Şimdi Ara

--DH iPad&iPad2 Klübü 357 ÜYE-- (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.014
Cevap
7
Favori
32.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mynissantekna

Arkadasim
    jailbreakme.com indirdigim dosya ipad zarar vermez deilmi?
    Herhangi baska islem yapmama gerek varmi?
    Tesekurler

Jailbreak işleminden sonra Cydiadan Pdf Patcher v2 yüklerseniz Apple'ın 4.3.4 ile yayınladığı pdf ile ilgili güvenlik açığınıda kapatmış olursunuz. Hem iPadiniz JBli olur, hem 4.3.3 olur hemde 4.3.4'e yükseltmenize gerek kalmaz
  • Selamlar
    iPad2 16GB Wifi Beyaz ™
  • iPad 2 16gb wifi siyah hocam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

bende aldım 3g+64 gb, eklersen sevinirim

modeli tam olarak belirtmediğiniz için listeye ekleyemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: jenahlateem

ipad2 wifi + 3g ziyah

• listemiz 13.40 itibarıyla günceldir. katılımlarınızı bekliyoruz arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

quote:

büyük ihtimal yeni aldım diyorsa 2 dir
  • Arkadaşlar bende Ipad2 32GB Wifi model sahibiyim.

Diğer bir konuya da yazdım fakat bi hareket olmadı IOS5 denemesi yapıcam fakat developer kaydım yok, forumda yapan arkadaş var mı? Ya da yönlendirebilecek biri de olabilir.
  • bu arada arkadaşlar, cihazımı jb yapmıştım jailbreakme.com adresinden ardından uygulama filan yüklemiştim ondan sonra vea kartımı taktım aa bide baktım APN ayarı kaybolmuş, jb yapmadan önce vardı ve apn de internet yazıyordu ancak jb yapınca gitmiş.

Konuyu biraz araştırdım ve aşağıdaki sitenin linkini buldum ;

http://www.iphone-notes.de/mobileconfig/

Bu siteye ipadinizde bulunan safari ile giriniz ve açılan formu doldurmaya başlayınız, mail adresinizi ve hangi hattı kullandığınızı giriniz ancak avea şuanki listede yoktu onun için ben aşağıdan elle oluşturma bölümüne yani custom carrier bölümündeki name kısmına avea, apn kısmına ise küçük harflerle internet yazdım. doğrulama kodunuda girdikten sonra send dedim ve mail adresime ayarları göndermiş oldu. ipadden maili açtığımda bana kaydedip kaydetmiyeceğimi soracak kaydet dediğimde apn ayarlarınız otomotik yapılmış ve ipadinizden 3g yi kullanarak nete giriyor olacaksınız, bu arada send butonuna basmadan direk download butonunu kullanarak yaptım ben. Yani öylede oluyor.

Haydi herkese iyi forumlar.

• iPad2 3G+Wifi 64GB saygilar
  • benimde var ipad2 :) beni de ekleyin. 64 Gb 3G wi fi tabii ki :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafam33

quote:

quote:

büyük ihtimal yeni aldım diyorsa 2 dir

Yeni aldım dememişki

• liste güncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seng

Arkadaşlar bende Ipad2 32GB Wifi model sahibiyim.

Diğer bir konuya da yazdım fakat bi hareket olmadı IOS5 denemesi yapıcam fakat developer kaydım yok, forumda yapan arkadaş var mı? Ya da yönlendirebilecek biri de olabilir.

diğer konudaki arkadaş güncelleme yapmadığı için ben aldım konuyu
  • quote:

quote:

ipad 2, 3g+64 gb
    bu modeli
  • quote:

quote:

quote:

ipad 2, 3g+64 gb
    bu modeli

ekledim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jenahlateem

ipad2 wifi + 3g ziyah

iipad 2 3g + wifi 64 gb siyah
  • arkadaşlar ipad1 64gb 3g wifi var bende, malumunuz cihazda a-gps var ben ipad için olan Navigonu ve motion gps drive hd yi yükledim. ekstradan gps map hd vs..de var ancak daha tam olarak anlayamadım bu gps olayını, cihazın wifisini ve edge+3G sini kapatıyorum yani cihazın Simkartla olan tüm bağlantısını ve wifi ile olan tüm bağlantısını kapatıyorum ve bu programlardan herhangibirini açıyorum, şu an bulunduğum yeri gösteriyor gibi ancak GPS infoya giriyorum mesela orada koordinatların filan yazması gerek, orası boş hiçbirşey yazmıyor, motionx gps drive hd de ise giriyorum yerimi filan buluyor gibi gösteriyor ama sağ üst köşede gps search köşesi var, o gps sinyali arıyor ama birtürlü bulamıyor, ipadin settinginde de gps ayarına rastlamadım, siz ipad üzerinden gps kullanıyormusunuz?

Kullanıyorsanız hangi programı tercih ediyorsunuz? Bunlar hakkında beni ve diğer ipad kullanıcılarını bilgilendirirseniz sevinirim.

• buna ek olarak birde ipad için dosya yöneticisi uygulaması önerisi istiyorum, ifile'ı normalde iphoneda kullanıyorum ve iphonedaki sistem dosyalarımı görebiliyorum tüm klasörleri ancak ipade yükledim hiçbir sistem dosyasını göremiyorum, ipadi bilgisayara bağlayıp ifunbox kullanarak içindeki sistem dosyalarını gördüğümüz gibi ipadin kendi içindende bu dosyaları bir program yardımı ile görmek istiyorum, bu dediğimi hangi program yapıyor acaba?
  • Arkadaslar birde mesela ben wifi ile nete baglandigimda maillerimin push tarzi olmasini yani aninda ilet olmasini ancak 3g ile baglandigimda maillerimin el ile yani manuel olarak netten indirilmesini istiyorum. Boyle bir paylasimi yapan program biliyormuunuz? Veya ipad icinde zaten boyle birsey varmidir?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.