Şimdi Ara

DH Metal Toplulugu (1598. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.635
Cevap
65
Favori
934.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15961597159815991600
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Thrown to the Sun yeni albümünden Maladies to be Cured adlı şarkıya çektiği klibi yayınladı

• Goatmoon'un son albümü çok güzel. Irkçı mırkçı. Yine de güzel.

Black sevenler bakabilir.

• Opeth geliyor lan yıkın forumu
  • Bu opeth'in kaçıncı gelişi niye bu kadar şaşırıp seviniyolar anlamıyorum. açıklanınca yine mi opeth dedim. yeter ulan nice gruplar var.
  • Algol kullanıcısına yanıt
    Hocam sen hayırdır?

Long time no see
  • Alın lan biraz düzgün müzik dinleyin
  • Rock Off 2015'e Havok'un gelmesini isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Rock Off 2015'e Havok'un gelmesini isterim.

havok tan bir kaç sarkı önersene dostum , bakayım simdi
  • yanmısbozuka kullanıcısına yanıt
    Morbid Symmetry, Covering Fire, Killing Tendencies, Point Of No Return, Give Me Liberty or Give Me Death, Path to Nowhere, The Root of Evil şarkılarını dinleyebilirsin. Özellikle Time is Up isimli albümlerini dinlemeni öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 25 Aralık 2014; 23:34:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Morbid Symmetry, Covering Fire, Killing Tendencies, Point Of No Return, Give Me Liberty or Give Me Death, Path to Nowhere, The Root of Evil şarkılarını dinleyebilirsin. Özellikle Time is Up isimli albümlerini dinlemeni öneririm.

Henuz yanliz covering fire i bir kere dinledim ve ilk izlenim cok guzel , sanirim bende rock off 2015 e ilk gelmesini istedigim gruplar listesine yazcam .

Genelde vokale dikkat ederim ilk dinleyisimde yeni gruplari , cok hosuma gitti phil anselmo tadi aldim ki uzun sure arayistaydim aslinda

Tesekkur ederim humiyetcigim havoka hep bakcaktm ama sen vesile oldun mersi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gothmog a Maia

Bu opeth'in kaçıncı gelişi niye bu kadar şaşırıp seviniyolar anlamıyorum. açıklanınca yine mi opeth dedim. yeter ulan nice gruplar var.

En son 3 yıl önce geldiler. Herkes yıllardır bu müziği dinleyicisi olmak zorunda değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

quote:

Orijinalden alıntı: Gothmog a Maia

Bu opeth'in kaçıncı gelişi niye bu kadar şaşırıp seviniyolar anlamıyorum. açıklanınca yine mi opeth dedim. yeter ulan nice gruplar var.

En son 3 yıl önce geldiler. Herkes yıllardır bu müziği dinleyicisi olmak zorunda değil.

ben yıllardır dinleyicisi olmama ve 2011 konserine gitmeme rağmen doymadım/ doymuyorum kendilerine , her festivalde gelse sorun olmaz Opeth , he aynı grubun her sene gelmesi benimde eleştirdigim konu haggard mesela her yıl geliyor ama Opeth bambaşka her ay bile gelse dinlenir
  • yanmısbozuka kullanıcısına yanıt
    Evet o şarkı güzeldir. Sanmıyorum ama umarım gelirler. Şu an yükselişte olan bir grup olduğu için ileride gelmesi daha zor olabilir. Açıkçası Havok'un üyelerinin kendi müzik aletlerinde çok başarılı olduklarını düşünüyorum. Bu tarz vokalleri genelde beğenmesem de Havok'un vokali hoşuma gidiyor.

Rica ederim.
  • Rosicky'de ne yetenekler varmış öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: guitarist999

Rosicky'de ne yetenekler varmış öyle

The Day That Never Comes,Master of Puppets,Battery.:)

En sevdigi sarki mop mus.

Playlisti boyleymis:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Algol

Goatmoon'un son albümü çok güzel. Irkçı mırkçı. Yine de güzel.

Black sevenler bakabilir.

pagan gibi sanki
  • Bana da pagan gibi geldi. Folk/pagan metal Moonsorrow'u tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

Opeth geliyor lan yıkın forumu

77 lira la.Uyduruk Metallica ne kadar alıyordu Mikaelim canım benim ne kadar alıyorKesinlikle gidiyorum ben buna
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anatolium67

Bana da pagan gibi geldi. Folk/pagan metal Moonsorrow'u tavsiye ederim.

graveland thousand swords güzeldir, biliyorsunuzdur gerçi
  • 
Sayfa: önceki 15961597159815991600
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.