Şimdi Ara

DH Ikariam [TR] Topluluğu [GÜNCEL!] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
1.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaz hocam DH Carthage şehrimin adı 68:59 dayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Üye oldum şimdi ne halt yiyecem ?

Oynayacaksın dostum. Şehrini büyütmeye bak. Akademiyi ve belediye binasını yükselt bir depo kur. Akademide max. bilim adamı çalıştırıp hızlıca araştırma yap. Bu süre zarfında adadaki ormana bağış yapmayı unutma. Herkes azar azar hergün bağış yaaprsa orman level atlar ve herkes daha çok işçi çalıştırabilir. Böylece her şehir daha çabuk büyür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canavar Cafer

yaz hocam DH Carthage şehrimin adı 68:59 dayım

Ekledim hocam. Diploması bölümündeki attığım mesaja bakar mısın? Ayrıca sorularınızı bu konu altından yazarsanız daha iyi takip edebiliriz. Hem daha çok kişi yardımcı olabilir. İttifak kurulana kadar..
  • kaydoldum.

Itotia [67:59]'dayım.
  • Nick: CacikForBaris (Dh koymayı unuttum )
    67.60'dayım.

Adada tek ben varım
  • bende varım üyelik alıp baslıyorum simdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarja Turunen -- 3 Eylül 2013; 16:29:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CacikForBaris

Nick: CacikForBaris (Dh koymayı unuttum )
    67.60'dayım.

Adada tek ben varım

Nicke DH değil şehrinizde bulunan belediye binasından şehir ismini değiştirerek DH yazacaksınız hocam. Şehir isminin başında DH olmalı nickte değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: SütMısırı

quote:

67.60'dayım.

Adada tek ben varım

Nicke DH değil şehrinizde bulunan belediye binasından şehir ismini değiştirerek DH yazacaksınız hocam. Şehir isminin başında DH olmalı nickte değil

şehir ismi zaten

DHCacikForBaris

'da ben adada tekim madenler hiç gelişmemiş sıkıntı var bende

(daha önceden ikariam oynamıştım)

edit: 2 kişi daha geldi kimdir neyin nesidir bilmiyorum şuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrystalCacik -- 3 Eylül 2013; 16:22:47 >

• quote:

quote:

quote:

67.60'dayım.

Adada tek ben varım

şehir ismi zaten

DHCacikForBaris

yeni ada ondan arkadaşlar bu arada diplomasi bölümünden attığım mesajlra gözatmayı unutmayın.

Gaius Claudius Glaber iç işleri bakanlığına terfi etmiştir tebrikler :) İleride elçiliklerimizi kurup ittifakı kurup düzene oturtacağız merak etmeyin. Sadece büyümeye odaklanın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

67.60'dayım.

Adada tek ben varım

şehir ismi zaten

DHCacikForBaris

yeni ada ondan arkadaşlar bu arada diplomasi bölümünden attığım mesajlra gözatmayı unutmayın.

Gaius Claudius Glaber iç işleri bakanlığına terfi etmiştir tebrikler :) İleride elçiliklerimizi kurup ittifakı kurup düzene oturtacağız merak etmeyin. Sadece büyümeye odaklanın.

yapacağımız işleri 2'ye bölelim bir taraf bilim basarken bir taraf asker bassın.Böylece hızlı gelişiriz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

67.60'dayım.

Adada tek ben varım

şehir ismi zaten

DHCacikForBaris

yapacağımız işleri 2'ye bölelim bir taraf bilim basarken bir taraf asker bassın.Böylece hızlı gelişiriz.

Kurmay başkanları zaten askeri durumu söyleyecek. Ama daha asker basmak için çok erken.

• bu birleşme olayları olcak mı olcaksa nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KufredenFare

bu birleşme olayları olcak mı olcaksa nasıl ?

Birleşme olayları derken? Elçiliklerimizi kurup geliştirdikten sonra ittifakımızı kurcaz. Öncelikle şehirlerimizin biraz gelişmesi lazım.
  • quote:

67.60'dayım.

Adada tek ben varım

Bende ordayım
  • Beyler aranızda tehdit ettiğim varsa kusura bakmasın ama lütfen oduncu kampına sadaka atalım gönlünüzden ne koparsa, 1 ay sonra falan baya kaslanır hesaplar o zaman adada yardım yapmayanları yağmalayıp zorla yaptırırız yardımları, sizde baskı yapın korku imparatorluğu oluşturalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr_Ehrmantraut

Beyler aranızda tehdit ettiğim varsa kusura bakmasın ama lütfen oduncu kampına sadaka atalım gönlünüzden ne koparsa, 1 ay sonra falan baya kaslanır hesaplar o zaman adada yardım yapmayanları yağmalayıp zorla yaptırırız yardımları, sizde baskı yapın korku imparatorluğu oluşturalım

Evet öyle arkadaşlar. Öncelikle şuanda çoğumuzun bulunduğu mermer adasında şehir isminin başında DH yazmayan her şehir ileride yağmalanacak. Tüm ada tek şehre yağma atarsa adam zaten oyunu kapatır Ama küçük yardımlarda bulunmayan DHliler uyarılcak devam ederse yağma atılacak alınan savaş raporlarında yazan tüm odun miktarı adadaki ormana bağışlanacak. Zorla yani

