Şimdi Ara

DH MEiZU KULLANICI TOPLULUĞU -->İnceleme ve Firmware - Firmwareler Güncellendi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.699
Cevap
9
Favori
111.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu gün next yetkili servisini aradım ve meizumun sonunun ne olduğunu sordum
    değiştireceklermiş... görün bakın sizler için neler yaptım meizuma
    neyse hayırlısıyla pazartesi gidip teslim alacağım inşallah
  • quote:

Orjinalden alıntı: dr.alphi

quote:

Orjinalden alıntı: ramazanyurt

yav arkadaşlar şu favoriler olayını bir anlatın gözünüzü seveyim. yanlışlıkla müzik klasörünün tamanını favorime ekle dedim, şimdi de kaldıramıyorum. sevdiğim 3-5 şarkıyı favorilerime eklemek istiyorum. nasıl yapılır bu iş. m6 sl kullanıyorum.

sevgili ramazanyurt

valla favori olayını ben de bilmiyorum nasıl yapılıyor ama ilk iş öğrenip yardımcı olacağım sana
    bi süre bekleyebilirsin umarım?

arkadaşım favoriler olayını hallettim. şimdilik sorun yok.
  • quote:

arkadaşlar bu gün next yetkili servisini aradım ve meizumun sonunun ne olduğunu sordum

Sanırım yeni firmware atmaya çalıştın! onda mı göçtü..?
  • quote:

Orjinalden alıntı: frux

quote:

arkadaşlar bu gün next yetkili servisini aradım ve meizumun sonunun ne olduğunu sordum

Sanırım yeni firmware atmaya çalıştın! onda mı göçtü..?

aynen öyle oldu çaktırma

• Arkadaşlar bende almak istiyorum ama koruyucu kılıf ı çıkmıyosa bile nerden alabilirim. Yada benzer bişeyini ..

Hepsiburdada paket içeriğinde koruyucu taşıma torbası var diyo ama çıkmıyomuş galiba ..

birda next in kendi bayisindeki fiyat 2gb = 289 TL Link

# PAKET İÇERİĞİ
    # Next&Meizu Mini Player
    # Koruyucu taşıma torbası
    # Temizleme Bezi
    # El askılığı
    # Kulaklık
    # USB Kablo
    # Kurulum CD’si
    # Kullanım Kılavuzu TÜRKÇE
    # Garanti belgesi
  • quote:

Orjinalden alıntı: g.u.v.e.n

Arkadaşlar bende almak istiyorum ama koruyucu kılıf ı çıkmıyosa bile nerden alabilirim. Yada benzer bişeyini ..

Hepsiburdada paket içeriğinde koruyucu taşıma torbası var diyo ama çıkmıyomuş galiba ..

birda next in kendi bayisindeki fiyat 2gb = 289 TL Link

# PAKET İÇERİĞİ
    # Next&Meizu Mini Player
    # Koruyucu taşıma torbası
    # Temizleme Bezi
    # El askılığı
    # Kulaklık
    # USB Kablo
    # Kurulum CD’si
    # Kullanım Kılavuzu TÜRKÇE
    # Garanti belgesi

Zaten çizilmemesi için cihazın ön ve arka tarafına ince koruyucular yapıştırılmış..
    hızlıal.com'dan aldım tüm aksesuarı eksiksiz geldi.. 4 çift kulaklık sünger pedi dahi çıktı.. >
    Eskiden pahallı satılıyordu doğru.. Şu an fiyatı çok uygun.. 4gb'lığı 109 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 4 Ocak 2009; 1:30:12 >

• bende kartimla problem yasadigim icin hizli al dan aldim..pazartesi gelir tahminimce su an ups formula hub da bekliyor yavru..
    ipod touch tan tecrube ettim arka tarafta cizik olayini o yuzden once kilif onemli benim icin..
    yapiskan jelatin olayini sevmiyorum ilk gunden cikaririm telefonlarimda bile..

kaliteli kulaklik almayi planliyorum oneriniz varmidir?
  • bende almak istiyorum en uuccuz sekilde kaç paraya mal olur ve nereden alablirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: tuturuk

bende almak istiyorum en uuccuz sekilde kaç paraya mal olur ve nereden alablirim

Hizli al .com dan alabilirsin ya da hepsiburada .com dan al 85ytl 2gblıkları ama hepsi de kalmamıştı 2GB lığı
    genede bak sen
  • arkadaşlar
    ben de topluluğa katılmak istiyorum.Bende 4GB YE-M6SL var .Benim de video convert sorunum var bir türlü çözemedim.Video convert progrmı çalışmıyor daha doğrusu convert talimatı verdiğmde hiç bir hareket yok ne yapmam lazım.Bir kaç converter ile çevirip mp4 playere ma attım ama player görmüyor onları.Kullandığım converter programları:Format factory ve Winavi mp4 coverter.Ya rdım lütfen.
  • quote:

bende almak istiyorum en uuccuz sekilde kaç paraya mal olur ve nereden alablirim

hızlıal.com'da fiyatı daha ucuz ve aksesuarları tam olarak geliyor.. Almışken kesinlikle 4gb'lık al.. arada 25 lira fark var..
  • quote:

Orjinalden alıntı: deusex

arkadaşlar
    ben de topluluğa katılmak istiyorum.Bende 4GB YE-M6SL var .Benim de video convert sorunum var bir türlü çözemedim.Video convert progrmı çalışmıyor daha doğrusu convert talimatı verdiğmde hiç bir hareket yok ne yapmam lazım.Bir kaç converter ile çevirip mp4 playere ma attım ama player görmüyor onları.Kullandığım converter programları:Format factory ve Winavi mp4 coverter.Ya rdım lütfen.

