
  • Bir ara herkese Superb oneriliyordu. Daha sonra tahti Aveo devraldi.

Atttaction'un dayanamayip ettigi kufurler.. Bazi arkadaslar caps alip foruma koymustu hatta. Belki capsler hala duruyordur.

Haluk Abi'nin ve ekibinin yaptigi testler.

Gorlemuse'un actigi Japon araclarin tanitim basligi.

M6 aldigini iddia eden biri vardi. Arkadasin koydugu resimlerin ikinci el sitesinden aldigi ortaya cikmisti.

Taner Abinin yaptigi kaza.
  • Geride kalan 3 sayfada arkadaşlar olumlu ya da olumsuz neredeyse bölüme damga vuran herşeyi yazmışlar.

Benim için iğrenç, hatırlamak istemediğim bir yıl olarak kalacak. Tek olumlu olay, mezun olup diploma alışımdır. Kaç vefat haberi aldım, ne durumlara düştüm Allah biliyor.

Umarım bir daha böyle kötü bir yıl geçirmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ex-Diesel

Birde Velibaba vardı şu M6 alan

Bu M6 alan arkadaşın şu S5 alan arkadaşla bağlantısı varmıydı

Yalanı ortaya çıkınca "zengin dh" diye konu açmıştı
  • Forumun olmazsa olmazları: donnialo(Buda sempatik), caipirinha(Görgüsüzün önde gideni ama sempatik),funkmaster(Benzetmeleri süper),haluk 23(Forun için belki en çok vakit ayıran emek harcıyan kişi),taner göde(Yabancı kaynakdan en güzel bilgileri veren)

Forumun olmazsada olmasınları: cihanair,senersongur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi North Korea -- 30 Aralık 2011; 1:17:19 >
  • Bir tarafta acımasızca wolksvagene saldıranlar öbür tarafta wolksvagen fetişistlerinin olduğu meydan muharebeleri asla unutulmaz.
  • tartışmasız otomobil genelin en renkli 3 kişisi- funkmaster , donnaiolo ve caipirinha

edit: kralı unuttuk, cihanair

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7b6s -- 30 Aralık 2011; 1:41:14 >
  • kimse bizim buluşmalardan bahsetmiyor
  • SLS AMG olayı

Ben bu dekorasyonankara nickli arkadaşa gerçekten inandım ve hala doğru olduğuna inanıyorum nedense. birgün çıkıp gelecek sls amg'siyle.

quote:

Orijinalden alıntı: dekorasyonankara

Bugün mercedes sls amg'yi denemeye gidiyorum. saat 12'de sözleştik. dönüşte size izlenimlerimi yazarım. inşallah bir aksilik olmazsa da alacağım. aldıktan sonra resim ve videoları da koymaya çalışırım.

Konu linki:http://forum.donanimhaber.com/m_54763697/mpage_1/f_/key_//tm.htm#msglink_54763697

• Son çeyrekte Aveo atağa kalktı

Tosbagen,dsg 2011 de favoriler arasında iken Tsi geçmiş yıllardaki parlaklığına ulaşamadı.

Minibüsçüler çok anıldı

Ötv vergi değil kol olduğuna karar kılındı

Vedalar yaşandı ''artık sevmeyeceğim sana dönmeyeceğim'' nidaları ile

540 derece dönüşler görüldü

2010 un tamamını aşağıdaki ile beraber geçirdiğimden bilemiyorum ancak 2009 da adeta döktüren taner göde 2011 de bu performanstan biraz uzak kalsa da yılın üyesi, paylaşımcısı, juri güzel ödülüne layık görüldü

Kendimi de en kendi halinde üye olarak belirledim

http://www.hunt101.com/data/564/HK33final.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: Tranquilizer

SLS AMG olayı

Ben bu dekorasyonankara nickli arkadaşa gerçekten inandım ve hala doğru olduğuna inanıyorum nedense. birgün çıkıp gelecek sls amg'siyle.

quote:

Orijinalden alıntı: dekorasyonankara

Bugün mercedes sls amg'yi denemeye gidiyorum. saat 12'de sözleştik. dönüşte size izlenimlerimi yazarım. inşallah bir aksilik olmazsa da alacağım. aldıktan sonra resim ve videoları da koymaya çalışırım.

Konu linki:http://forum.donanimhaber.com/m_54763697/mpage_1/f_/key_//tm.htm#msglink_54763697

Çok iyiymiş

• babasıyla araba tercihi konusunda anlaşamayıp forumdan yardım isteyenler de vardı.
  • ATTRACTION meselesinin SS'si olan varsa atabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona Grata

ATTRACTION meselesinin SS'si olan varsa atabilir mi?

Bende vardi herhalde.

Yarin PC'ye gecince unutmazsam atarim PM'den.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yıl aklımda kalanlar

Jettanın MEKSİKALI olması

Aveo nun alınası tek araç olarak sunulması

The rummer arkadaşımızın pert cabrio hikayesi

Taner abinin passat alması değilde ASX alması ama akabinde gene bir passat alarak şaşkınlığımı geçirmesi

Yeni Civicin tasarım olarak kimseyi memnun etmemesi

Anıl ve doğandı sanırım bu iki arkadaşın karpuz seçer gibi araba kalitesini yoklamaları

Malesef birçok dolandırıcılık haberi ve kaza haberleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lady GarGara

quote:

Orijinalden alıntı: Persona Grata

ATTRACTION meselesinin SS'si olan varsa atabilir mi?

Bende vardi herhalde.

Yarin PC'ye gecince unutmazsam atarim PM'den.

bana da lutfen
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.