Şimdi Ara

DH MiNiNG [ANA KONU] | [CRYPTO-BTC-ETH-ALL COINS] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.567
Cevap
189
Favori
555.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

DH MiNiNG [ANA KONU] | [CRYPTO-BTC-ETH-ALL COINS]

(En Son Oy Tarihi: 26.4.2024)
Giriş
    Son 1 aydaki zorluk artışına bir göz atsana. 2 milyondu ben başladığımda şimdi 4 milyon civarında.

https://www.coinwarz.com/difficulty-charts/zcash-difficulty-chart
  • vesaire86 kullanıcısına yanıt
    Yeni birsey degil , bilinen bir gelisme , Su an icin fiyatlara ve gelismeler bakildiginda , 250 mh/s ve uzeri kapasitesi olanlar icin ETC daha karli . Yarin ne olur bilinmez .
    ETH ya yuklenen makinalar 1027TH uzerinde ve agrlik seviyesi yukesk .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trumpet -- 5 Temmuz 2017; 20:42:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: trumpet

Yeni birsey degil , bilinen bir gelisme , Su an icin fiyatlara ve gelismeler bakildiginda , 250 mh/s ve uzeri kapasitesi olanlar icin ETC daha karli . Yarin ne olur bilinmez .
    ETH ya yuklenen makinalar 1027TH uzerinde ve agrlik seviyesi yukesk .

Benimde gözlemlerim o yönde mining işlemi yapan 3 kişiden 2 si ether kazıyor şu an. Ama nereye kadar ether bu getiriyi verir? AMD kartlar DAG den düşş yaşamazsa çok sürdürülebilir gibi gelmiyor bana bu ether getiriside.

• 2. jenerasyon 1080 (ram hızı 10gbps'den 11'e çıkarıldı) ile test eden var mı?
  • Tek 1070 i 60 dereceye limitleyerek 410-430 çoz/sn hizinda zcash kaziyorum. Sunu yapsan daha iyi olur diyebileceğiniz bir şey var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanıyorum RAM overclock yaparsan göle görülür bir artış sağlayabilirsin.
  • GPU yu overclockladığım zaman üzerine verdiğim bellek overclocku ciddi fark yaratıyor. Ama gpu yu hızlandırmayınca (ki tersine yavaşlattım) bellek overclocku pek bir etki yaratmıyor. OC' lu 7/24 çalıştırmaya da güvenemedim. Bir de benim kartın pcb tasarımında belleklerden biri beni biraz rahatsız ediyor. Soğutmadan yararlanamayacak bir pozisyon almış gibi görünüyor. Böylesi daha iyi gibi.
  • haklısınız, başka bir çözüm yok diye biliyorum.
  • asic minner cihazlarının 14 th/s hatta overlocla 16 th/s 1500wat ile kazı yapılabilmesi ve ekrankartlı sistemlerin 3/1 fiyata satılması ..ekran kartları ile madenciliği anlamsız hale getirmiyormu ????
  • REDSTONE kullanıcısına yanıt
    23 ay garantisi devam eden vatan cıkıslı evga gtx 1070 sc ekran kartlarımız bulunmaktadır toplu alımlarda 2000 tl ye kadar fiyatlarla Adet vs için pm atabilirsiniz
  • Arkadaşlar sizlere bir sorum olacak ben şimdi mining kasmak istiyorum ve bunun için rx 580 almayı düşünüyorum. Sorum şu ben rx 580 bitcoin için çalıştırıp gtx 1070 ile oyun oynamam mümkün olur mu? iki kartı da aynı anda kullanma şansım olur mu?
  • Eth un 400 usd lerden 170 usd lere kısa sürede inmesi kimseyi korkutmuyor sanırım.

https://coinmarketcap.com/currencies/ethereum/historical-data/
  • quote:

Orijinalden alıntı: moonquad

Arkadaşlar sizlere bir sorum olacak ben şimdi mining kasmak istiyorum ve bunun için rx 580 almayı düşünüyorum. Sorum şu ben rx 580 bitcoin için çalıştırıp gtx 1070 ile oyun oynamam mümkün olur mu? iki kartı da aynı anda kullanma şansım olur mu?

Mümkündür yüksek ihtimalle. Zira; oyun oynarken AMD RADEON ekran kartı kullanıp, NVIDIA PhysX desteği için NVIDIA ekran kartı aynı PC'de kullanılabiliyordu.
  • naten N kullanıcısına yanıt
    18 Mayıs'ta 90 USD iken 14 Haziran'da ise 400USD'ye dayanmıştı. Bu tarz iniş çıkışlar sanal para birimleri için oldukça olağan.
    Kazma işi başka ama alım-satım kısmını sıkı takip etmek gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

18 Mayıs'ta 90 USD iken 14 Haziran'da ise 400USD'ye dayanmıştı. Bu tarz iniş çıkışlar sanal para birimleri için oldukça olağan.
    Kazma işi başka ama alım-satım kısmını sıkı takip etmek gerekiyor.

Sizin dediklerinizle paralel olarak; bir müddet kazma işini gerçekleştirip (sanal paraları biriktirip), sonradan alım-satıma yönelen birçok Miner mevcut.
  • arkadaşlar merhaba bir hafta sonra 40 adet ekran kartı gelicek yurtdışından kazı işinde kullanıcaz msı cihazlar sistemi kurunca bilgi paylaşımı yaparım burdan mevcut çalışan cihazlarımız var
  • quote:

Orijinalden alıntı: zagorx

arkadaşlar merhaba bir hafta sonra 40 adet ekran kartı gelicek yurtdışından kazı işinde kullanıcaz msı cihazlar sistemi kurunca bilgi paylaşımı yaparım burdan mevcut çalışan cihazlarımız var

Merhaba,

Bekleriz.
  • rx 460 2gb msi ile madencilik yapilir mi?Yapilirsa nasil yapabilirim arastiriyorum da pek anlamadim guiminer programiyla madencilik oluyor mu?Bilgilendirirseniz çok iyi olur.Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar.
    Elimde bir adet GTX 1050 Tİ 4GB ekran kartı ve i7 7700 ile minig yapmaya başladım
    Ekran kartı 190-205 sol/s işlemci ise 25-30 sol/s alıyor ve avegare hasratem şu an artamakta toplam kullanılan güç miktarı 140 watt acaba zcash'i bu şekilde kazmak mantıklımı yada başka bir altcoin önerirmisiniz bu değerlere 2.5-3 günde ulaştım bazen makinrde kapandı average ondan düşük son olarak zcash'in geleceği nasıl ileride değer kazanırmı?Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Güncel değerleri

Stabil Çalışma değerlerinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karayel90 -- 24 Eylül 2017; 19:12:45 >

• Baya bir sövdüm miningcilere. Geçen sene RX480 alabileceğim paraya GTX 1050TI aldım. Allah bildiği gibi yapsın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.