Şimdi Ara

DH Metal Toplulugu (1361. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.636
Cevap
65
Favori
934.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13591360136113621363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ÖlümÇokYakın

@VIKING

Godgory'e hayran kaldım. Melodiler falan çok iyi yapmışlar. Teşekkür ederim

Diğer albümleri de güzeldir. Benzer olarak Eternal Tears of Sorrow a bakabilirsin yanlış hatırlamıyorsam 2001 den sonraki albümlerinde tarz değiştirdiler 97 2001 arasına bir gözat.

Omnium Gatherum`da aynı tadı verebilir Spirits and August Light albümlerini severim.

• quote:

Orijinalden alıntı: VIKING

quote:

Orijinalden alıntı: ÖlümÇokYakın

@VIKING

Godgory'e hayran kaldım. Melodiler falan çok iyi yapmışlar. Teşekkür ederim

Diğer albümleri de güzeldir. Benzer olarak Eternal Tears of Sorrow a bakabilirsin yanlış hatırlamıyorsam 2001 den sonraki albümlerinde tarz değiştirdiler 97 2001 arasına bir gözat.

Omnium Gatherum`da aynı tadı verebilir Spirits and August Light albümlerini severim.

Eternal Tears of Sorrow'u biliyorum. Black Tears, Fall of Man, Shattered Soul şarkılarını çok severim.

Omnium'da Melodik gibi bir şeyse kesin severim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hell Patrol

quote:

Orijinalden alıntı: sage29

Doom Metal konusunda biraz daha geniş bilgiye sahip olabilmek için size açılıyorum beyler.Var mı kesinlikle dinle dediğiniz gruplar,şarkılar?

(Candlemass,Doomsword,Anathema,Katatonia,Opeth,Empyrium,Agalloch,Paradise Lost,Swallow of Sun,Saturnus,Shape Of Despair,Theatre Of Tragedy hariç kusura bakmayın iyi bi dinleyiciyimdir )

Amorphis, Tristania, Moonspell, The Gathering olabilir.

Amorphis pek doom grubu sayılmaz bence progresif metal takılıyorlar bence.Yani en azından 2011 ve 2010 albümlerinden yola çıkarak söylüyorum bunları (güzeller bence ona laf yok ) Moonspell,Gatherin ve Tristania'dan albüm önerisi yapabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Lupara_

quote:

Orijinalden alıntı: çakşuldiner

beyler bir sorum olacak, burada Death Metal dinlemeyi seven ama "Death" grubunu sevmeyen var mı

Ben varım. Death in saundu ve vocalleri benim hoşuma gitmiyor. Gorefest in tarzı daha hoş.

evet benim de dinlediğim parçaları çok az

• Her seferinde etkilemeyi başarıyor beni.
  • @VIKING

Etos candır canandır. 2001 yılında çıkardıkları " A Virgin and A Whore" adlı albümde neredeyse kötü şarkı yoktur , zamanında çok dinlemişimdir

Edit : Reklamlar

In The Silence - A Fair Dream Gone Mad

Atmospheric progressive metal

Kolay kolay prograsif dinlemem ama bu albüm cidden kendini dinlettiriyor

Ex Deo - Caligvla

Epic Melodic death metal

Vokal olarak çok beğendiğim Maurizio Iacono (Kataklysm) abimizin grubudur . Riffler vokal cidden çok iyi tavsiyedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esegard -- 1 Eylül 2012; 22:19:59 >

• Uzun zaman olmuştu izlemeyeli tüyler diken diken yine
  • Jointstereo - Refract The Fears - 2012
    Depressive / Doom Metal

Lycanthia - Oligarchy 2012
    Gothic/Doom/Death Metal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PÜSKÜLLÜ MORUK -- 2 Eylül 2012; 11:47:54 >
  • [DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=I89m7EeDba4

[DHTUBE=]http://www.youtube.com/watch?v=Mr5Tlr_b4AI&feature=related]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daikataNa~ -- 2 Eylül 2012; 11:59:16 >
  • merhaba arkadaşlar Post / Experimental Rock tarzı yapıyoruz yapmıs olduğumuz parcaları paylaşmak istedim yorumları bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Nepenthe*

Uzun zaman olmuştu izlemeyeli tüyler diken diken yine

Şarkı ayrı güzel performans ayrı güzel.
  • Tel hatası, silinsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KatakIysm -- 2 Eylül 2012; 22:00:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trajedin devam etmiş yalnız.
  • Ben Pyschedelic ve Progressive Rock önerileri istiyorum. Ancak (Emre senin için söylüyorum bunu) İtalyanca falan olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sociopathious

Ben Pyschedelic ve Progressive Rock önerileri istiyorum. Ancak (Emre senin için söylüyorum bunu) İtalyanca falan olmasın

İspanyol yir misin?
  • İngilizce söyledikleri sürece isterlerse arap olsunlar
  • Beyler Orphaned Land vokalisti Kobi Farhi Türk vatandaşlığına başvurmuş. Türkiye'ye konsere geldiğinde hep Fahri Fahri diyorlarmış, bu da yeter artık Türk olayım da kurtulayım demiş.

mörç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sociopathious

Ben Pyschedelic ve Progressive Rock önerileri istiyorum. Ancak (Emre senin için söylüyorum bunu) İtalyanca falan olmasın

bende istiyorum gerçi forumda var progressive rock konusu ama herkes bilindik şeyler yazmış popüler gruplar arasında dönüp durmuşlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Destdestron

Merhaba arkadaşlar uzun bir süredir Metallica ve Rammstein dinliyorum sadece.AC DC-PİNK FLOYD-gun n' roses-İron Maiden-Megadeth gibi grupları dinlemeye çalıştım ama nedense hiç hoşuma gitmedi.Bana grup önerebilirmisiniz?

Sen şu anda Disturbed'a geçmesi gereken bir metal dinleyicisisin.Haydin yaz yutuba araştır biraz dinle

Hocam k.bakma cevap yazamadım ama şunu bil ki disturbed'i bayağı dinledim ve hoşuma gitti şuanda da dinliyorum.Sağol.

-----------------
    Arkadaşlar Bullet For My Valentine dinleyen varmı? zamanında most wanted sayesinde keşfetmiştim grubu.
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar uzun bir süredir Metallica ve Rammstein dinliyorum sadece.AC DC-PİNK FLOYD-gun n' roses-İron Maiden-Megadeth gibi grupları dinlemeye çalıştım ama nedense hiç hoşuma gitmedi.Bana grup önerebilirmisiniz?

Sen şu anda Disturbed'a geçmesi gereken bir metal dinleyicisisin.Haydin yaz yutuba araştır biraz dinle

Hocam k.bakma cevap yazamadım ama şunu bil ki disturbed'i bayağı dinledim ve hoşuma gitti şuanda da dinliyorum.Sağol.

-----------------
    Arkadaşlar Bullet For My Valentine dinleyen varmı? zamanında most wanted sayesinde keşfetmiştim grubu.

Anvil,Grave Digger çok iyidir.

Thrash seversen Descturction,Kreator güzel gider

Sodom,Carcass,Death,Callenish Circle, Blood Tsunami bunlarda çok çok iyidir. Benzer tarz ve soundları vardır
  • 
Sayfa: önceki 13591360136113621363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.