Şimdi Ara

◄DH MAC KULÜBÜ| Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel► (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.440
Cevap
64
Favori
169.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: gvenc

ee listeye eklenmiycezmi yav::D??

Önceki yazılara dikkat ettiysen, konuyu açan arkadaşımız vatani görevini yapmak için bir süreliğine aramızdan ayrıdı. Döndüğü zaman biriken yeni Mac kullanıcısı arkadaşları ilk mesajındaki listeye ekleyecektir...
  • ekle benide dost...

macbook 2.4ghz 2gb ram 160gb hd super combo drive
  • Ben de geldim,

Unibody Aluminium Macbook Pro 2.4 ghz 2gb 1066mhz Ram 250gb HDD
  • Benide yaz kardeş Apple Macbook 2.4GHZ-4GB RAM-250 GB HDD-256 GFORCE-İSİGHT-MULTİ TOUCH PAD....SAYGILAR
  • cicegi burnunda mac kullanisi eklenmeyi bekliyor
    macbook pro intel core 2 duo 2.4 ghz - 2gb ddr2 - 200gb 5600rpm hdd - 256mb pci 16x geforce 8600gt
  • benimde macbook prom bugün elime ulaştı windows denen zırvadan ve ubuntu denen garip bişeyden kurtulup UNIX tabanlı MAC OS X e terfi ettim. İki os ile yapabildiğim işleri tek os la yapmak süper oldu.

macbook pro intel core 2 duo P8600 2.4 ghz - 2gb ddr3 - 250gb hdd - 256mb geforce 9600gt/9400
  • asilx pro'yu kaça aldın? birde nereden aldın?

(apple'da pc'lerde olduğu gibi zaman içinde yavaşlama, kasma, kilitlenme,donma gibi sorunlar oluyormu ?)
  • bndede MacBook var ama ozelliklerini sorma hic anlamam
  • quote:

Orjinalden alıntı: sol_ak

asilx pro'yu kaça aldın? birde nereden aldın?

(apple'da pc'lerde olduğu gibi zaman içinde yavaşlama, kasma, kilitlenme,donma gibi sorunlar oluyormu ?)

ABD'den tanıdık vasıtasıyla getirttim. 1999 dolar artı vergiye maloldu
  • macbook white core2 2.0 2gb ram 80gb harddisk 13.3 inc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gipsykings -- 18 Mart 2009; 18:44:58 >
  • Apple iBook G4 14" / PPC 1.33 Ghz. / 1.25 GB ram / 40 GB HDD
    ekleyin hocam +1
  • Beni de eklerseniz sevinirim
    Apple Macbook Aluminum 2.0 GHZ Core 2 Duo,2 GB Ram,160 GB HDD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.Beverly -- 7 Nisan 2009; 0:43:28 >
  • benide benide yeni ocaktan indirilimiş köpüğü üzerinde türk kahvesi gibi taze bir macbook sahibiyim telve olacağım günlerin hayaliyle

aliminum macbook 2.0 ghz core 2 duo 2 gb 1067 mhz ddr3
  • arkadaşlar uzunca bi aradan sonra konuyu güncelleme fırsatı bulabildim.
    bu arada askerliğimle ilgili iyi dilekler yollayan arkadaşlarada teşekkürler.
    atarsa şafak 31..

bundan sonra daha sık güncellerim konuyu.
    bu arada bayada bir mac kullanıcısıda olmuş.

bu arada dönüşte imzamda yazan macbook proyu satmayı düşünüyorum.
    haberiiz olsun
  • Macbook Aluminum P8600 2.4ghz - 4GB DDR3 1066 - 320GB HDD - Geforce 9400M
  • Arkadaşlar hepinize merhaba
    Evvela affınıza sığınmak istiyorum. İnsanların çoğu artık bu tip mesajlara cevap vermek istemiyorlar biliyorum. Ama apple ana sayfasındaki yazılanları toplarsanız yaklaşık olarak 500 sayfa yapar buda okumaya kalksam benim bir ayımı alır. O yüzden öncelikle affımı rica ederek soruma cevap verceğinizi düşünüyorum.
    Ben apple macbook almayı düşünüyorum. Yaklaşık olarak 15 yıllık PC kullanıcısıyım. Oyun oynamayı sevmem. Sadeece verilerimi depolamak ve kolay ulaşmak için bilgisayar kullanıtyorum. bu arada internete girip maillerimi okuyor ve bazı yerlerde dolaşıyorum. Bilgisayar benim için bu kadar. Bu arada küçük eatlı taşıması kolay sessiz ve kullanşlı olduğunu düşündüğüm için PC den macbook'a geçmeyi düşünüyorum. Yalnız bir kaç gündür internette araştırdım ülkemizde fiyetler oldukça kabarık. USA bakınca hemen hemen 2 katı kadar ödemek gerekiyor ki buda beni üzüyor. O yüzden sizlere şunu sormak istiyorum. bu macbook'u en ucuz nasıl temin edebilirim. USA den almama yardımcı olacak br şirket veya yöntem var mı? Veya dubaiden almam mümkün olabilir mi? Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
  • @SimurgAnka

Bu tip soruları üst sabit konuda sorarsanız daha uygun olur çünkü bu konunun amacı bellidir.

Ancak üstteki sabitlenmiş konuda istediğiniz konuda, yeni konu açmadan soru sorabilirsiniz.

Not: Sahibinden.com gibi ikinci el satış sitelerine bir göz atın. Gitti Gidiyor.com'dan uzak durun çünkü satıcılardan çok fazla komisyon aldıkları için çok pahalıya geliyor. Ayrıcawww.turkmacforum.com/forum 'daki Satılık bölümünde verilen ilanlara da bir göz atabilirsiniz. Direk satıcılar ile iletişime geçip, size uyarsa alabilirsiniz...

Neyse, Mac'iniz olursa bu konuya modelini yazar ve aramıza katılırsınız...
  • cemshid - Apple Macbook Pro 15'' 2.53GHZ, 4GB Ram, 32OGB HDD ve Apple iMac 20'' 2Ghz, 4GB Ram, 250GB HDD
  • Arkadaşlar beni de eklerseniz sevinirim. Macbookumu bugün akşam aldım. Unibody 2,4 ghz 2GB ram 250 GB HDD.
    Ama benim alışık olduğum bilgisayarlardan çok farklı. İnşallah alışmam çok uzun sürmez. Bu arada takıldığım konularda sizlere güveniyorum. Haberiniz olsun. Yardımlarınızı bekliyorum...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.