• Arkadaşlar [68:59]da bulunan ŞRP Bladecraft ve ŞRP ecivicivoke multi hesaptır. donfacundo donfacundo1 diye 2 hesap açmış hemde aynı adaya kurmuş ikisinide. multi hesap bu. ileride banlanmazsa ona küçük bir davet düzenleriz.
  • Arkadaşlar herkes Araştırma bölümünden Ekonomi altındaki 3.bölüme kadar araştırma yapsın diğerlerine fark atarız böylece

Ayrıca bu tanrıların koruyucu gölgesi 1 hafta sürecek o zamana kadar 30 tane falan mızrakçı basın etraftaki köyleri yağmalayabiliriz ayrıca barbar köyü hammadde verir ona da saldırın imkanınız olduğu sürece
  • Arkadaşlar ekonomi kısmından 3.basamak dahil oraya kadar araştırın
    Denizcilik kısmındanda 7.seviyeye kadar araştırın
  • quote:

Merhaba arkadaşlar.

Ikariam TR Serverı: Asklepios (Bu serverı seçmemizin nedeni yeni kurulması ve rahatça gelişebileceğimiz bir yer olması.)

Üye olacağınız link:http://s26.tr.ikariam.com/reg.php?fh=42fc4d892ee1598676cef27b4b44c980 (Bu linkten üye olursanız aynı ada veya yakındaki adalardan birinde kurulur başkentiniz. Böylece ileride kurulacak olan ittifakımızda sorunlar çıkmaz.)

OKUNMASI GEREKENLER

1- İleride kurulacak olan ittifakımızdaki yetkililerin emirlerini katiyen uyulması şarttır.
    2- Oyuncular arasında hiçbir hakaret/küfür affedilemez. İttifaktan atılır.
    3- Bu konuda her yeni başlayan arkadaşlara yardımcı olamayabiliriz. İnternette tonlarca kaynak/rehber vardır.
    4- Başkentiniz kurulunca öncelikle bol bol ORMANA bağışta bulunun. Yoksa çok yavaş büyürsünüz. Herkes küçük bir pay bağışlasa ada zenginleşir ve kentler daha çabuk büyür.
    5- Yeni kent açmadan önce Bozulum %0 olmasına dikkat edin.
    6- Eğer mermer adasında doğmadıysanız kesinlikle 2. kentinizi mermer adasında kurun. Sonrasında üzüm ve 2.mermer kenti rahat büyümenizde büyük rol oynar.
    7- Karşılıksız hammadde yollamak yasaktır. Ikariam yetkilileri multi hesap sanıp ban atabiliyor. O yüzden bu kural çok önemli.
    8- İlk mesajı her zaman takip edin gelişmeler buradan yayınlanacaktır.
    9- Belediye Binasından şehir isminizin önüne DH koymayı unutmayın. Şehir isminde DH yazmayan her kent düşman şehridir saldırıya açıktır
    10- Üye olduktan sonra koordinatları özel mesajla bana yollarsanız ana konuya ekleyebilirim.
    11- Topluluk belirli bir sayıyı aştıktan ve şehirler belirli miktarda büyüdükten sonra ittifak kurulacak ve yardımlar ittifak içinden yapılacaktır. Burada savaş raporları vs. paylaşılacaktır.

LİSTE

Lider
    SütMısırı (w0rgank)

Diplomat
    -

Genelkurmay Başkanı (GENERAL)
    -

Deniz Komutanlığı Kurmay Başkanı
    -

Kara Komutanlığı Kurmay Başkanı
    -

İç İşler Bakanı
    Gaius Claudius Glaber (Trimor)

Dış İşler Bakanı
    -

Mareşal (KK Sorumlusu)
    -

Mareşal (DK Sorumlusu)
    -

Orgeneral (KK Sorumlusu)
    -

Orgeneral (DK Sorumlusu)
    -

İstihbaratçılar (İstihbaratçılarımızın nickleri asla yayınlanmayacaktır. Görevleri ve isimleri üst düzey yetkililerde saklıdır ve paylaşılması yasaktır.)
    ---

Yüzbaşı (İttifakta Toy kademesinden çıkan üyelerimizin atandığı ilk ve en düşük kademedir)
    NamizakeMinato. (NamizakeMinato)
    Mr_Ehrmantraut (FPSMANYAK)
    Canavar Cafer (TheCaspian)
    chuckb (kgnblg)
    KufredenFare (KufredenFare)
    Aninon (Zetto)
    Fëanor_ (xFeanorTR)
    Baron021 (baran021)

Toylar (Acemiler. Yeni başlayan ve öğrenmekte olan askerler.)
    Polydos (Polydos)
    Fatkork (fatkork)

KK- Kara Komutanlığı
    DK- Deniz Komutanlığı

Not: Ulusal ve uluslararası güvenlik nedeniyle ittifak/topluluk oyuncularımızın koordinatları üst düzey yetkililerde saklıdır konuya yazmayınız

nickşm hardrocker banada davetiye yollarmısınız onceden kaydolmuştum

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.