Şimdi Ara

*** DH MERCEDES-BENZ YILDIZ KULÜBÜ ( İMZA EKLENDİ RESİMLERLE 111 ÜYE) ***2017*** (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
590
Cevap
9
Favori
149.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gösterdiğiniz aracın fiyatı epey uygun ama donanım olarak eksiği var hem de manuel.
    Mercedes almışken gemileri yakıp full donanım olmasa da otomatik almak lazım
  • aslında otomatik manuel farketmiyor ama avantgarde yazdığı için ilgimi cekti . avantgarde değilse gerek yok o araca
  • Bizim yeni yavru.
    *** DH MERCEDES-BENZ YILDIZ KULÜBÜ ( İMZA EKLENDİ RESİMLERLE 111 ÜYE) ***2017***

*** DH MERCEDES-BENZ YILDIZ KULÜBÜ ( İMZA EKLENDİ RESİMLERLE 111 ÜYE) ***2017***
  • W212 önden kim ne derse desin hoş duruyor.Arkadan aynı şeyi söyleyemesem de.Ekliyorum ön sayfaya yıldızı :)
  • Arka tarafı gündüz biraz özürlü duruyor evet ama akşamları arka stopların ışıkları durumu kurtarıyor.
  • MERCEDES'İN BU KASA İSİMLENDİRMELERİNİN (W116, W126, W212 VS GİBİ) ANLAMI NEDİR? YANİ NASIL BİR SİSTEMATİĞİ VAR?
  • MERCEDESCİLER, ÇOK AĞIR SİZİN TOPİC. HİÇ HAREKET YOK.
  • Bildiğim kadarıyla bir anlamı yok o kodların.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stiilloo

MERCEDES'İN BU KASA İSİMLENDİRMELERİNİN (W116, W126, W212 VS GİBİ) ANLAMI NEDİR? YANİ NASIL BİR SİSTEMATİĞİ VAR?

ONLAR MODEL NOLARIDIR.MESELA C200 1992-1998 ARASI W202'DİR.HER MODELİN W İLE BAŞLAYAN BİR NUMARASI VARDIR.BMWLERDE BU E İLE BAŞLAR
  • Arkadaşlar şu imza işine girelim diyorum desteginiz olursa çogunluk isterse tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: stiilloo

MERCEDES'İN BU KASA İSİMLENDİRMELERİNİN (W116, W126, W212 VS GİBİ) ANLAMI NEDİR? YANİ NASIL BİR SİSTEMATİĞİ VAR?

W demek Wagon anlamına geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

Arkadaşlar şu imza işine girelim diyorum desteginiz olursa çogunluk isterse tabi

kardeş girelimde yalnız amblem şu yeni c180 lerin öz ızgaradakiler gibi metelik şöyle modern şık bişi olsun..

senin imzadaki gibi eski bişi yapmayalaım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Corvınus

quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

Arkadaşlar şu imza işine girelim diyorum desteginiz olursa çogunluk isterse tabi

kardeş girelimde yalnız amblem şu yeni c180 lerin öz ızgaradakiler gibi metelik şöyle modern şık bişi olsun..

senin imzadaki gibi eski bişi yapmayalaım..

Yav sen bana ne bakıyosun ben classic takılmayı seviyorum ayrı mesele
    imza işine girersek ki pek destek göremiyoruz alternatifi bol olur elbet

• her türlü destek veriyorum arkadaşlar
  • İmzalarımız eklenmiştir arkadaşlar kullanmanızı rica eder,esenlikler dilerim
  • bu g classlara hayranım ne kadar bu arabalar bilen varmı?

böyle arabam olsun isterdim

http://www.emercedesbenz.com/Images/May08/22_2009_Mercedes_Benz_G_Class_L.jpg
  • konunuzu bir süre rahatsız edeceğim ama bir duyuru yapmak istiyorum:

otomobil genel bölümüne girmeyen kullanıcılar için duyurumu yapmak istiyorum.
    http://forum.donanimhaber.com/m_36922111/mpage_1/fromTicket_/key_//tm.htm
    eğer ki yukarıdaki linke bakarsanız akaryakıt zamlarına karşı yapılan bir protestoyu görürsünüz.
    desteklerinizi esirgemezseniz sevinirim.
  • konunuzu bir süre rahatsız edeceğim ama bir duyuru yapmak istiyorum:

otomobil genel bölümüne girmeyen kullanıcılar için duyurumu yapmak istiyorum.
    http://forum.donanimhaber.com/m_36922111/mpage_1/fromTicket_/key_//tm.htm
    eğer ki yukarıdaki linke bakarsanız akaryakıt zamlarına karşı yapılan bir protestoyu görürsünüz.
    desteklerinizi esirgemezseniz sevinirim.
  • Bu topic'i nası oldu göremedim ben!

Beni de eklersen memnun olurum arkadaşım.

Şu anda mevcut kullanılan

E320 Avantgarde 2001
    C200 Kompressor Avantgarde 2009
    CLS500 2005
    S320 4matic 2008

kullanıyoruz amcamlar ile ortak olarak.

Ayrıca imzalar gerçekten çok hoş olmuş hemen birini ekliyorum imzama. Hazırlayan arkadaşın ellerine sağlık.
  • Hoşgeldin arkadaşım.Liste epey kabarıkmış her segmentten bir merso var maşaallah.
    Arkadaşlar imza ile ilgili her türlü önerinizi yapabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.