Şimdi Ara

dh istanbul dahili bileşenler üyeler buluşması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • @yoğunbelkası üyenin konusunda yazılanlar üzerine ist. dahili bileşenler buluşmasına

katılacak cesareti kendinde gösteren üyeler yazsınlar , forumda yazmak kolay

buyrun gelin

• Ben Berlin'deyim anam, gelemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Ankara
  • istanbulda olanlardan söz ediyoruz
  • İzmir'den size tam destek hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tatillerde kilis derste ankara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ama Gekırkbeşatmış.
  • Mete can gelirse gelirim.

@Mete Can Karahasan
  • donanımcı123 kullanıcısına yanıt
    Sen git, sana AMD Genel Merkezin kilitlerini vermeleri için bir haber vereyim. Oradan da DH'yi gez, ben daha oralara gitmedim. Şimdilik, sadece bir 'ban yasağım' var tıpkı senin gibi... eh, sektörün içinde sayılırım o zaman ben de. Sen anlat bize sektörün içini dışını, forumda bir tane hayırlı işin var olsun. Trol, trole şöyle bir dertleşelim senle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Sen git, sana AMD Genel Merkezin kilitlerini vermeleri için bir haber vereyim. Oradan da DH'yi gez, ben daha oralara gitmedim. Şimdilik, sadece bir 'ban yasağım' var tıpkı senin gibi... eh, sektörün içinde sayılırım o zaman ben de. Sen anlat bize sektörün içini dışını, forumda bir tane hayırlı işin var olsun. Trol, trole şöyle bir dertleşelim senle.

Bana uyar ama bir şartım var amd tişörtünle geleceksin.
  • neutumn N kullanıcısına yanıt
    kadıköyden katılmak istersen yaz gerekli katılım olmazsa iptal edilecek
  • Çok tanınmıyorum muhtemelen ama neden olmasın, İstanbul Avrupa yakasındayım çok ters bi lokasyon olmadığı sürece gelebilirim.
  • nohackmove kullanıcısına yanıt
    helal ilk yazansınız hocam zaten herhangi 1 amaç yok , kafe tarzı yerde oturup çay içip
    sohmet etmekti amaç olursada merkezi yerlerden olan şişli levent mecidiyeköy civarlarında
    yapılır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.