Şimdi Ara

DH IOS OYUN ÇEVİRİ EKİBİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
3.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ortak bir mesaj oluşturup şimdilik Gameloft'a atacağız arkadaşlar. Mesajı daha sonra buraya yazacağız, sizlerde atarak katkıda bulunursanız seviniriz.
  • Güncelleme:
    musa_emir_2008 arkadaşımızın Shadow Guardian çevirisine devam ediyoruz.
  • Shadow guardiana başlanılıyor
  • İmzamızı @musa_emir_2008 yaptı kendisine tekrar teşekkür ediyorum.
  • http://ceviri.elmacilar.net/ Adresi oluşturulmuş durumdadır. (Henüz yapım aşamasında.)
  • arkadaşlar hayırlı olsun. şimdidn emeğinize sağlık
  • Bilgehan birşey de artık.Gel çeviriye başla yada hadi koçum de lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kağan*

Bilgehan birşey de artık.Gel çeviriye başla yada hadi koçum de lan

Ben zaten diğer arkadaşla iletişim halindeyim.
  • Çeviride yardımcı olmayı ben de isterim. Ama öncelikle Kağan* gibi ben de bir kendimi denemek isterim.
  • bende kendimi denemek isterim.
    şuan üstünde çalıştığınız text dosyasını ya da her ne dosyasıysa atarsanız sevinirim.
  • Yabancı dilim iyidir ama çok degil , iyi olsaydı bende katılırdm.
  • Arkadaşlar şuanda 3 kişi olarak ilerleteceğiz ama çok yakın zamanda alımlar devam edecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musa_emir_2008

Arkadaşlar şuanda 3 kişi olarak ilerleteceğiz ama çok yakın zamanda alımlar devam edecektir.

O zamana kadarda biz yabancı dili ilerletiriz :)
  • yok yani okadar uzun zaman degil 1 hafta kadar kendimiz yapacağız sitemize buyrun detaylı bilgi alın http://ceviri.elmacilar.net
  • Sağlam iş, tutar gibime geliyor. Başarılar dilerim.
  • daha önce tr dil desteği çıkmadan önce facebook ve twitter için kendim denemiştim. bu tarz küçük programlar için yapabilirim, ayrıca hiç olmazsa imza resminizi yeniden tasarlayabilirim

bu arada bi update geldiğinde o çeviriler gidiyor haberiniz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Film Bu Ya -- 11 Ağustos 2011; 3:09:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayyaayya

daha önce tr dil desteği çıkmadan önce facebook ve twitter için kendim denemiştim. bu tarz küçük programlar için yapabilirim, ayrıca hiç olmazsa imza resminizi yeniden tasarlayabilirim

http://i1223.photobucket.com/albums/dd507/bilgehankalkan/ceviri-1.png

Bunu küçültüp imza haline getirirseniz yardımcı olursunuz.Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

daha önce tr dil desteği çıkmadan önce facebook ve twitter için kendim denemiştim. bu tarz küçük programlar için yapabilirim, ayrıca hiç olmazsa imza resminizi yeniden tasarlayabilirim

Bu konu hakkında az buçuk bilgin olsaydı sabit dil dosyasının güncelleme ile gitmeyeceğini bilirdin.güncelleme ile dil dosyaları gitmez ki bizim dil dosyalarımız tüm güncellemeler ile uyumlu ;D

• quote:

Orijinalden alıntı: Chidori

yardımdan kastım basitçe yapılmış bir resmi küçültmek değildi. içine görsellik katılsın istedim. eğer isterseniz ki kendimce bir şeyler hazırladım, yine de katkım olsun.

büyük:

küçük:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

quote:

Bu konu hakkında az buçuk bilgin olsaydı sabit dil dosyasının güncelleme ile gitmeyeceğini bilirdin.güncelleme ile dil dosyaları gitmez ki bizim dil dosyalarımız tüm güncellemeler ile uyumlu ;D

pardon beyfendi, buyrun bu profesyonelliğinizle sizi kendi ios uygulamanızı yapmaya davet ediyorum. benim yaptığım yöntem ipa dosyasını winrar ile kurcalayıp, içindeki dil dosyasını çekip düzenleyip yerine koymak. bu cahil kafayla ancak bu kadar oluyor işte. affedin. kendi çapımda oynuyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Chidori

yardımdan kastım basitçe yapılmış bir resmi küçültmek değildi. içine görsellik katılsın istedim. eğer isterseniz ki kendimce bir şeyler hazırladım, yine de katkım olsun.

büyük:

küçük:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

quote:

pardon beyfendi, buyrun bu profesyonelliğinizle sizi kendi ios uygulamanızı yapmaya davet ediyorum. benim yaptığım yöntem ipa dosyasını winrar ile kurcalayıp, içindeki dil dosyasını çekip düzenleyip yerine koymak. bu cahil kafayla ancak bu kadar oluyor işte. affedin. kendi çapımda oynuyorum.

offfff ben sana sadece yapmak istediğimizi anlatmak istedim ama biraz ağır yazdım galiba özür dilerimsizin tabiriniz farklı benimki farklı ben sadece bizim yöntemimiz bu demek istedim side ağır yazdım sandınız herhalde çok özür dilerim :( sen hem benim sayfama yardım edecen hemde ben üyemi kıracağım gerçkten özür dilerim.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.