Şimdi Ara

*** DH MERCEDES-BENZ YILDIZ KULÜBÜ ( İMZA EKLENDİ RESİMLERLE 111 ÜYE) ***2017*** (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
590
Cevap
9
Favori
149.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkesin bayramını kutlarım. Benide mercedes hastalarına ekleyebilirmisiniz. Hatta varsa manyakları kısmına

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bianconera -- 26 Eylül 2009; 21:32:00 >
  • arkadaşlar ağzınızı hayra açın bayram bayram. bizmde arabamızın resmi var burda. Allah kimseye kaza bela vermesin inşallah. hepinize iyi bayramlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

@blackjackue#8
    Hoşgeldin yıldız hayırlı ugurlu olsun.
    Bu arada herkesin bayramını kutluyorum bende.

hoşbulduk hocam selamlar
  • Bizim yıldızın rütbesini sökmüş şerrreflszler bu takımda yerim yok artıkPeder daha fark bile edemedi yıldızın olmadığını hahaha.
    Gerçi böyle de modifiyeli gibi oldu ama insanın gözü arıyor işte direksiyondayken onu görmeyi
  • Rahmetli dedim 89 model 200E'sinin her hafta yıldızını söküyorlardı. Dedem inatla yenisini taktırıyor, o dallamalar da inatla söküyorlardı.

Bu arada biz E250 CDI almadık. 10.000€ fiyat farkı, vergi avantajı ve 2010 model olması gibi avantajlardan ötürü E200 CGI aldık. 184hp olanlardan. Rahmetli gibi beyaz renk siyah tavanlı bu da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canozpinar

Rahmetli dedim 89 model 200E'sinin her hafta yıldızını söküyorlardı. Dedem inatla yenisini taktırıyor, o dallamalar da inatla söküyorlardı.

Bu arada biz E250 CDI almadık. 10.000€ fiyat farkı, vergi avantajı ve 2010 model olması gibi avantajlardan ötürü E200 CGI aldık. 184hp olanlardan. Rahmetli gibi beyaz renk siyah tavanlı bu da.

Bende taktım yıldızı dün umarım bu son olur: )
    Düzeltiyim o halde E200 CGI olarak.
  • C class forever c200 alıcagız allah nasip ederse..
  • mustafa abi benide listeye eklersen sewinirim.mb sahibi degilim ama mb aşıgıyım.

İstanbuldan Ahmet
  • İşte mercedesimin resimleri...

*** DH MERCEDES-BENZ YILDIZ KULÜBÜ ( İMZA EKLENDİ RESİMLERLE 111 ÜYE) ***2017***

*** DH MERCEDES-BENZ YILDIZ KULÜBÜ ( İMZA EKLENDİ RESİMLERLE 111 ÜYE) ***2017***

• Arkadaşlar malum kış geliyor, ben de aracımın sileceklerini değiştirmeyi düşünüyorum. Aldığımdan beri yani 4 yıldır aynı sileceği kullanıyorum ve bir problem çıkarmadı. Şimdi serviste mi değiştireyim yoksa dışarıda herhangi bir özel serviste mi değiştireyim karar veremedim. Daha uygun olsun diye 1 yılda çöpe gidecek silecek de almak istemiyorum. Bu konu hakkında bilginiz varsa yardımınızı bekliyorum. Silecekler muz tipi.
  • Sanayide ucuza satılanlar kışı çıkarıyor fakat yazın Antalya güneşini yedimi rahmetli oluyorlar. Yazın da zaten neredeyse hiç lazım olmuyor. Yani fiyatları karşılaştırıp ekonomik olan takılabilir.
  • O zaman önce bir fiyat araştırması yapmalıyım. Orjinal, yani serviste takılan sileceklerin fiyatı ya da sanayideki sileceklerin fiyatı hakkında bir bilginiz var mı?
  • Servistekilerin fiyatını bilmiyorum. Genelde sanayide veya Mer-Ser'de ucuzundan taktırıp geçiyoruz. Onların da fiyatı aklımd değil maalesef.
  • Teşekkür ederim, servisi arayarak fiyat alabilirim sanırım, Mer-Ser'den de bir fiyat alayım arasından seçim yaparım artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canozpinar

Rahmetli dedim 89 model 200E'sinin her hafta yıldızını söküyorlardı. Dedem inatla yenisini taktırıyor, o dallamalar da inatla söküyorlardı.

keske e250 cgi alsaydınız yahu ama arada baya bir fark varmıs baktımda..

usta benide ekleyebilirsin..

w204 c180 kompressor beyaz fascination paket..panoramik cam ve amg yok..

bana gore tek eksiği e serisi s sersii gibi arabayı surerken onundeki yıldızı gormemek..

• Liste Güncel.
  • merhaba arkadaşlar sizden bir konuda yardım almak istiyorum .. w203 kasa mercedes C serisi araç düşünüyorum 2005-2006 olmak kaydıyla 3 kollu direksiyonlu avantgarde paketli düşünüyorum .. görüşleriniz-kronik problemler-yakıt tüketimleri nelerdir .

180-200-230 arasında uygun olanı düşünüyorum . uygun olanda c180K oluyor galiba 100.000 km yi devirmemiş 2005-2006 nın ortalama piyasası nedir . şimdiden herkese tesekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: connectgücü

merhaba arkadaşlar sizden bir konuda yardım almak istiyorum .. w203 kasa mercedes C serisi araç düşünüyorum 2005-2006 olmak kaydıyla 3 kollu direksiyonlu avantgarde paketli düşünüyorum .. görüşleriniz-kronik problemler-yakıt tüketimleri nelerdir .

180-200-230 arasında uygun olanı düşünüyorum . uygun olanda c180K oluyor galiba 100.000 km yi devirmemiş 2005-2006 nın ortalama piyasası nedir . şimdiden herkese tesekkür ederim

60.000 TL'yi en azından gözden çıkarmanız gerekiyor temiz, km'si fazla olmayan C180 k W203 için..
    Bildiğim kadarıyla kronik bir problemi yok, biraz yakıtta sıkıntı yaratabilir şehir içinde.
    Bu kasayı ben çok beğeniyorum hem ağırbaşlı hem de sportif bir duruşu var bana göre.Güncel kasa epey sportif duruyor.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.