Şimdi Ara

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! (388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.228
Cevap
72
Favori
4.110.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: connectgücü

uğurcum ekledim seni....

challenger kanka msn e gelll

EDİT:ekleme

YARBAY OLMUŞUMMM

e bunu kutlayalım artık öyle değilmi yahu..
  • Kuru kuru olmaz.. Şöyle markalı bir viskiyle falan kuyruğunu düzeltirsen yarbaylığın seve seve kutlarız..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sye88

Kuru kuru olmaz.. Şöyle markalı bir viskiyle falan kuyruğunu düzeltirsen yarbaylığın seve seve kutlarız..

j&b qüzeldir bak jack deniels felan iyi gider..
  • eeeeeeeeeee bayadırrrrrrr yoktumm ama sizlerr benim gibi online olan arkadaslarr yerimizi almayaa baslamışşşşşşşş herkesinn günü hayırlı olsunn kolay gelsinnnn
  • günaydın TEAM mutlu haftalar. anıl sayfa başını ve rütbei tebrik ederim:) SB1972 onbaşım iyi dileklerin için sana da çok teşekkür ederim allah sana daha iyisini nasip etsin. bir galatasaraylı olarak cimbomluları tebrik ederim. anneler günü geçti ama tüm annelerin ellerinden öperim. en önemlisi şehitlerimizin alnından öper hepimize başsağlığı dilerim.
    2 gündür yoktum toptan oldu mesajlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeNgİzHaN.

quote:

Orjinalden alıntı: Sye88

Kuru kuru olmaz.. Şöyle markalı bir viskiyle falan kuyruğunu düzeltirsen yarbaylığın seve seve kutlarız..

j&b qüzeldir bak jack deniels felan iyi gider..

eevt haklısın jackdaniels iyi gider, ama en iyisi her zaman yenirakı:)

• TEAM. p.tesi sendromu mu yaşıyosunuz?
  • saolun arkdaşlar bunu kutlamanın şerefine tuncay abi GLX le hız denemesi yapıp videoyu buraya koyacak inanıyorum
  • bu aradaa ben bu arabaya acamadımm gitti yaww 8200 km olduu ama yok abii acmadımmm gittt 234 432 yapyorummm gene olmuyooo yawwwwwww
  • nasıl :S
  • 234-432 dediğin vites değişimlerimi? arabanın açıldığını anlamak için ibreyi yukarılara taşımayı dene. ben aldığım ilk gün 140 demiştim sonra servisteki ustanın lafı aklıma geldi ayağımız gazdan çektim:)
  • anlamadım o sayıları :S
  • arkadaşlarım, team daşlarım. anıl kaptan en fazla online süresi olan üyeyi tatille ödüllendirecekmiş.
    ayrıntılarhttp://fordconnectteam.buygoo.us/index.htm da:)
  • Connect'e xenon taktıran var mı aramızda hiç? Eğer varsa bilgi verebilir mi? Nasıl güzel oluyor mu? Bir de Connect'e uyan xenon tipi hangisidir?(H1 H2 H3 H4 H5 H6 H7 vs..)
  • evet yaa artık geliştirmenin zamanı geldi .. haydi koyun taşın altına elinizi artık

edit:ekleme

@artistt52 :
    sitede yer verildi .. biraz orada araştır derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi connectgücü -- 12 Mayıs 2008; 14:05:21 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: connectgücü

anlamadım o sayıları :S

hani kitapçıkta motoru açmak için sabit hızda değil sürekli hız değiştirerek gidin yazıyo ya. sanırım onu anlatmaya çalışmış?
  • bana valla servisdekii arkadas dedikii 10 000 km den sonra istedğin gibi bas dedi o zaman fark edermişş şimdi onu aradımmm
  • dur bakalım ... 10.000 ye kadar dayan bi
  • kitapçıkda 1500 yazıyor. motorun açılması için 10000 km. çok fazla bence. yeni nesil motorlarda rodaj süresi çok düştü. arabayı yumuşak kullan, turboyu zorlama, vites değiştirmek için motor devrini 3500 lere kadar çıkarma, arabayı stop edersken en az 10 sn gaza basmadan boşta çalıştır, ilk çalıştırmada motor soğukken yüklenme. bunları dikkat ettikten sonra pistonla silindirin üzerinde derin çizikler oluşmasını önlemiş olursun. sıfır araçta silindirle pistonun birbirine alışması için 1500 km yeterlidir bence.
  • Bu konudaki kullanıcılar: connectgücü, connect_52, artistt52, Jackdaniels_35, kral_cennect, mturhan2004

hadi arkdaşlar 6 kişiyiz 2 kişi yazıyoruz....biraz katılımda bulunalım... hem buraya hem diğer siteye.... Özellikle diğer siteyi 5000 kere istediniz..şimdi ise katılım yok
  • 
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.