Şimdi Ara

DH Metal Toplulugu (1363. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.635
Cevap
65
Favori
934.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13611362136313641365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: çakşuldiner

quote:

Orijinalden alıntı: ÖlümÇokYakın

quote:

beyler merhaba, ya şu Necrophagist ve Carcass diskografisini nerden bulabilirim bir el atın

Torrentlerdne bulabilrsin hocam

yok hocam mamundada bulamadım pat.kh da da yok

Zamunda , bunaltı gibi siteler diskografi açısından zayıftır.
    Torrent kullanıyorsanız RMT`de ikisi de FLAC ve mp3 olarak var. Metal-tracker`da ikisi mp3 olarak var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PÜSKÜLLÜ MORUK -- 7 Eylül 2012; 0:27:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VIKING

quote:

quote:

quote:

beyler merhaba, ya şu Necrophagist ve Carcass diskografisini nerden bulabilirim bir el atın

Torrent kullanıyorsanız RMT`de ikisi de FLAC ve mp3 olarak var. Metal-tracker`da ikisi mp3 olarak var.

Ayrıca iso.hunt'unda gayet iyi bir arşivi vardır.Belki seed sorunu çekersiniz ama gideri ve arşivleri var heriflerin
  • quote:

Orijinalden alıntı: VIKING

quote:

quote:

quote:

teşekkürler hocam, ikisine de bakacağım şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arada In flames şarkısı atıp kaçıyorum işte
    Jesper We Trust!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oroborus -- 8 Eylül 2012; 1:22:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtremeHatred

quote:

Orijinalden alıntı: Sociopathious

Ben Pyschedelic ve Progressive Rock önerileri istiyorum. Ancak (Emre senin için söylüyorum bunu) İtalyanca falan olmasın

bende istiyorum gerçi forumda var progressive rock konusu ama herkes bilindik şeyler yazmış popüler gruplar arasında dönüp durmuşlar

Sizin derdinize benden başka ilaç çıkmıyor buralarda artık ya la.

Popol Vuh'un Hosianna Mantra albümünü dinleyin. Ben bir dinledim, huşu içinde yüzüyordum, dayanamadım plağını aldım. Böyle dingin sakin kedi gibi bir albüm. Kapağı bile yalanası.

Kapaklarnan tavsiye veriyom. Genelde Progressive Rock.

England - Garden Shed

Goblin - Tenebrae (Nuri Alço filmleri tandanslı enstrümental müzikler var. Çok iyi. Kafa garanti.)

Jade Warrior - Released (Bu Psychedelic Rock, adamlar etnik soslu takılmışlar.)

Causa Sui - Summer Sessions Vol.3

Curly Curve - Curly Curve (Krautrock/Hard Rock kırması bir albüm, çok iyi şarkılar var.)

White Willow - Storm Season (Bayan vokalli, on numara.)

Svanfridur - What's Hidden There? (Folk ve Psychedelic etkili Prog-Rock)

Şunları bir sindirin hele, beğenirseniz daha da tavsiye yaparım.
  • @Ɛnslaved

hepsini indirdim yarın sabah ilk işim bunları dinlemek olacak.teşekkür ediyorum.
  • quote:

rutracker'da kesin vardır bak istersen.
  • Arkadaşlar sizden grup tavsiyesi istiyorum.İstediğim şey ana vokalin sesinin iyi oolması.Nasıl diyim birçok grup dinledim bu aralar müzk iyi olsada vokallerin sesini beğenemedim.
  • beyler remember tomorrow tarzı önerisi olacak var mı kafam bozukta biraz dinleyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Destdestron

Arkadaşlar sizden grup tavsiyesi istiyorum.İstediğim şey ana vokalin sesinin iyi oolması.Nasıl diyim birçok grup dinledim bu aralar müzk iyi olsada vokallerin sesini beğenemedim.

Vokal istiyorsan Heavy Metal gruplarına bakmanı tavsiye ederim . Hepsi operacı mübarek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asator

quote:

Arkadaşlar sizden grup tavsiyesi istiyorum.İstediğim şey ana vokalin sesinin iyi oolması.Nasıl diyim birçok grup dinledim bu aralar müzk iyi olsada vokallerin sesini beğenemedim.

Vokal istiyorsan Heavy Metal gruplarına bakmanı tavsiye ederim . Hepsi operacı mübarek

Biraz örnek verebilirmisin en kalitelilerinden? lütfen
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: VoicesOfTheDead

quote:

Bugün elini veren yarın...

• Benim elim değil neyseki
  • quote:

Power metal? Blind Guardian dinlendin mi hiç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johan Hegg

quote:

Dediğin türüde grubuda dinlemedim doğrusu vama merak ettim bi dinliyim. Bu aralar üyelerin bana verdiği bütün grupları dunledim. 2-3 grup aktif şuan.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Johan Hegg

quote:

Dediğin türüde grubuda dinlemedim doğrusu vama merak ettim bi dinliyim. Bu aralar üyelerin bana verdiği bütün grupları dunledim. 2-3 grup aktif şuan.

Hansi'nin sesi şarap gibidir ya yıllandıkça daha güzelleşiyo. kesin beğenirsin gibime geliyo
  • @Destdestron
    Özellikle bakman gereken türler Power ve Heavy Metaldir . Başlıca gruplar ; Iron Maiden , Judas Priest , Blind Guardian , Riot , Dio , Accept , Iced Earth
    Kusura bakma bu tarz müzikleri fazla dinlemem ama ilk önce bunlardan başla , istersen diğer arkadaşlarda yardım eder

• Son zamanlarda dinlediğim en iyi şarkılardan
  • http://psychocydd.co.uk

Bu site de benden size kıyak olsun ^^
  • 
Sayfa: önceki 13611362136313641365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.