Şimdi Ara

<< DH KARTALLARI >> (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.799
Cevap
20
Favori
1.051.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: electra

Güzelmiş

/>
    />
    />
    />

ABİ KENDİMİ GÖREMİYORUM YAKLASTIRABİLİRMİSİN

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Negatiwe -- 18 Kasım 2006; 19:57:11 >

• quote:

Orjinalden alıntı: hll36

quote:

Orjinalden alıntı: @@tarantula@@

Bekleriz kardeşim, ama maça gelin savaşa değil ..............

ne gerekirse ona

O zaman bizde ona göre karşılarız..
  • tamam burda gordum işte
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: hll36

quote:

Bekleriz kardeşim, ama maça gelin savaşa değil ..............

ne gerekirse ona

O zaman bizde ona göre karşılarız..

Güven Özveri Tecrübe ister

• GELİYORUM !

Beşiktaş tarafına gelecek olan başka arkadaş varmı aramızda ?
  • herkes kendi topiğine
  • Derbi 'en'leri

Kartal 117-114 önde
    F.Bahçe ile Beşiktaş, 28 Kasım 1924'te Kanarya'nın 4-0'lık galibiyetiyle başlayan ezeli rekabette bugün 314. randevuya çıkacak. 82 yıldaki 313 maçta Beşiktaş galibiyetlerde 117'ye 114 önde. 82 maçta ise eşitlik bozulmadı. Kartal ligdeki 98 maçta da rakibine 34'e 32 üstünlük sağladı.

Ligde en farklı skor 5-1
    İki takımın ligde yaptığı maçlarda en farklı galibiyet 6 Ocak 1990'da 5-1'lik skorla Beşiktaş tarafından alındı. F.Bahçe ise en farklı skoru 7 Mart 1976'da 3-0'la elde etti. Tarihte en çok görülen skor ise 1-0 oldu. Beşiktaş 36, F.Bahçe 35 kez sahadan 1-0'lık galibiyetle ayrıldılar.

Çalımbay'dan 64 maç
    F.Bahçe-Beşiktaş derbilerinde en çok forma giyen futbolcu rekoru Rıza Çalımbay'a ait. Kartal'ın unutulmaz kaptanı, 64 kez Kanarya karşısında ter döktü. F.Bahçe'de ise Müjdat Yetkiner, 59 Beşiktaş maçı gördü. Beşiktaş üst üste 7, F.Bahçe ise arka arkaya 5 kez rakibini mağlup etti.

En golcü Baba Hakkı
    Ezeli rekabette en fazla golü Beşiktaş'ın efsane kaptanı Hakkı Yeten attı. F.Bahçe'ye karşı 58 kez forma giyen "Baba" lakaplı Hakkı Yeten, 32 kez sarı-lacivertlilerin filelerini havalandırdı. F.Bahçe adına siyah- beyazlılara en fazla golü ise 18 golle ünlü golcülerden Cemil Turan kaydetti.

Denizli'nin büyük gafı
    İki ekibin tarihte 2 karşılaşması hükmen bitti. 1983'te F.Bahçe Stadı'nda 1-1 biten maçta Beşiktaşlı Mehmet Ekşi çift sarı kartla oynayınca, F.Bahçe hükmen 3-0 galip sayıldı. 2000'de İnönü'de Beşiktaş'ın 3-0 kazandığı maçta ise Mustafa Denizli 6 yabancı oynatınca, skor hükmen tescil edildi.

Kadıköy panteri Pancu
    F.Bahçe ile Beşiktaş arasında 2004-05'te Kadıköy'de oynanan maç tarihe geçti. Beşiktaş'ın 4-3 kazandığı maçta siyah-beyazlıların kalecisi Cordoba, 80'de kırmızı kart görünce 3 değişiklik yapıldığı için kaleye Pancu geçmişti. Rumen oyuncu sadece penaltıdan bir gol yerken, panter kesilmişti.

• benide dh kartallarına ekler misiniz?
  • Günaydın kartallar :) Cezam yeni bitti, dedim 1 hafta sonra yazayım konuya. Bugün inşallah zehir olmaz bize ama pek de umudum yok açıkçası Fb maçı için. İnşallah yanılırım ve iyi sonuç alırız.

Bu arada ceza alan arkadaşlara da geçmiş olsun. Yalnız electra, şu mesajına katılmıyorum, kendi başkanı bile olsa , kötü de yönetse kulübü, kendi başkanına o lakap hiç yakışmıyor. Biz dersek başkanımıza o lafı, diğer takım taraftarları dediği zaman ben şikayet ediyorum mesela, o zaman onlar da demez mi" siz kendinize bakın" diye. Neyse eagle eagle ben burda olsaydım seni PM den uyarırdım ama cezalıydım
    İyi Pazarlar arkadaşlar.

