Şimdi Ara

DH oldu LH - Forumun İçine Ettiniz Tebrik Ederim

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
202
Cevap
1
Favori
1.601
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> DH oldu LH - Forumun İçine Ettiniz Tebrik Ederim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    579 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Gululu

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Yalnız iyiymiş ama kendi kendimizle konuşuruz anca orada. Hiç üye yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Artık forumlar kan ağlıyor. Eski popülerlikleri yok. Bu konularda gerekli ve 1 aya biter. Sabredin. Geçen bir başlığa cevap verdim oğlan pm yollamış, trollüyorum abi bende biliyorum diye. Bunlar adamın kafasını bozuyor. Ciddiyetten uzak laubali insanları sevmem. Öyle forumlarda vardır git orada yaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    579 Mesaj
    Hiçbir konu dışı bölümü popülere girmesin. Konu dışından kastım mesaj sayısının artmadığı bölümler. Zira TYT/AYT'nin forumu kirlettiği kadar "O kıza yazdım, buna yürüdüm, bekaret önemli mi" gibi saçma sapan konuların olduğu Konu Dışı da forumu kirletiyor. Sürekli ona buna laf atan siyaset konuları da forumu kirletiyor. Çizgi roman konuları hakkında bir şey diyemem çünkü kendileri de açtıkları konuların popülere girmesini istemiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThePscho -- 17 Ağustos 2018; 9:0:22 >
    |
    |
    |
    |

Mortus.9781
  • Yüzbaşı
    287 Mesaj
    Aynen katılıyorum. Arkadaş ben sinava gireli olmus 14 yil. Forum konulari gordukce yaralarim depresiyor valla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

+1

|
    |
    metallium kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    47 Mesaj
    sınava girem birisi olarak bende forumdan bunalmış durumdayım size katılıyorum
    |
    |

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Konu açılmışken yazayım ben de milletin konusunu kirletmek istememiştim ama şu lise konuları hakikaten Popüler Konular kısmını mahvediyor.

Forumdaki neredeyse herkese hitap eden bir çok bölüm var ve bu bölümlerdeki hit konular burada göründüğünde herkes için ilgi çekici olabiliyor. Ancak bu eğitim bölümündeki özellikle bu dönemki konular sadece sınava giren kardeşlerimizi ilgilendirdiğinden haftalardır Popüler Konular bölümünü sınav konularınca işgal edilmiş durumda.

İşin komik tarafı başlığı okuyup giriyorum bakıyorum ki eğitim bölümündeyim. İddialı ya da tuhaf sitemler içeren başlıklar oluyor ülke ve dünya gündemi sanıyorum ama hop eğitim

İsteyen istediği konuyu açsın ama daha az kişiyi ilgilendirecek kesime ve dönemsel olarak hitap eden bölümlerin konuları Popülerde görünmesin bence.

Bir haber, müzik, indirim türü konular herkesi ilgilendirir bunlar normal ama sınav konuları ve sınava bağlı enteresan atarlı başlıklar kirlilik yaratıyor Popüler Konularda...
    Çok doğru 99,2k ve 2k+1 leri gördükçe çıldırıp üstünde zıplayıp kemençe çalasım geliyor
    |
    |

• Onbaşı
    15 Mesaj
    Çocuklarınizın kaderini belirleyen sınav ve çocuklarınizin ruh hali bu kadar mı onemsiz?

Artık popüler konulardaki başlıklara tiklarken büyük bir gerilim yaşıyorum. Ayrı bir popüler kısmı açılmalı bence de. Bazılarının başlıklarından anlayamadığımız için tıklıyoruz biz de zaten o kadar çok konu popülere giriyor ki insanın giresi gelmiyor.

|
    |
    akşam işten eve gelip kafa dağıtmaya foruma girdiğimde ergen hezeyanlarını görmek istemiyorum.
    |
    |
    Hele sukur biri acmis konuyu. Forumu birakirsam sebebi bu ergenuslardir. Adam akilli bir haber var mi acaba diye giriyorum yok kel yok uruk yok 2010 ben muneccimim sonuclarinizi acikliyorum fln biktirdiniz valla. Adam akilli bi forumumuz vardi onun da icine ettiniz helal olsun size.

|
    |
  • Yarbay
    2903 Mesaj

Bu kadar gerizekalı iseler önemsiz

|
    |
    sadecebir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• o gerizekalı dediğin gençlerin çoğu derece yaptı ne diyorsun sen

|
    |
    Ryan Oreily kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    488 Mesaj
    Bence siyaset olmuş

Sh olmalı yani siyaset haber

|
    |

İnsan olana lafımız yok.

Salak salak konu açanlarda derece yaptıysa yazık bu çocukların haline.

Çok sıkıntı çekerler bu şekilde ileride

|
    |
    Mr.İntegraltr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Onu yapmıştım zamanında dayanamadım, 1 Ocak 3000 yılına kadar engel yedim. Önce 1 ay vermişti sinirlendim bir de yöneticiye yazdım oda biraz ağır davrandı ya. 3000 nedir.
    |
    |
    Athlon 840 Kaveri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MB: ASUS H110M-K
    Store: TEAM T253X1480G &amp; ST1000DM003-1CH162
  • Binbaşı
    1719 Mesaj
    Forumu çoğunlukla ayakta tutan konular bunlar artık. Ziyaretin % 80 civarı buradan geliyor galiba.

Bu konularda olmasa forum %80 küçülmeye gidecek.
    |
    |

• hocam çok iyi anlıyorum sizi ama bizim de eğlenmeye ihtiyacımız var ama gerçekten çok abartanlar oluyor

|
    |
    Ryan Oreily kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
bankalar.org
Media Sözlük
Canlı Tv izle
SEO
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.