Şimdi Ara

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! (389. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.228
Cevap
72
Favori
4.110.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EVET ARKADAŞLAR EN TEMİZ CONNECT YARIŞMASI BAŞLADI ... AYRNTILI BİLGİ

WWW.FORDCONNECTTEAM.BUYGOO.US
  • SLM BİZDEDE FORD CONNECT VAR YENİ ALDIK 75 LİK 2007 KAÇ YAPAR ACABA 1.8 TDDİ CVP LARINIZI BEKLİORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER ANIL ABİYEDE AYRICA SLMLAR ADANA

FoRD CoNNeCT TeaM !!!!
  • ONline Team :
    1-) connectgücü=2003 ford connect 75 bg Aytozu gri (Adana)((((((ANL_KND)))))))
    2-) EpsilonKappa=2007 ford connect glx 110 bg Tonik mavi (denizli)
    3-) NitRoJeN=2007 Ford Connect glx 110 bg Aytozu Gri (Denizli)
    4-) bestwill=2008 ford connect aytozu gri 75 ps (İzmir)
    5-) ft_fatalrhymer=ford connect (pek yakında)
    6-) kral_cennect=2008 ford connect dlx 90 bg aytozu gri (antalya)
    7-) dragotreis=2008 ford connect glx 110 bg Karamel (ANkara)
    8-) ch@llenger k=2008 ford connect glx 110 bg(Adana)
    9-) karizzmma=ford connect (pek yakında)
    10-) _emre_ connect=2008 ford connect dlx 75 bg (izmir)
    11-) mdindas=2005 ford connect 90 bg aytozu gri (Ankara)
    12-)Jackdaniels_35=2008 ford connect glx 110 bg aytozu gri(İzmir)
    13-)çavdır=2008 ford connect aytozu gri
    14-)BeRkE= 2007 ford connect aytozu gri 75 lik
  • SLM BİZDEDE FORD CONNECT VAR YENİ ALDIK 75 LİK 2007 KAÇ YAPAR ACABA 1.8 TDDİ CVP LARINIZI BEKLİORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER ANIL ABİYEDE AYRICA SLMLAR ADANA

kango,doblo,partner,berlingo araba deil

FoRD CoNNeCT TeaM !!!!
  • hoşgeldin _connect_ kaça aldıysan hayırlı olsun. galiba pahalımı ucuzmu aldık acaba diye düşünüyosun. arabanın özelliklerini yazmamışsın. bir de resmini koy. ya da emsalleriyle araba sitelerinden kıyaslama yap. 25.000 ytl gibi rakama aldıysanız zarar etmemişsiniz.
  • eğimli yolda 190 görür ... düzdede 160-165 arası gider rüzgarı arkana alırsan düzde 170 içten bile değil
  • nerdensin---adın ne---nereden buldun TEAM ı ?? biras daha kendini tnıtırsan sevinirm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi connectgücü -- 12 Mayıs 2008; 16:53:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: connectgücü

eğimli yolda 190 görür ... düzdede 160-165 arası gider rüzgarı arkana alırsan düzde 170 içten bile değil

_connect_ in mesajından ikimizde farklı şeyler algıladık galiba. ben kaç para yapar yani fiyatı nedir anladım. sen hız olarak anlamışsın. dervişin fikri neyse zikri oymuş:)
  • bu arada nerden tanısıyoruz ??? nerden tanıyorsun beni
  • _connect_ aramıza hoşgeşdinn connectgücü bu arada 234 anlamı ise 2 . 3 . 4 . vitesler arasında gidip geliyormuyuzz diyecektimm
  • anladım ......

Su _CoNNeCt kim bi anlasaydık
  • ajan olmasınnnnnnnn lanet olsun böle connect sewgisine
  • eywallah saolun benim adım berke adanada oturuyorum bizdede dediim gibi ford connect way 2007 model 75 ps ama tddi bişe deişmez dimi anıl abi sana gelince sende adanadaymışsın senin videonu izledim seni ordan tanıyorum artık bende aranızdayım ford connecte çok meraklıyım
  • bedava kargo hizmeti veren bir alışveriş sitesi adresihttp://fordconnectteam.buygoo.us burda
  • bende aynı 2007 75 lık delux 40.000 de makyajlı olarak 20 300 aldım.ordan fıyat bıc.25 000 fıyat cok yuksek o fıyata nerdeyse glx alınır :D
  • SAYFANIN İLK RESİMLERİNİDE BEN KOYAYIM

• delüx teğmen seni de yarışmaya bekleriz:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: _CoNNeCt_

eywallah saolun benim adım berke adanada oturuyorum bizdede dediim gibi ford connect way 2007 model 75 ps ama tddi bişe deişmez dimi anıl abi sana gelince sende adanadaymışsın senin videonu izledim seni ordan tanıyorum artık bende aranızdayım ford connecte çok meraklıyım

alaa alaaa meşhur olmusuz zaten CONNECT aleminde bnden ötesini tanımıyorum

bu arada siteye güzel ilgiler gelmeye başladı çok sevindirdi bu beni ... herkezten destek bekliyorum ....

2006DELUX kardeş sende en temiz connect yarışmasına katıl ...

• saol anıl abi sizin aranızda olmaktan mutluluk duyuyorum walla connect kadar hiç güzel araba yok hem çok iyi hızlanıyor sürat yapıyor konforlu yani doblo filan hikaye herkez connect kullanıyor anıl abi senin araba tdci mi tddi mi bir cvp atarsan sevinirim bide yarış düzenleniyormu onu öğrenmek istiyorum aklında bulunsun şimdiden cvplarınızı bekliorum artık sizinle birlikteyim ve farkındaysanız connect severler artıyor
  • BİRDE bizim arabada delüx bak anıl abi o çok önemli senin araba tddimi tdcimi bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.