Loli converter sorunsuz.. Servisi tavsiye etti..
    http://rori.parba.cz/videoconverter/

• quote:

quote:

hızlıal.com'da fiyatı daha ucuz ve aksesuarları tam olarak geliyor.. Almışken kesinlikle 4gb'lık al.. arada 25 lira fark var..

Ama hızlı alda sp versiyonu satılıyo demişsiniz o daha kalın değil mi sl ye göre ..

Birde hızlı alda kılıfı geliyomu

Sitede bi kişide satıyor ve içinden bunlar çıkıyormuş ama next in getirdiği değil çindeki

DH MEiZU KULLANICI TOPLULUĞU -->İnceleme ve Firmware - Firmwareler Güncellendi

1 adet mp3 player
    Kurulum cd si
    1 adet Stereo kulaklık
    USB kablo
    Kullanma klavuzu( ingilizce)
    Taşıma kabı(silikon)
    Taşıma kabı(plastik cam)
    boyun askısı
    bileklik askısı
    kol bandı
    Seyahat sarj cihazı
    Kadife kılıf
    kadife silme bezi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g.u.v.e.n -- 4 Ocak 2009; 14:18:31 >

• quote:

Orjinalden alıntı: g.u.v.e.n

quote:

quote:

Ama hızlı alda sp versiyonu satılıyo demişsiniz o daha kalın değil mi sl ye göre ..

Birde hızlı alda kılıfı geliyomu

Sitede bi kişide satıyor ve içinden bunlar çıkıyormuş ama next in getirdiği değil çindeki

DH MEiZU KULLANICI TOPLULUĞU -->İnceleme ve Firmware - Firmwareler Güncellendi

1 adet mp3 player
    Kurulum cd si
    1 adet Stereo kulaklık
    USB kablo
    Kullanma klavuzu( ingilizce)
    Taşıma kabı(silikon)
    Taşıma kabı(plastik cam)
    boyun askısı
    bileklik askısı
    kol bandı
    Seyahat sarj cihazı
    Kadife kılıf
    kadife silme bezi

Meizu global bir marka.. Türkiye disbiritörü de Next gibi güvenilir bir firma.. Bu tip ürünlerde garanti çok önemlidir!
    http://www.next.com.tr/default.asp?git=9&urun=171
    sr serisi 3mm daha kalın sadece.. Ben pil açısından sr serisinin daha iyi olduğunu düşünüyorum.. hızlıal'dan aldım;kılıfı ve 4çift sünger pedleri ile eksiksiz geldi.. (slikon kılıf yok) çok memnunum..
    özellikle pil ömrü süper.. yüksek volümde bile 25 saat civarı gidiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 4 Ocak 2009; 14:49:08 >

• Çok sağol

kılıf önemlide o yüzden soruyorum sevmiyorum kılıfsız çizilir felan o dışındaki jeletinlerde çıkıyo belli bi süre sonra.

Birde hepsiburadadan alan biri söyliye bilir mi ...?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g.u.v.e.n -- 4 Ocak 2009; 14:54:06 >
  • valla hocam hepsiburadadan aldım ben
    kutu içeriği olarak

1 adet mp3 player
    Kurulum cd si
    1 adet Stereo kulaklık
    USB kablo
    ve Cd içinde Türkçe kullanma kılavuzu çıktı

diğer ıvır zıvırları nextin Perpa satış mağazasından temin etmeye çalışacağım
    bilmiyorum artık
    hepsiburadaya da bildirdim. ilgileneceklerini söylediler
  • Yardımınız için çok sağol ben aslında sl versiyon almak istiyorum ama kılıf vermediklerin den hiç içime sinmiyo eğer o ıvır zıvırı temin edersen haber verebilirmisin.
  • Next'e sormuştum;slikon kılıf satmıyoruz demişlerdi..
    ebay da 10$ civarı..
    Buradan bulabilirsek gerçekten çok iyi olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 4 Ocak 2009; 18:29:35 >
  • Bencede iyi olur ama bana şu beyaz ince kılıfta yeter cebimde felan çizilmesin diye ama nerede var dır ..

Yoksa anneme diktiricem
  • walla o ıvır zıvırdan bulmaya çalışacağım... olmadı bi tanıdıktan falan bi şekilde yurtdışından getirtip hatta belki biraz fazla getirtip burda piyasaya süreceğim kesin para kazanırım ben bu işten
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.