• quote:

Orjinalden alıntı: BJKKKKK

Günaydın kartallar :) Cezam yeni bitti, dedim 1 hafta sonra yazayım konuya. Bugün inşallah zehir olmaz bize ama pek de umudum yok açıkçası Fb maçı için. İnşallah yanılırım ve iyi sonuç alırız.

Bu arada ceza alan arkadaşlara da geçmiş olsun. Yalnız electra, şu mesajına katılmıyorum, kendi başkanı bile olsa , kötü de yönetse kulübü, kendi başkanına o lakap hiç yakışmıyor. Biz dersek başkanımıza o lafı, diğer takım taraftarları dediği zaman ben şikayet ediyorum mesela, o zaman onlar da demez mi" siz kendinize bakın" diye. Neyse eagle eagle ben burda olsaydım seni PM den uyarırdım ama cezalıydım
    İyi Pazarlar arkadaşlar.

Runje oynarsa 2 avans werip baslicaz maca zaten..Tigana isalla koymaz sunu kaleye

• bizimde cdemir imiz var bitane artık negüzel
    quote:

Orjinalden alıntı: cdemirci

benide dh kartallarına ekler misiniz?
  • BJKKKK hoşgeldin dostum

quote:

Orjinalden alıntı: BJKKKKK

Günaydın kartallar :) Cezam yeni bitti, dedim 1 hafta sonra yazayım konuya. Bugün inşallah zehir olmaz bize ama pek de umudum yok açıkçası Fb maçı için. İnşallah yanılırım ve iyi sonuç alırız.

İyi Pazarlar arkadaşlar.

• Denizlinin gelmesini isteyenlere...
    Bu adamı hiç bir zaman sevmedim zaten..Ogünü hatırlıyorumda Daha ne rezillikler yaşatmıştı takımına ozamanlar bunlara benzer..

quote:

Derbi 'en'leri

Denizli'nin büyük gafı
    İki ekibin tarihte 2 karşılaşması hükmen bitti. 1983'te F.Bahçe Stadı'nda 1-1 biten maçta Beşiktaşlı Mehmet Ekşi çift sarı kartla oynayınca, F.Bahçe hükmen 3-0 galip sayıldı. 2000'de İnönü'de Beşiktaş'ın 3-0 kazandığı maçta ise Mustafa Denizli 6 yabancı oynatınca, skor hükmen tescil edildi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

Denizlinin gelmesini isteyenlere...
    Bu adamı hiç bir zaman sevmedim zaten..Ogünü hatırlıyorumda Daha ne rezillikler yaşatmıştı takımına ozamanlar bunlara benzer..

quote:

Derbi 'en'leri

Denizli'nin büyük gafı

Hoşbulduk

Denizli Cnn Türk'de o kadar güzel anlattı ki, bizim oynayabileceğimiz sistemi ve o kadar umut verici sözler sarfetti ki , daha çok sempati duymaya başladım .

Şöyle ki, iyi bir Lucescu'yu her hocaya tercih ederim ama Luce gittiği zaman da takım herkese yeniliyordu. Mustafa Denizli de iyi bir Lucescu'dan sonra 2. tercihimdir. Luce gittiği gibiyse, o zaman Mustafa Denizli 1. tercihim olur

Valla artık sıkıldım başarısızlıklardan 3 senedir. Bizi iyi oynatan şöyle sağdan soldan atak geliştirtecek, sistemli, böyle bol gol pozisyonuna sokacak, direklerden dönen toplar olacak, yani kısaca kartal gibi saldırtacak hoca istiyorum. Bunu yapabilen kim varsa, gelsin derim. Ya seneye askere gideceğim, BJK başarılı olamadan gideceğim, orda hava atardım en azından

• Denizli fenerlileri çileden çıkartıyordu o zamanlar hatırladığım kadarıyla. Kötü bir hoca olmadığı kesin, Tiganaya tercih ederim şu an. Luce babaydı o ayrı.
  • quote:

Denizli fenerlileri çileden çıkartıyordu o zamanlar hatırladığım kadarıyla. Kötü bir hoca olmadığı kesin, Tiganaya tercih ederim şu an. Luce babaydı o ayrı.

Denizli deyince gecen sezonki +16 uzatmali mac geldi aklıma..Butun kahve kufur edio arkadan denizlilere.. bizim bjkli gs liler de denizlilere alkislamalar filan..Kahve yikildi adeta
  • bugün maç sizin içimden gelen :))
  • denizli iyi hocaydı ama beşiktaş maçında 6. yabancıyı oyuna sokamsını hiç unutmucam. gerçi değişen bişi olmadı zaten 3 - 0 yenmiştik hükmen galip gelince de 3 - 0 tescillenmiş oldu.
  • s.a. arkadaşlar.zevkli bir derbi olması dileğiyle başarılar dilerim beşiktaşa.
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.