Şimdi Ara

◄DH MAC KULÜBÜ| Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel► (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.440
Cevap
64
Favori
169.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birkaç gün sonra ben de katılıyorum macbook pro 15.4" 2.5 GHZ Core 2 Duo,2 GB RAM,GeForce 8600M GT 512 MB DDR3 ekran kartı...

bu arada kısa bir soru sormak istiyorum.amerika'da 1 eylül labor day ve burada elektronik eşya satan birçok yerde inanılmaz ucuzluk var.acaba apple da ucuzluk yapıyor mu bu günde?eğer yapıyorsa pazartesi günü alacağım da...
  • labor day de apple indirim yapmaz , curciutcity - bestbuy - compusa de deal yakalayabilirsin !
    ordada sony toshiba turu laptoplarda ve adetli miktarda olur !
    New York ta isen bana ulas istedigin model burda elimde mevcut uygun fiyata veririm ...

ucuz@mac.com
    msn+email

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iselchuk -- 30 Ağustos 2008; 4:35:15 >
  • 2.30 saat civari wifi açık oto aydınlıkta gidiyor benim mbp
  • imac 17''
    c2d 2.0
    1 gb ram
    160 hd
    ati x1600

ibook
    12''
    1.2 g4
    512 ram
  • aranızda 23" yada 30" apple ın monitörlerinden kullanan varmı?
  • liseteyi güncelledim...

quote:

Orjinalden alıntı: dievas

aranızda 23" yada 30" apple ın monitörlerinden kullanan varmı?

psleda da 30" war yazdığına göre...
  • quote:

Orjinalden alıntı: psleda

Merhaba;

MacBook Pro 17" C2D 2.4 Ghz 4Gb ram 320 Gb hdd Santa Rosa
    MacBook Air 1.6 ghz 2Gb ram 80 Gb hdd
    30" Apple Cinema display

hocam 30" monitörden memnunmusun bende almak istiyorum. Görüntüsü iyimi? Çizim için kullanıcam bi de animasyon. Macbook prolara bağlamakta sorun çıkarmı? bilgi verirseniz sevinirim
  • MB 13-inch: White
    2.4GHz
    2.4GHz Intel Core 2 Duo
    2GB memory
    160GB hard drive
    Double-layer SuperDrive
  • quote:

quote:

Merhaba;

30" Apple Cinema display

hocam 30" monitörden memnunmusun bende almak istiyorum. Görüntüsü iyimi? Çizim için kullanıcam bi de animasyon. Macbook prolara bağlamakta sorun çıkarmı? bilgi verirseniz sevinirim

Macbook Prolara bağlanmakta sorun çıkarmaz kesinlikle... Zaten ikisi de Apple'ın kendi ürünü...

Yanlız uzun zamandır güncellenmiyor Apple Display monitörleri... Ve tepki süreleri de günümüz şartlarına göre aslında düştüğü için güncellenmesi gerek... Ancak tabi ki kalite olarak muhteşemler... Grafik tasarım için mükemmel seçim... Bu eylüldeki Apple'ın güncellemelerini bekleyin aceleniz yoksa. Eğer monitörleri güncellemezse alırsınız yoksa yenisini alırsınız...

Not: Tabi iyinin de iyisi var lafı monitörler için de geçerli... Apple Display'lerden daha kaliteli monitörler olduğu doğrudur... Ama cüzdanınızın kabarıklığı ile doğru orantılı onları alabilmeniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mikhail Bakunin -- 1 Eylül 2008; 22:05:55 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Mikhail Bakunin

quote:

quote:

Merhaba;

30" Apple Cinema display

Macbook Prolara bağlanmakta sorun çıkarmaz kesinlikle... Zaten ikisi de Apple'ın kendi ürünü...

Yanlız uzun zamandır güncellenmiyor Apple Display monitörleri... Ve tepki süreleri de günümüz şartlarına göre aslında düştüğü için güncellenmesi gerek... Ancak tabi ki kalite olarak muhteşemler... Grafik tasarım için mükemmel seçim... Bu eylüldeki Apple'ın güncellemelerini bekleyin aceleniz yoksa. Eğer monitörleri güncellemezse alırsınız yoksa yenisini alırsınız...

Not: Tabi iyinin de iyisi var lafı monitörler için de geçerli... Apple Display'lerden daha kaliteli monitörler olduğu doğrudur... Ama cüzdanınızın kabarıklığı ile doğru orantılı onları alabilmeniz...

bilgi için teşekkürler...
    şimdi 3 milyar küsur diyorlar 30" apple monitörler için dediğiniz gibi bekleyip güncelleme olursa yenisini almak en mantıklısı.Güncellenmesse onu alırım

• Powerbook G4 12" 1.5ghz
    1.25gb ram 80 gb
  • Hoşgeldiniz arkadaşlar aramıza...

@veneficia RAMler farklı değil, kaliteli bir marka seçmeye bak o kadar... OCZ iyidir mesala...
  • benide ekleyin bari =) MB AIR 1.8 64GB SSD
  • beni de ekleyin:

macbook white : 13.3" 2.4ghz 2gb ram 160gb hdd
  • güncellendi ve 32 kişi olduk
  • :) Bende 1 tane mac yokki 3 tane var :D

Macbook Pro 2.4 ghz , 4gb Ram , 250GB hdd / Macbook 2.2 Ghz , 4gb ram, 160gb HD (beyaz) / MacBook 2.0 Ghz 2GB Ram 120GB HD (Siyah)
  • 4GB 2x 2GB kit Memory Ram RAM 4 Apple Macbook Pro iMac

RAM

Type: DDR2
    Error Checking: Non-Parity
    Buffered: Unbuffered
    Size: 2X2GB (4GB total memory in kit) 2X 2GB Modules
    Speed: DDR2-667 PC2-5300
    Pin Count: 200
    SKU: MG59297-01

arkadaslar ebayden 85 dolara bu ramleri aldim sizce ii mi ? 1 hafta sonra elimde olacak?
  • İyi hayırlı olsun da ama neden burada soruyorsunuz ki?...

Burası, DH'de kimlerin Mac kullandığını ve hangi Macleri kullandıklarını belirtmeleri için açılan bir konu... Bunun gibi sorular için yukarıda bir üst konu var, ufak tefek sorularınızı o üst sabit konuda belirtebilirsiniz....
  • MacBook Air 1.6 ghz 80 gb hdd 2 gb ram
  • Steve Macbook ların yeni nesillerini çıkartırsa inşallah, bende nir MacBook sahibi olacağım!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.