Şimdi Ara

DH içi üyeler arası Röportaj.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

DH içi üyeler arası Röportaj.

(En Son Oy Tarihi: 18.5.2008)
Giriş
  • Arkadaşlar bugün okulda tenefüs sırasında şöe bişey düşündüm ve bunu bir üyemize danıştım oda iyi bir fikir olduğunu söyledi.

Hep Nba oyuncuları değil ya biraz da biz kendi aramızda kişilikleri bilelim.

Konu:Donanimhaber/Basketbol bölümü içi röportajlar yapacağız ve bunu üst konu yapmalıyız.
    Bu Röportajlar Haftada 1 olmalıdır.(Her gün olursa Tadı kaçar )

Açtığım Ankette oylar olumlu yönde olursa bir kişi ile anlaştım ilk röportajımızı onla yapacağız.

Teşekkürler...

• Bence iyi fikir. Birbirimizi daha iyi tanırız. Yalnız röportaj yapılan kişi istemediği sorulara yanıt vermesin. Böylece doğru olmayan bilgiler yerine eksikte olsa gerçekleri öğreniriz...
  • Bence olmasının hiç bir sakıncası yok.En fazla basketbolun dışına çıkıyoruz diye tepki gelebilir ama bence hiç bir sakıncası yok.

Hem birbirimizi daha iyi tanırız.Hem de daha da yakınlaşmış oluruz.

Bence olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elevator -- 8 Ekim 2007; 17:34:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: İlkkan23LeBron

Bence olmamasının bir sakıncası yok.En fazla basketbolun dışına çıkıyoruz diye tepki gelebilir ama bence hiç bir sakıncası yok.

Hem birbirimizi daha iyi tanırız.Hem de daha da yakınlaşmış oluruz.

Bence olsun.

küçük bi düzeltme gerek

• ilginç olabilir
  • DH nin penceresi olur süper
  • Tamam düzelttim.

Bu arada röportajın kiminle yapılacağını kim seçicek?
  • bizim bu basketbol bolumu kadar renki bir bolum varmı DH de bilmiyorum .. onaylıyorum
  • guzel bir fikir.
  • iyi fikir
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakan12345

bizim bu basketbol bolumu kadar renki bir bolum varmı DH de bilmiyorum .. onaylıyorum

Hakan dostum,Formula 1 bölümüde gayet iyi bi bölüm,hatta bazı açılardan basketbol bölümünden daha iyi olduğunu söyleyebilirim
    en azından acayip konular açılmıyor,tek tük açılsa bile pek kimse cevap yazmadığı için konu aşağılara düşüyor

en büyük fark ise yaş ortalamasının basketbol bölümüne göre daha yüksek olması,doğal olarak 1-2 sene önce yarış izlemeye başlayıp gelmiş geçmiş en büyük yarışçı şu bu diyen üyelerin sayısı gerçekten çok az

ekleme:yalnız formula 1 bölümündeki fanatik arkadaşlarda harbiden fanatiklertuttukları takım veya pilot dışında hiçbir takım/pilot için iyi şeyler söylemiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanctus Diavolos -- 8 Ekim 2007; 18:46:17 >

• Arkadaşlar tamam artık onayı aldım ilk hafta röportajı ben yapacaım yapacağım kişi drexler22 onayıda aldım.
    Benden sonra Haftaya isterseniz yine ben isterseni başka biri yapabilir ama mutlaka röportajı kim yapacaksa bildirsin.
  • sanctus , f1 bilen icin takibi cok keyifli bir eglence benim f1 e ilgim sadece ps oyunlarında ve istanbula geldikleri zaman ile sınırlı eminim sizin f1 bolumu de iyibir bolumdur. bi kere seni yakalamıştım f1 tartısmaları arasında hatırlarsan Bizim basketbol bolumu de aslında kaliteli fakat şu aralar çok sivrilen kullanıcılar var herkesin gozune batan ... onlarda bizim dilimizden konusurlarsa huzur icinde bir sezon geciririz
  • olumlular oıldukca cok artık ızın cıktı sayılır beklıyoruz...ılk beyenılırse ust konu olur bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cordelia1912

Arkadaşlar tamam artık onayı aldım ilk hafta röportajı ben yapacaım yapacağım kişi drexler22 onayıda aldım.
    Bekliyoruz. Bakalım Serhat'ın bilinmeyen yönleri nelermiş. Hiçbir yerde göremeyeceğimiz pozlar da verecek mi? Bence vermesin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: robertpires

quote:

Orjinalden alıntı: Cordelia1912

Arkadaşlar tamam artık onayı aldım ilk hafta röportajı ben yapacaım yapacağım kişi drexler22 onayıda aldım.
    Bekliyoruz. Bakalım Serhat'ın bilinmeyen yönleri nelermiş. Hiçbir yerde göremeyeceğimiz pozlar da verecek mi? Bence vermesin.

neden ayol

yok zaten bu aralar selülitlerim felaket.. poz moz yok size

• quote:

Orjinalden alıntı: hakan12345

sanctus , f1 bilen icin takibi cok keyifli bir eglence benim f1 e ilgim sadece ps oyunlarında ve istanbula geldikleri zaman ile sınırlı eminim sizin f1 bolumu de iyibir bolumdur. bi kere seni yakalamıştım f1 tartısmaları arasında hatırlarsan Bizim basketbol bolumu de aslında kaliteli fakat şu aralar çok sivrilen kullanıcılar var herkesin gozune batan ... onlarda bizim dilimizden konusurlarsa huzur icinde bir sezon geciririz

evet,bizde bölüme ilk girdiğimizde abuk subuk konular açmışızdır eminim
    mesela ben yeri şaşırıp f1 bölümünde "Shaq neden faul atamıyor?" gibisinden bi bölüm açmıştım ve sadrazzamla tartışmıştık ama kısa sürede hallolmuştu mesele
    sadrazzamla tanışmamda o tartışma sayesinde olmuştu

yeni arkadaşlarda zamanla uyum sağlarlar umarım

quote:

Orjinalden alıntı: robertpires

zamanında İsmet Badem Michael Ansley'ı soyundurup poz verdirmişti basketbol toplarıyla
    ne dersin Serhat uyar mı sanada?

• quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

zamanında İsmet Badem Michael Ansley'ı soyundurup poz verdirmişti basketbol toplarıyla
    ne dersin Serhat uyar mı sanada?

bak bu iyiydi

o resimleri çekmeye cesaret eden varsa buyursun gelsin

bu gidişle röportajı vermeden banlanacaz.. öhmm evet nerde kalmıştık

• hatta bu röportajlarda Slam dergisinde olduğu gibi En İyiler soruları da sorulabilir
  • bence soruları belirleyelim 10 tane filan soru hazırlıyalım herkese aynısını uygulayalım yukarda arkadasın dedigi gbi isteyen cewap werr isteyen wermez
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.