Şimdi Ara

DH MAZDA TAKIMI (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.442
Cevap
6
Favori
81.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mazda, tamamen yeni kompakt crossover modeli Kazamai’nin ilk resmi fotoğraflarını yayınladı

26 Ağustos 2008’de Uluslar arası Rusya Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak olan Kazamai’nin kelime anlamı da tasarımındaki çizgiler gibi dönen yan rüzgârları çağrıştırıyor.

Aslında Kazamai’nin tasarımı bize Japon markanın gelecekteki crossover modellerinde nasıl bir çizgi izleyeceğini de gösteriyor. Kazamai konsepti Mazda’nın dört çeker sistemi, gelecek nesil direkt enjeksiyonlu motorları ve yeni geliştirilen şanzımanı hakkında da birçok ipucu verecek.

Eğer aklınızda “Paris Otomobil Fuarı dururken Mazda neden Moskava’yı tercih etti?” gibi bir soru varsa hemen söyleyelim: Rusya Avrupa’da en çok compact SUV / Crossover satılan ülke ve Rusya’da tüm segmentler içinde de yüzde 13 ile en çok pay olan segmentte compact SUV / Crossover araçlardan oluşuyor.

DH MAZDA TAKIMI

• sağolasın dostum amin cümlemize kaza bela vermesin

zuzmu ben bu kelimeyi bir yerden hatırlar gibiyim nedense mazdacılar biribirlerini her yerde buluyorlar

sen act ve mazdaclubtr yede üyesin dimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi opr -- 19 Temmuz 2008; 17:14:46 >
  • bu arada senin 3 sedean mı hb mi yeni arabam bir 3 sedan olcak ama biraz zaman var
  • act ve mazdaclubtr' ye üyeyim evet

bu arada aracım sedan makyajlı mazda3 inşallah en kısa zaman da sende mazda3'e kavursun
  • Mazda' nın yeni sitesi http://www.mazda-tr.com/
  • quote:

Orjinalden alıntı: aligfb_07

act ve mazdaclubtr' ye üyeyim evet

bu arada aracım sedan makyajlı mazda3 inşallah en kısa zaman da sende mazda3'e kavursun

alacam öyle yada böyle alacam aslında aklımda 6 var ama beni çok çok aşıyo bugün biri aradı arabamı almak için 13500 istiyorum dedim adam çok dedi dedim evet çok adam şaşırdı niye çok sitiyorsun diye sordu hem çok masraf yaptım dedim hemde asıl neden satılmasın diye dedim adamcağız bayağı bir güldü
  • satılmasın diye yaptığını okuyunca ben bile güldüm ya aracından eğer memnunsan biraz daha bin sonra mazda3 al ama mazda6 almak istersen eski kasa mazda6 lar ucuz sınıfındaki araçlara göre ve 2009 modeller çıkınca biraz daha ucuzlar tahminimce
  • inşallah ucuzlar o zamana kadarda şu mazda trd iyice bir otursun milletin üstünde hala bir tedirginlik var
  • Makyajlı Yeni Mazda RX-8

DH MAZDA TAKIMI

DH MAZDA TAKIMI
  • 2++

DH MAZDA TAKIMI

DH MAZDA TAKIMI
  • bence japonlar bu işi mermerlere göre daha iyi yapıcak bunun içinde tedirgin olmamalı ama mazda Türkiyede daima insanların aklını kurcalıyan bir markadır araba alıcak olanlar için ikinci el servis bundan dolayı da sana hak veriyorum
  • mazdacılar nerdesiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MZR34 -- 20 Temmuz 2008; 2:28:02 >
  • saygılar..

eski mazdacılardanım... 323 hb ..

DH MAZDA TAKIMI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmEthem -- 20 Temmuz 2008; 13:54:11 >
  • bende varım imzamdaki araçla
  • sebenlim hoşgeldin arabanda değişiklikler yapıcaktın ne oldu son durum

• excerius hoşgeldin inşallah aracının resimlerini en kısa zamamanda eklersin zuzunu görelim
  • @sebenlim mazda şimdi nerde sattınmı yoksa benim bildiğim mazdayı satan yine mazda alır tüm mazdası olan arkadaşlarım öyle yapıyor bir türlü bu markadan vazgeçemiyorlar
  • mazda olunca vazgeçmek zor oluyor
  • Ali bence çok fazla emek harcama millet bir hevesle katılıyor ilk 1 hafta 2 hafta neyse artık paylaşım üstüne paylaşım yapıyor sonunda da benim kurduğum takımın halini görüyorsun ilgisizlikten kapanıyor bence en güzeli free takılmak yani takım adı altında değilde başlık altında paylaşalım ben elimden geldiğince mazda ile ilgili soruları yanıtlıyorum hem olumlu yönleriyle hemde olumsuz yönleri ile ama hafta sonları dışında vaktim olmuyor nete girmeye ki bundan sonra hafta sonlarıda olmayacak

Sabitsalınım arada bir uğrar tekniq ortalarda yok hacebit vardı o tamamen kayboldu buğra yani kardeşim japon dostu oda ingilterede bazı temel taşlar sürekli online olmaz ise bu takımda kapanır geriye kalanların bir çoğuda mevsimlik işçi diye tabir edeyim

Senin verdiğin bilgilerin resimlerin belgelerin bir çoğu belkide tamamı benim kurduğum takımda verilmişti sonuç 2-3 kişi ya okudu ya okumadı

Yani senin benim çabamla olacak iş değil takım ruhu gerekiyorki oda Mazda da yok diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi son_samuray -- 20 Temmuz 2008; 19:27:47 >

• kesinlikle katılıyorum fakat yeniden bir denemek istedim ve senide aramızda görmek isterim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.