Şimdi Ara

|DH KİTAP TUTKUNLARI|-Günde ne kadar kitap okuyorsunuz? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.855
Cevap
141
Favori
129.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki

|DH KİTAP TUTKUNLARI|-Günde ne kadar kitap okuyorsunuz?

(En Son Oy Tarihi: 13.10.2023)
Giriş
  • Beni de eklerseniz sevinirim. Kitap okumayı çok severim ama ne yazık ki çok vakit bulamıyorum.

Ayrıca konunun silinmesinin nedeni bu kuralmış.

2) Konularınızı lütfen forumda ilgili bölümlere açınız. Sorularınıza hızlı yanıt almak için konu dışına ait olmayan konuları bu bölüme açmayınız. Bu konular taşınmayıp, silinecek ve konu sahibine 15 gün bölüm kısıtlaması verilecektir.

Ama anketin konu dışından başka yerde açılamadığı düşünülürse gerçekten saçma bir madde.
    Eğer yukarıdaki 5 kitaptan oylama devam ediyorsa benim oyum Uçurtma Avcısı'na.
  • merhaba arkadaslar

ben "Kayıp Kahraman : Olimpos Kahramanları 1" kitabını arıyorum,bulamadım bir türlü hiç bir yerde :( nette var olan da sayfa sayfa fotoğrafı çekilmiş olan.ben öyle istemiyorum umarım birisinde vardır düzgün hali, pdf epud farketmez.

Percy Jackson ve Olimposlular serisini bitirdim smdi bu seriye gecmek istiyorum ama bulamadım kitabı:( umarım birisinde vardır.

Teşekkürker.

Not:Telefondan okuyorum kitabı.
  • monte kristo kontu şimdiye kadar okuduğum en iyi kitaptır.

suç ve ceza ile ilgili yorum yapılmış ağır diye.arkadaşa katılıyorum çünkü suç ve cezayı okuyup anlamak için tecrübeli ve biraz da yaş bakımından olgun olmak gerekir diye düşünüyorum.
  • Liste güncel arkadaşlar.Konuda daha aktif okuduğumuz kitaplardan bahsedebiliriz.
  • Arkadaşlar, hangi kitabı okuyorsunuz?
  • Kitapyurdu sitesinde yılın son fırsatı adıyla;'75 TL ve üzerindeki siparişlerde kargo bedava'
    İlgilenen arkadaşlara duyurulur...
  • internetten kitap alışverişi yapan arkadaşlar,
    D&R da hergün bir kitap 5 tl -bu kitaplar 20 tl oluyor genelde- ve birçok kitapta 4 tl -bunların içinde de güzel kitaplar var-.
  • Ekle.

Kitap okumayı alışkanlık hale getirmemi sağlayan ilk kitap ; Suçlu Zevkler - Anita blake serisi oldu. Şimdi ayrılamıyorum ondan ve kitap okumaktan.
  • Buz ve ateşin şarkısı serisi
  • Ekle dostum Lotr serisine başladım.
  • Liste güncelde arkadaşlar 43 tane üyemiz var biraz daha konuyu aktif tutalım fikirlerinizi paylaşın okuduğunuz kitap hakkında bilgi verelim.
  • Ekleyebilirsin.Bugün Olasılıksız'ı bitirmeyi planlıyorum.
  • Bugün Şahane Hatalar'ı aldım. Güzel bir şeye benziyor, kitabı kendin yönetiyorsun. En son Çığlık ve Fısıltı kitaplarını okudum. Pek begenmedim. Şu anda ise Hakan Günday - Az kitabını okuyorum. Az'ı ve Şahane Hatalar'ı tavsiye ederim.
  • Ekleyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jacob108

Liste güncelde arkadaşlar 43 tane üyemiz var biraz daha konuyu aktif tutalım fikirlerinizi paylaşın okuduğunuz kitap hakkında bilgi verelim.

kesinlikle haklısın kitap değerlendirmeleri konusunda. bunun dışında çeşitli fikirlerle daha aktif olabiliriz.
  • benide eklermisin
  • Aklından bır sayın tutun 2. Kıtabı cıktımı
  • Yeni okumaya başladığım kitap 'İstanbul Düştü Bir Fethin Anatomisi' yazarı;Gustave Schlumberger ve Kaknüs yayınları...
  • kitap okumayı çok seviyorum fakat son zamanlarda yoğun ders çalıştığımdan dolayı ancak otobüste falan kitap okuyabiliyorum.. beni de ekler misiniz listeye..
  • merhabalar, listeye beni de ekleyebilirsiniz.aylık 4 ila 6 civarında kitap okuyorum.Gönül daha fazla vakit ayırmayı istiyor ama maalesef

fırsat olmuyor daha fazlasına...Aralık ayı içerisinde sırasıyla Elif Şafak-İskender, İskender Pala-Od, Ahmet Ümit-İstanbul Hatırası okudum.

Şu anda Michael Davis Lukas-İstanbul Kahini adlı kitabı okumaktayım...

Ahmet Ümit'in bu kitabını okumadıysanız mutlaka okuyun,İstanbul tarihi hakkında emin olun bilmediğiniz birçok detayı öğrenmiş olacaksınız.

Elif Şfak'ın İskender kitabını ise asla ve asla alıpta okumaya değmez.Gerek edebi açıdan gerekse orjinallik açısından çok zayıf ve çok sıradan

ucuz bir kitap olmuş
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.