Şimdi Ara

{DH ||| Minibüsçüler Grubu |||} (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
1
Favori
81.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 resimdeki araç bizim kapının önündeki hatta çalışıyo hatta hergun goruyorum Yanlız Tavan mesafesi güzel değil. Kambur şekilde biniyoruz ayakta olunca Bmcler motor sesi hariç çok güzel araçlar. Okul nedeniyle minibüs kullanıyorum genellikle yeşilköy-sefaköy Yeşilköy hattınada yeni M3000 gelmiş daha test etmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezerakin34

1 resimdeki araç bizim kapının önündeki hatta çalışıyo hatta hergun goruyorum Yanlız Tavan mesafesi güzel değil. Kambur şekilde biniyoruz ayakta olunca Bmcler motor sesi hariç çok güzel araçlar. Okul nedeniyle minibüs kullanıyorum genellikle yeşilköy-sefaköy Yeşilköy hattınada yeni M3000 gelmiş daha test etmedim

Mustafa bak sürekli müşterin burda.Bu adama muavin koltuğunu ayır sabahları..

• quote:

1 resimdeki araç bizim kapının önündeki hatta çalışıyo hatta hergun goruyorum Yanlız Tavan mesafesi güzel değil. Kambur şekilde biniyoruz ayakta olunca Bmcler motor sesi hariç çok güzel araçlar. Okul nedeniyle minibüs kullanıyorum genellikle yeşilköy-sefaköy Yeşilköy hattınada yeni M3000 gelmiş daha test etmedim

M3000 otobüs gibi bi sıkıntı yşamazsın merak etme ama şoförüne acıyorum dar sokaklarda

• quote:

durağın en hurda ve 92 model yapma kasa araçtır :D yani panzer kasadan çevirme BMC'ler bencede çok güzel araç hiç vurmuyor rampası ve düzü çok iyi ama yinede m 2010 'a göre çok iyi değil m2010'lar çok arıza yapıyor bizim duraktaki 3-4 kez yaptı sıfır olmasına rağmen bir m3000'ler var onlara hayranım m2010'larla kapışacak tek araç o minibüste çünkü ikisindede turbo intercooler motor var ben tam bir m3000 hayranıyım gemi gibi ve öküz gibi yolcu alıyor benden tam not m3000'e yanlız çok yakıyor melet

• karsan-power

{DH ||| Minibüsçüler Grubu |||}
  • karsandaki esneme hiç bir araçta yok geçen bindim yolu hissetmiyorsun ama manavre kabiliyeti yok arkadaşlar grubumuza imza yaptım isteyenler imzasına ekleyebilir mesajımı alıntı yapın gözükecektir

İMZA

DH Minibüsçüler Grubu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 80.S.5.5 -- 2 Ağustos 2010; 14:47:35 >
  • artik bu tip minibüslere ihtiyacimiz var...estetik acidan güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: SarIyer1-2

artik bu tip minibüslere ihtiyacimiz var...estetik acidan güzel

Bmc megastar ford transit ve iveco daily bu tip araçları var sana hak veriyorum bazı hatlar için çok iyi ama bazılaı için kötü çünkü uzun bi araç.

• evet, özellikle istanbulun rampali ve ayni zamanda dar sokaklari icin ters araclar

• aynen öyle bunlar istanbul trafiğene ters. rampa düz farketmiyor koop'ta vardı uçak gibi araçlar ayakta çakıyordu o403'ü solluyordu dağıtıyordu bunlar şimdi duraktan geliyorum bayıltıcı bir sıcaklık var arkadaş
  • quote:

araçlar yavaş yavaş değişiyor siz merak etmeyin en fazla 2 yıla kadar en az 1.90 cm yüksekliğinde araçlara bineceksiniz. BMC'yi yolcuda çok seviyor basamaklarıda çok güzel bizimkiler gibi değil sanki renault magnum'a biniyorsun o bile bizimkinin yanında düzgün kalır geçen kapısını vurduk yamuldu kapı ama düzelttirdi babam dün.

• MeKaNsIslar

• minibüsler artık isterse çift katlı olsun bizde bir kültürü var magirus olmasaydı bu kültür de olmazdı yıllarca sabahın ayazından akşamın yağmuruna o panzer kasalar 80s ler yolda kalmadan taşıdı biz yolcuları
    bizim gençliğimiz onlarla geçti
    MAGİRUS FOREVER
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanturkmn

minibüsler artık isterse çift katlı olsun bizde bir kültürü var magirus olmasaydı bu kültür de olmazdı yıllarca sabahın ayazından akşamın yağmuruna o panzer kasalar 80s ler yolda kalmadan taşıdı biz yolcuları
    MAGİRUS FOREVER

Abi çok haklısın ben magirusların en büyük destekçisiyim m2000 ler varken gidipte elektronik arabalara para vermem
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanturkmn

minibüsler artık isterse çift katlı olsun bizde bir kültürü var magirus olmasaydı bu kültür de olmazdı yıllarca sabahın ayazından akşamın yağmuruna o panzer kasalar 80s ler yolda kalmadan taşıdı biz yolcuları
    MAGİRUS FOREVER

o gün yeni m3000 ve m2010 yağmur yağarken tabi minibüsçüler bilir magırusların motoru havalı hayatta suda kalmaz neyse bi su birikintisine giriyor m3000 ve m2010 ikiside kalıyor daha yeni araçlar ikiside full elektronik araç sulu motorlar uzun mesafe için iyidir kısa mesafe için değil yeni iveco daily gördüm minibüs yapmışlar stop lambaları ve arka tarafı bir acaibime gitti birde araç sarı renk ve tren gibi acaib yolcu alır hoşuma gitmedi değil ama çok pahalı 80.000 tl çok fazla o araca be koç ... Koç ne yapsa kazık sokacak bi yer arıyor bence BMC'nin artık koç'u utandıracak bir minibüs yapması lazım yapsa yapsa BMC yapar.

• BMC , minibüs yapmaktan fazla cakmiyor...onlarin uzmanlik alani daha cok kamyon üretimi...

yaptiklari minibüsler daha 1-2 yasina gelmeden her yeri paslanip dagiliyor..tak tuk
    sasler yapiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: SarIyer1-2

BMC , minibüs yapmaktan fazla cakmiyor...onlarin uzmanlik alani daha cok kamyon üretimi...

yaptiklari minibüsler daha 1-2 yasina gelmeden her yeri paslanip dagiliyor..tak tuk
    sasler yapiyor

sana şöyle anlatiyim o gıcırdamı sesi bmc'lerin hepsinde var ön takım ve süspansiyon ayarı yüke göre yapıldığı için boşken öyle gıcırdama sesleri oluyor levend xl ve megastar'larda buna dahil..

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafaemir

şu belediye alsın İ.E.T.T körüklü man ve mercedes citaro'yu bi tarafına montelesin yolu felç ediyor arkadaş öküz gibi araba lan zaten bizim ordaki yola normal otobüs fazla adam bide körüklü yolluyor trafik tıkanıyor. Ben bu belediyedeki aklıııııııı .......!!!!!

yolun tıkanması konusunda haklısın zaten koruklu arabalar ılk ve son arabalar yani yoğunlugun oldugu saatler solo tıpı arabalar kaldırmıo hattı yolcularla kavga çıkıyo genellıkle..
  • minibüscüler forumuda sesis

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.