Şimdi Ara

DH Linkin Park Fan Sayfası (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
2.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hem seni hem videoyu ekliyorum dostum
  • Ekleyin beni de
  • Caspar kullanıcısına yanıt
    Ekledim dostum
  • Ekleyin tam 7 senedir LP'den başka birşey bilmem
  • Kessy kullanıcısına yanıt
    Benimde 11 yıl olmuş 2003 den beridir dinliyorum.. Onur Üyeleri 'ne ekledim dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hybrid01 -- 22 Temmuz 2014; 20:11:15 >
  • Hybrid01 kullanıcısına yanıt
    Çok sağol, İnşallah yakın zamanda konsere gelirler
  • Kessy kullanıcısına yanıt
    2009 ' da geldiklerinde oradaydım bi röportajı var chester ın youtube da bulabilirsin

"Buraya gelmemiz uzun sürdü umarım bidahaki bu kadar uzun sürmez" diyor.. 5 yıl oldu hade bakalım gelırse.
    Açıkcası LP ' nin yerinde olsam kesinlikle gelmem konudada resmini gordugun gıbı 2009 da geldıklerınde bayrak acmıslardı ben nerdeyse aglıyacaktım diger gun bebeler "yalaka" diye hakaret ettiler.Bizim milletimiz bu işte. Gelmezse hakettik zaten millet olarak olan LP fanlarına oluyor
    Aynen ben ne yazık ki gidemediğim için izlemiştim o açıklamasını youtube'dan.
    O bayrağı gördüğümde resmen tüylerim diken diken oldu HELAL OLSUN dedim, yalaka diyenler de bence konuşmak olsun diye konuşuyor
    İnşallah Chester'ın dediği gibi geçenki kadar uzun sürmez gelmeleri..
  • ilk 2 albümleriyle müziğe farklı bir nokta getirdiler ama ondan sonra tarz değişikliği olunca biraz cozuttular ama son albümleri bence hybrid theory den sonraki en iyi albümleri.chester çok güçlü sesi olan bir vokal.ayrıca grupta işinde en iyi olan kişi bence rob bourdon.son albümdeki performansı süper.bana göre en iyi şarkıları sırasıyla şöyle
    1-little things give you away
    2-in the end
    3-crawling
    4-numb
    5-pushing me away
    6-easier to run

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peace Sells.. -- 23 Temmuz 2014; 14:13:45 >
  • Evet cozutmak demeyelimde zaten o albümlerde daha gençtiler ve o tarz şarkılar yapıyorlardı şimdi olgunlaştıkları için bakış açıları değişti.
    Hybrid Theory den sonraki en iyi albüm olmuş evet ki zaten Hybrid Theory albümü 21. Yüzyılın en çok satan albümü herhangi bir sanatçının bunu gecebılecegını sanmıyorum yakın vadede.. ben 2003 ten beri dinlerim bence en iyi şarkıları

1.Burn it down
    2.Numb
    3.Place for my head
    4.İn the End
    5.Papercut
    6.Burning in the skies

vs. vs.

ekliyorum seni.
    adamlar stüdyoya rick rubin gibi çok büyük bir isimle girdiler ve en kötü albümlerini yaptılar ama kendileri yapımcılık yaptığı zaman en iyi albümlerini yaptılar.papercut ı unutmuşum listeme koymayı en sevdiğim şarkılarıdır.küçüklüğümden beri sayısız kez dinledim ama bence yine de en iyi şarkıları little things give you away bulunduğu albüm hayal kırıklığıydı ama bu şarkı çok iyi olmuştu.sanırım 21. yüzyılın en çok satan ikinci albümü eminemde ve geçmesi zor görünüyor.
  • evet lp başkasıyla calıstıgında cok iyi seyler ortaya cıkmıyor kendilerını bulamıyorlar. Minutes to Midnight albümünü diyorsun tabi zevk ve renk meselesi ama "Leave out all the rest , Bleed it out, What I've Done gibi (bence) güzel şarkılar vardı ama gerisi biraz hayal kırıklıgı dogru...Bu arada imzalarımızı kullanırsan sevinirim.
    bleed it out,what ive done filan güzel şarkıydı ama albüm genel olarak beklentileri karşılamadı.led zeppelin imzasını hiçbir gruba değişmem kusura bakma
  • Yok kusura bakmam :) keyfin bilir renkler ve zevkler farklıdır.
    albümlere road to revolution yazmışsın ama live in texas yazmamışsın onuda belirtim.bu arada eklemişsin sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peace Sells.. -- 24 Temmuz 2014; 10:55:59 >
  • Evet beyler "The Hunting Party" albümü Türkiye'ye geldi suanda heryerde bulunamıyor ama alma fırsatını yakaladım (4 saat butun sehri dolastım) albümü 36 TL ye alabılırsınız.
  • Ne ara geldi yavvv Hüloğğğğ
  • baranq081 B kullanıcısına yanıt
    sakin olalim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet "Final Masqureade" videosu geldi..!!
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.