Şimdi Ara

--DH iPad&iPad2 Klübü 357 ÜYE-- (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.015
Cevap
7
Favori
32.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NightGuardian

quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: entropiyhl

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: entropiyhl

neyse artık jb siz dayanacaz biraz napalım. ios 5 bekle bizi.

ipad de JB siz çekilmiyor ki

Hiçbir apple ürünü jbsiz çekilmiyor dostum,ne ipad ne ipod ne iphone

orası öyle iphone u servise verecektim jb li görmesniler diye 2 gün önceden restore ettim varya yemin ediyorum 2 gün boyunca 5-6 saat kullanmamışımdır

Valla hapisiniz bu arada ücretsiz güzel oyun tavsiyesi olan var mı acaba arkadaslar

Fruit Ninja HD
    Real Racing HD
    Fifa HD
    İnfinity Blade
    Pes 2011
    Angry Birds serilerinin hepsi
    Nba jam

ücretsiz değilki hocam bunlar

fail olduk desene

Sanırım biraz öyle oldu

• ipad2 wifi + 3g ziyah
  • arkadaşlar bende bu kulübe dahil oldum galiba, bugün ipad1 64gb wifi + 3g sahibi oldum. jb'siz 4.3.3 versiyonu yüklü cihazda ancak jb ederim ben bunu yarın :))
  • Bu arada tablet versiyonu da iyiymis forumun
  • Beyler forumda bisey yazicam tikliyorum klavye cikiyo hemen geri giriyo size hic oldumu boyle birsey ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfeoK

Beyler forumda bisey yazicam tikliyorum klavye cikiyo hemen geri giriyo size hic oldumu boyle birsey ?

Şu sıralar değilde 1-2 hafta kadar önce banada olmuştu çözümünü bulamamıştım,sonra kendi kendine düzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhant2005

Bu arada tablet versiyonu da iyiymis forumun

Evet bende çok beğendim
  • quote:

quote:

Beyler forumda bisey yazicam tikliyorum klavye cikiyo hemen geri giriyo size hic oldumu boyle birsey ?

Şu sıralar değilde 1-2 hafta kadar önce banada olmuştu çözümünü bulamamıştım,sonra kendi kendine düzeldi

Evet bendede kendi kendine duzeldi simdi uyuz olmustum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Evet bendede kendi kendine duzeldi simdi uyuz olmustum

Gerçekten çok sinir bozucu bir durum,tam yazıcaksın klavye geri gidiyor

• iPad1 3G+Wifi 16GB ™
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ogzhn9

16GB İPAD 2 Beyaz

listeye ekledim aramıza hoşgeldiniz

Sağolun teşekkürler
  • bende varım,

iPad2 16 GB WiFi
  • Selam
    İpad 2 32 beyaz 3g wifi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mynissantekna -- 6 Ağustos 2011; 14:07:26 >
  • arkadaşlar bugün aveadan normal sim kart aldım ve internetteki resimlere vs.. bakarak sorunsuz bir şekilde keserek micro simcarta dönüştürdüm, şu an ipadimde avea 3g yazısını görüyorum ve nete girebiliyorum :))
  • arkadaşlar, yaşamış olduğum gelişmeleri buraya aktarıyorumki başka arkadaşlara yardımcı olsun diye...

cihazım 4.3.3 jb'sizdi, internete bağlanarak jailbreakme.com adresine girdim ve sorunsuz bir şekilde ilk keresinde cihazımı jb yaptım, ardından appsync 4+ yükledim ve installousu yükledim tabi onlardan önce cydiadan hackulo.us reposunu ekledim sonra yukarıdakileri yükledim, ardındanhttps://apps.iphoneislam.com/ reposunu ekledim ve orda bulunan iphoneitpad programını indirdim ve yükledim şu an cihaz restart ediliyor, açıldığında bi 19 dolar bayılıp kullanıma açtırmayı düşünüyorum :) yani anlıyacağınız 4.3.3 cihazda jailbreakme.com düzgün bir şekilde çalıştı ve cydiaya ve installousa sorunsuz bir şekilde girebilyorum.

bu arada ben bunları yazarken cihaz açıldı, iphoneitpad programı yüklenmiş şu an açtım ve karşımda "not active,please buy" butonunu görebiliyorum, şimdi ödemeyi gerçekleştirmeye çalışacağım.

• quote:

arkadaşlar, yaşamış olduğum gelişmeleri buraya aktarıyorumki başka arkadaşlara yardımcı olsun diye...

cihazım 4.3.3 jb'sizdi, internete bağlanarak jailbreakme.com adresine girdim ve sorunsuz bir şekilde ilk keresinde cihazımı jb yaptım, ardından appsync 4+ yükledim ve installousu yükledim tabi onlardan önce cydiadan hackulo.us reposunu ekledim sonra yukarıdakileri yükledim, ardındanhttps://apps.iphoneislam.com/ reposunu ekledim ve orda bulunan iphoneitpad programını indirdim ve yükledim şu an cihaz restart ediliyor, açıldığında bi 19 dolar bayılıp kullanıma açtırmayı düşünüyorum :) yani anlıyacağınız 4.3.3 cihazda jailbreakme.com düzgün bir şekilde çalıştı ve cydiaya ve installousa sorunsuz bir şekilde girebilyorum.

bu arada ben bunları yazarken cihaz açıldı, iphoneitpad programı yüklenmiş şu an açtım ve karşımda "not active,please buy" butonunu görebiliyorum, şimdi ödemeyi gerçekleştirmeye çalışacağım.

Arkadasim
    jailbreakme.com indirdigim dosya ipad zarar vermez deilmi?
    Herhangi baska islem yapmama gerek varmi?
    Tesekurler

• bende aldım 3g+64 gb, eklersen sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mynissantekna

quote:

arkadaşlar, yaşamış olduğum gelişmeleri buraya aktarıyorumki başka arkadaşlara yardımcı olsun diye...

Arkadasim
    jailbreakme.com indirdigim dosya ipad zarar vermez deilmi?
    Herhangi baska islem yapmama gerek varmi?
    Tesekurler

O program ile ipade telefon ozelligi mi ekleniyor acaba. Bir de ios 5 testerlar nasil yuklemeye deger mi

• Jb ipadinize zarar vermez ancak yinede riskli bir islemdir ve hersey olabilir yani ben ne yapin ne yapmayin derim risk tamamen size aittir, ama bundan once iphonumada jb yapmistim ve hicbir sorunla karsilasmamistim.

Diger soruya gelince ise evet iphoneitpad programi cihaza telefon ozelligi kazandirmaktadir as ncak 19,9 dolarlik aktivasyon ucreti vardir, birde swirlysms diye bir program var cydiadan aratin ulursunuz, onu yukledim oda sms alip gonderme programi cok duzgun calisiyor hem sms gonderdim hem decaldim birde sms almak icin programin acik olmasina gerek yok program kapali bile olsa sms iphone gibi mesaj sesiyle diren ekrana dusuyor, super ve ucretsiz bir program tavsiye ederim ;))
    bu arada swirly sms diye cydiada diye atinca iki tane sonuc cikiyor ben swirly sms free olanini indirdim su an onu kullaniyorum, herkese iyi ramazanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhant2005 -- 7 Ağustos 2011; 4:10:04 >
  • @entropiyhl ilk mesajda phoneitipad ana konusu linki var incelemenizde fayda var
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.